Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Mobilusis ryšys

„Telia“ skelbia pačius perkamiausius telefonus Lietuvoje balandžio mėnesį: TOP 3 gamintojai ir populiariausi modeliai

2019-05-05 (0) Rekomenduoja   (-22) Perskaitymai (330)
    Share

„Huawei“, „Samsung“ ir „Apple“ – šių gamintojų telefonai įsitvirtinę „Telia“ sudarytame balandžio mėnesio perkamiausių Lietuvoje mobiliųjų įrenginių TOP 10. Į šį sąrašą pateko ir abu naujausi flagmanai: tai ir kovo pabaigoje išleista „Huawei P30“ serija, ir vasarį pristatyti „Samsung Galaxy S10“ serijos telefonai.

„Šiais metais tiek „Samsung“, tiek „Huawei“ savo flagmanus pristatė anksčiau, todėl abu jie pateko į balandžio mėnesio „Telia“ perkamiausių telefonų sąrašą. Jame vis dar laikosi ir viena didžiausių praėjusių metų naujienų, „Apple iPhone Xr“ modelis su berėmiu ekranu. Apskritai verta pažymėti, kad itin daug lietuvių renkasi aukščiausios klasės išmaniuosius – su šiais įrenginiais dažnas praleidžia visą dieną ir naudoja juos tiek darbui, tiek pramogoms, taigi žmonės ieško pačios geriausios patirties“, – sako „Telia“ įrangos vadovas Aurelijus Vaičiulionis.

Jis priduria, kad aukščiausios kokybės poreikį atspindi ir anksčiau šįmet „Telia“ užsakymu atlikta gyventojų apklausa. Ji parodė, kad rinkdamiesi naują telefoną žmonės daugiausiai dėmesio skiria jo techniniams parametrams (jį kaip svarbų ir labai svarbų įvardijo 66 proc. respondentų), kameros galimybėms (60 proc.) ir gamintojui (51 proc.). Šios savybės ir yra būdingos naujausiems flagmanams, kurie yra vieni dažniausių lietuvių pasirinkimų.

„Telia“ balandžio mėnesio perkamiausių telefonų dešimtukas (abėcėlės tvarka):

Šis sąrašas sudarytas pagal „Telia“ balandžio mėnesio įrangos pardavimų duomenis Lietuvoje.

Perkamiausių telefonų dešimtukus „Telia“ skelbia ir kitose šalyse. Danijoje pats perkamiausias telefonas pas „Telia“ balandžio mėnesį buvo „Huawei P30 Pro“, antroje vietoje liko „Samsung Galaxy A7“, o trečiąją užėmė „Apple iPhone XS“. Likusias vietas sąraše dalinasi „Huawei“ ir „Apple“ telefonai.

Tuo metu Suomijoje „Telia“ klientai daugiausiai nupirko „Apple iPhone 8“, „Apple iPhone 6S“ ir „Samsung Galaxy A7“ telefonų. Suomiai taip pat dažnai renkasi „Huawei“, „OnePlus“, „Honor“ ir „Nokia“ gamintojų išmaniuosius.

 

 

Tai yra pranešimas spaudai - pateiktos informacijos redakcija neredaguoja, o už pranešimo turinį atsako jį paskelbę autoriai.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(1)
Neverta skaityti!
(23)
Reitingas
(-22)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
26(0)
22(0)
21(5)
18(0)
11(0)
10(1)
10(0)
Savaitės
172(1)
106(1)
101(20)
71(0)
70(2)
Mėnesio
128(0)
124(0)
114(32)
106(1)
102(17)