Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Mobilusis ryšys

Kinijos teismas nusprendė, kad „Apple“ pažeidė du „Qualcomm“ patentus ir uždraudė kai kurių „iPhone“ modelių importą bei prekybą

2018-12-13 (0) Rekomenduoja   (9) Perskaitymai (220)
    Share

Jungtinių Valstijų telekomunikacijų milžinas „Qualcomm Inc“ pranešė laimėjęs bylą Kinijos teisme, kuris nurodė sustabdyti kai kurių „Apple iPhone“ modelių importą ir prekybą Kinijoje dėl dviejų „Qualcomm“ valdomų patentų pažeidimo, informuoja „Reuters“.

Sprendimą paskelbė Kinijos Fudžou miesto apylinkės liaudies teismas, kuris anksčiau šiemet uždraudė kai kurių „Apple“ tiekėjo „Micron Technology Inc“ atminties lustų importą į Kiniją. „Qualcomm“ skundą Kinijoje pateikė praėjusių metų pabaigoje.

Teismas nusprendė, kad „Apple“ pažeidė du „Qualcomm“ valdomus programinės įrangos patentus, susijusius su nuotraukų redagavimu ir programėlių valdymu liečiamaisiais ekranais.

„Jie („Apple“) ir toliau gauna naudą iš mūsų intelektinės nuosavybės, atsisakydami mums už tai sumokėti“, – pranešime tikino „Qualcomm“ direktoriaus pavaduotojas Donaldas Rosenbergas.

Kadangi patentai yra susiję su programine įranga, „Apple“ galės pakeisti ją, išvengiant patentų pažeidimo, ir toliau pardavinėti „iPhone“ telefonus Kinijoje.

Tuo tarpu „Apple“ pranešime atsikirto konkurentui, teigdamas, kad visi „iPhone“ modeliai išlieka prieinami vartotojams Kinijoje.

„Pastangos, demonstruojamos „Qualcomm“, siekiant uždrausti mūsų produktus, yra dar vienas desperatiškas žingsnis įmonės, kurios nelegalūs veiksmai yra tiriami visame pasaulyje“, – rašoma „Apple“ pranešime.

Patentai šioje byloje, kurie, „Qualcomm“ teigimu, yra patvirtinti Kinijos patentų biuro, nėra tie patys, dėl kurių yra bylinėjamasi daugelyje prieš „Apple“ pradėtų teisminių procesų. „Qualcomm“ taip pat yra prašęs Jungtinių Valstijų teismų uždrausti kelių „iPhone“ modelių importą dėl patentų pažeidimo, tačiau JAV pareigūnai kol kas atsisakė patenkinti „Qualcomm“ prašymą.

Kinijoje, pirmosios instancijos teismo nutarimu, uždraustas šių „iPhone“ modelių importas ir prekyba: „iPhone 6S“, „iPhone 6S Plus“, „iPhone 7“, „iPhone 7 Plus“, „iPhone 8“ „iPhone 8 Plus“ ir „iPhone X“.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(11)
Neverta skaityti!
(2)
Reitingas
(9)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
70(9)
30(0)
28(0)
28(0)
18(1)
16(3)
13(5)
13(0)
Savaitės
80(5)
77(3)
74(0)
58(0)
Mėnesio
176(1)
131(0)
128(0)
116(32)
108(1)