Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Mobilusis ryšys

Po kaltinimų šnipinėjimu netikėta „Huawei“ reakcija: padėkojo JAV, nes tokie kaltinimai tik padeda verslui?

2019-03-29 (1) Rekomenduoja   (9) Perskaitymai (385)
    Share

Jungtinių Valstijų kampanija prieš Kinijos telekomunikacijų milžiną „Huawei“ bendrovės pardavimų beveik nepaveikė, o tokia JAV retorika, tikėtina, nesulaukia kitų valstybių pritarimo, tačiau puikiai reklamuoja Kinijos bendrovę, teigia „Huawei“ valdybos pirmininkas Ericas Xu.

„Pastaruoju metu pastebime daugelį šalių priimant savarankiškus sprendimus“, – interviu „Reuters“ Šendžene esančioje „Huawei“ būstinėje sakė E. Xu.

Nors Australija jau uždraudė „Huawei“ diegti 5G mobiliojo ryšio tinklus šalyje dėl saugumo sumetimų, ES šalys, kaip Vokietija ir Prancūzija, teigė, kad jos tikriausiai nepaisys Jungtinių Valstijų raginimo atmesti „Huawei“ siūlymus įdiegti 5G tinklus.

„Galbūt tai tik Australija“, – teigė E. Xu. Valdybos pirmininkas patvirtino, kad „Huawei“ pajamos per pirmuosius du šių metų mėnesius augo 36 proc., o metinės pajamos, tikimasi, didės 15 proc. iki 125 mlrd. dolerių.

Pasak jo, „Huawei“ augimą skatina didžiuliai telefonų ir kompiuterijos bei telekomunikacijų įrangos pardavimai tiek privatiems asmenims, tiek ir šalių institucijoms bei verslui.

„Huawei“ 2018 m. finansinius rezultatus skelbs penktadienį, o spaudos konferencijoje turėtų dalyvauti per 100 žurnalistų, o tai yra kur kas daugiau nei ankstesniais metais. E. Xu teigimu, už tokį visuomenės ir žiniasklaidos susidomėjimą bendrove reikia dėkoti Jungtinėms Valstijoms.

„Turėtume būti dėkingi Jungtinėms Valstijoms už „Huawei“ reklamą“, – sakė E. Xu.

„Huawei“ pastaruoju metu susidūrė su kaltinimais, kad Kinijos valdžia gali naudoti bendrovės įrangą šnipinėjimui. Jungtinės Valstijos yra kampanijos uždrausti „Huawei“ priešakyje ir ragina sąjungininkus boikotuoti Kinijos įmonės įrangą, tačiau tiek „Huawei“, tiek ir Kinijos valdžia neigia bet kokius kaltinimus.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(13)
Neverta skaityti!
(4)
Reitingas
(9)
Komentarai (1)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
62(0)
31(5)
24(0)
18(2)
17(7)
15(4)
15(7)
14(0)
13(1)
Savaitės
153(13)
76(3)
75(1)
75(3)
74(3)
Mėnesio
153(13)
110(14)
88(0)
83(2)