Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Mobilusis ryšys

„Samsung“ pristatė naujausią flagmaną – „Galaxy Note 9“: visos naujausios technologijos, o atnešusiems seną telefoną siūlo nuolaidas (Video)

2018-08-10 (2) Rekomenduoja   (-4) Perskaitymai (2307)
    Share

Vakar Niujorke visam pasauliui buvo pristatytas naujausias „Samsung“ flagmanas – „Galaxy“ serijos išmanusis telefonas.

Niujorke vyksiančio „Unpacked“ renginio, kaip ir kiekvienais metais, laukė ne tik viso pasaulio žiniasklaida, bet ir visi naujųjų technologijų gerbėjai. Vakar buvo pristatytas naujas išmanusis – „Samsung Galaxy Note 9“.

Šiandieniniams vartotojams reikia išmaniojo, kuriuo jie galėtų pasikliauti visą dieną. Naujasis „Galaxy“ turi didžiausią šios serijos flagmanuose iki šiol įdiegta 4,000 mAh talpos bateriją, rašoma pranešime žiniasklaidai. Ši baterija neleis išmaniajam išsikrauti net jei visą dieną kalbėsite, rašysite žinutes, žaisite žaidimus ar nuo ryto iki vakaro žiūrėsite filmus. Itin galingame „Galaxy Note9“ įdiegtas pažangiausias 10 nm procesorius palaiko didžiausią tinklo greitį rinkoje (iki 1,2 gigabaito per sekundę) transliuojant vaizdo įrašus tiesiogiai arba siunčiant duomenis.

„Note9“ Lietuvoje bus galima įsigyti su 128 GB talpos vidine atmintimi, tačiau į šį flagmaną galima papildomai įdėti ir 512 GB Micro SD atminties kortelę, kas suteiks užtektinai vietos nuotraukoms, vaizdo filmukams, žaidimams ir programėlėms.

„Galaxy Note9“ įdiegta pirmaujanti rinkoje ir „Samsung“ išvystyta „Water Carbon Cooling“ aušinimo sistema, o įrenginio dirbtinis intelektas pagrįstas darbą reguliuojančiu algoritmu, užtikrinančiu galingą ir stabilų veikimą.

„S Pen“ evoliucija

Naujasis telefonas, kaip ir jo pirmtakai, turi rašiklį „S Pen“, jau tapusį pagrindiniu šios serijos išmaniųjų bruožu. Šis rašiklis, anskčiau sukurtas kaip įrankis rašymui ir piešimui, dabar vartotojui leis atlikti daug daugiau.

Patobulintas „S Pen“ pasižymi mažo energijos vartojimo „Bluetooth Low-Energy“ (BLE) technologija. Vos vienu rašiklio paspaudimu dabar nuotoliniu būdu bus galima fotografuoti, rodyti bei keisti skaidres, paleisti arba sustabdyti vaizdo filmuką ir dar daugiau.

Taip pat bendrovė šiais metais savo vartotojams ruošiasi pristatyti dar vieną naujovę: su „Bluetooth Low-Energy“ technologija „S Pen“ rašikliu bus galima valdyti telefone įdiegtas programėles.

Pažangiausia kamera ir dar geresnės nuotraukos

Didelei daliai vartotojų vienas svarbiausių dalykų išmaniajame yra kamera, kuri geba užfiksuoti profesionalias nuotraukas. Todėl „Galaxy Note9“ kameroje bendrovė integravo keletą naujovių:

Vaizdo optimizatorius. „Galaxy Note9“ integruota kamera atpažįsta vienoje nuotraukoje esančius atskirus elementus ir juos automatiškai suklasifikuoja į tam tikras kategorijas. Tokiu būdu išgaunamos gyvos, ryškių spalvų ir dinamiškos nuotraukos.

Trūkumų aptikimas. „Galaxy Note9“ aptinka ką tik įamžintos nuotraukos trūkumus ir iš karto informuoja vartotoją. Nufotografavus nuotrauką nešvariu objektyvu, užfiksavus išsiliejusį ir nesufokusuotą vaizdą ar įamžinus sumirksėjusį objektą, išmaniojo ekrane iš karto atsiranda pranešimas įspėjantis apie nekokybišką nuotrauką.

Aukščiausios kokybės kamera. Dėka pažangiausių funkcijų ir aukščiausios kokybės technologijų kombinacijos, „Galaxy Note9“ turi geriausią kamerą rinkoje. Naujas išmanusis pasižymi patobulinta vizualinio triukšmo mažinimo technologija bei turi dvigubą diafragmos objektyvą, prie šviesos prisitaikantį taip, kaip ir žmogaus akis. Nesvarbu, kokioje šviesoje fotografuosite, nutraukos visuomet bus ryškios.

Kokybiškiausios patirtys dirbant ir pramogaujant

Naujasis „Galaxy Note 9“ išmanusis išlaikė vieną pagrindinių „Samsung“ flagmanų dizaino elementų – bekraštį ekraną „Infinity Display“. Beje, naujojo telefono „Super AMOLED“ ekranas yra dar didesnis ir siekia 6.4 colius Telefone taip pat integruoti kokybišką garsą užtikrinantys „AKG“ garsiakalbiai, o erdvinį garsą palaiko „Dolby Atmos“.

„Samsung Dex“ leidžia išmanųjį, sujungiant patogiais HDMI adapteriais, prijungti prie monitoriaus arba kito ekrano, taip paverčiant telefoną savarankišku arba laisvai funkcionuojančiu antru ekranu. Šis sprendimas vartotojui išmaniuoju leidžia naudotis kaip kompiuteriu, kurti prezentacijas, redaguoti nuotraukas ir žiūrėti mėgstamiausias laidas. Pavyzdžiui, monitoriuje vykdant vaizdo peržiūrą, tuo pačiu metu rašikliu „S Pen“ galima žymėtis pastabas ar savo išmanųjį naudoti kaip kompiuterio pelės klavišus: dešiniuoju pelės klavišo spustelėjimu perkelkite, pašalinkite ar monitoriuje naudokite kelis skirtingus langus.

Kas dar slypi už „Galaxy“?

„Note9“ taip pat pasižymi greitu bevieliu įkrovimu, atsparumo tiek vandeniui, tiek ir dulkėms IP68 standartu bei turi tokias „Samsung“ programėles, kaip „Samsung Health“ bei „Samsung Pay“. Naujame flagmane taip pat integruota „Samsung Knox“ saugumo platforma ir biometrinio autentifikavimo funkcijos, įskaitant pirštų atspaudų ir akies rainelės skaitytuvus bei veido atpažinimo funkciją.

Naujasis „Galaxy“ atveria dar didesnes galimybes darbui ir pramogoms bei užtikrina sklandų į vieną ekosistemą sujungtų „Samsung“ įrenginių veikimą. Su „Note9“ ir „SmartThings“ galima lengvai valdyti į daiktų interneto (IoT) sistemą sujungtus prietaisus ar nuveikti dar daugiau su personalizuotu išmaniuoju asistentu „Bixby“. Bendrovė taip pat turi naujienų ir muzikos gerbėjams – kompanija pradėjo bendradarbiauti su muzikos platforma „Spotify“. Ši partnerystė leidžia lengvai sinchronizuoti ir dalintis muzika, grojaraščiais ir tinklalaidėmis tarp „Note 9“, „Smart TV“ įrenginių ir „Galaxy watch“ išmaniojo laikrodžio, kuris taip pat buvo pristatytas Niujorke vykusio „Unpacked“ renginio metu.

Nuo rugpjūčio 24 d. naujuosius flagmanus bus galima įsigyti Lietuvos parduotuvėse. Vartotojai galės pasirinkti iš dviejų įrenginio spalvų – vidurnakčio juodos ir vandenyno mėlynos su derančiais „S Pen“ rašikliais.

Atnešusiems seną telefoną siūlo nuolaidas

Po Niujorke pasibaigusio oficialaus „Samsung“ flagmano „Galaxy Note 9“ pristatymo, „Tele2“ skelbia išankstinių užsakymų registraciją, rašoma pranešime spaudai. Klientai, norintys pirmieji įsigyti šiuos išmaniuosius ir pasinaudoti 100 arba 200 Eur nuolaida, jau nuo dabar gali registruotis operatoriaus internetinėje parduotuvėje.

Flagmaną „Galaxy Note 9“ su nuolaida įsigyti galės tik tie klientai, kurie svetainėje www.tele2.lt užregistruos išankstinį užsakymą ir, dar prieš atsiimdami šį išmanųjį, į operatoriaus saloną atneš atiduoti savo senąjį telefoną. Tokia akcija buvo paskelbta gamintojo „Samsung“ iniciatyva.

Visos nuolaidos dydį sudarys 100 Eur arba 200 Eur išskaita ir atnešto telefono vertės suma. Už bet kurio modelio atneštą išmanųjį, išankstiniam pirkėjui bus suteikiama 100 Eur, o už „Galaxy Note“ serijos telefoną – 200 Eur išskaita. Už senąjį įrenginį siūloma kaina, kuri bus pridėta prie atitinkamos išskaitos, priklausys nuo telefono modelio ir būklės bei bus pateikta po įrenginio įvertinimo.

Šios nuolaidos taikomos tik išankstinės rezervacijos metu. Startavus oficialiai prekybai, nuolaida nebegalios. Išankstinių užsakymų registracija vyks iki rugpjūčio 23 dienos.

„Telia“ interneto svetainėje taip pat jau galima užsisakyti naująjį „Samsung“ flagmaną „Galaxy Note 9“.

Naujasis planšetofonas kainuoja 1009 eurus, o nusprendę iškeisti savo seną telefoną į „Note9“ gali gauti iki 500 eurų siekiančią nuolaidą. „Naujasis „Note 9“ pristatomas kaip telefonas ambicingiems žmonėms, kurie nori pasiekti daugiau. Didžiulė galia, visą dieną dirbti pasiruošusi baterija, įspūdingas ekranas ir „S Pen“ rašiklio suteikiamos papildomos galimybės – tai tik dalis jo privalumų. Itin didelį dėmesį „Samsung“ skyrė dvigubai vaizdo kamerai, kuri automatiškai atpažįsta fotografavimo sąlygas ir akimirksniu parenka geriausiai tinkančius nustatymus. Trumpai sakant, aukščiausia klasė“, – sako „Telia“ telefonų kategorijos vadovas Justas Paškevičius.

„Bitėje“ naujųjų „Samsung Galaxy Note 9“ išankstiniai užsakymai prasidėjo taip pat iškart po jų pasaulinio pristatymo. Klientai, naujuosius „Note 9“ užsisakę iš anksto, telefonus gaus rugpjūčio 24 dieną. Tą pačią dieną juos bus galima įsigyti ir visame „Bitės“ tinkle. Šis „Samsung“ flagmanas kainuoja 1009 eurus. Be to, visi „Bitės“ klientai, užsisakę naująjį „Note 9“ kartu su bendrovės neribotų pokalbių planais, nemokamai gaus neribotus mobiliojo interneto gigabaitus 3 mėnesiams.

Tai yra pranešimas spaudai - pateiktos informacijos redakcija neredaguoja, o už pranešimo turinį atsako jį paskelbę autoriai.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(6)
Neverta skaityti!
(10)
Reitingas
(-4)
Komentarai (2)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
72(5)
67(0)
51(2)
38(3)
31(6)
25(0)
22(0)
15(1)
10(0)
Savaitės
106(16)
80(2)
76(0)
Mėnesio
254(42)
186(20)
117(6)
105(9)
104(7)