Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 

Edgaras Apšega

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Mobilusis ryšys

Autorius: Edgaras Apšega

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Ieškota tik tokių įrašų, kurie yra įkelti į rubriką „Mobilusis ryšys“. Galite peržiūrėti visus portalo technologijos.lt įrašus, kuriuos parašė Edgaras Apšega

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2012-09-28 0
„Nokia“ atskleidė savo naujausius „Lumia“ išmaniuosius telefonus 920 ir 820 šio mėnesio pradžioje. Nors telefonų su „Windows Phone 8“ operacine sistema tiksli pasirodymo prekyboje data dar nežinoma, apie kainas informacijos jau esama.
(9) 2012-09-18 0
Jau kuris laikas internete sklandė gandai apie naująjį „HTC“ kompanijos kuriamą 5 colių ekrano istrižainės telefoną. Buvo žinomos apytikslės specifikacijos ir net nutekėję testų rezultatai.
(19) 2012-06-04 0
Internete jau yra susiformavusi tam tikra tradicija, jog kiekvienas naujas ir ką tik rinkoje pasirodęs nešiojamas asmeninis elektroninis įrenginys yra pirmiausia išbandomas vadinamuoju „kritimo testu“ – tiesiog paleidžiamas iš rankų ant kieto grindinio. Šį kartą tokio likimo sulaukė „Samsung Galaxy S3“.
(39) 2012-05-11 0
Ko gero jau daugelis spėjo išgirsti, bei internete perskaityti apie naujai pristatytą „Samsung Galaxy S3“. Šį naująjį išmanųjį telefoną-flagmaną jau aprašė daugelis portalų. Bet visgi, tie, kurie neturėjo galimybės gyvai peržvelgti pristatymo, siūlome skaitytojams galimybę pamatyti „Samsung Unpacked 2012“ pristatymo vaizdo įrašą.
(4) 2012-05-09 0
„Sony Mobile Japan“ nesenai atskleidė naująjį flagmaną su Android operacine sistema „Xperia GX“ ir vidutinės klasės išmanųjį telefoną – „Xperia SX“. „Xperia GX“ ir „Xperia SX“ bus pirmieji „Sony“ telefonai Japonijoje su LTE ryšio galimybe.
(7) 2012-05-05 0
Užvakar įvyko ilgai lauktas „Samsung“ naujojo telefono flagmano „Galaxy S3“ pristatymas. Vasarį pristatytas, o balandį išleistas buvo ir „HTC“ kompanijos „One“ išmaniųjų telefonų serijos flagmanas – „One X“. Kaip ir jau būtų galima teigti, kas šiais metais iš "Android" išmaniųjų telefonų šie modeliai bus parduodami geriausiai. O kokį gi atsaką jiems ruošia konkurentai?
(0) 2012-04-28 0
Gali būti, kad “Research In Motion” (RIM) atskleis savąjį naujos kartos išmanųjį “Blackberry” telefoną jau šią vasarą. "Blackberry 10" turėtų tapti pirmuoju kompanijos mobiliojo ryšio įrenginiu, kuris bus valdomas vien lietimui jautriu ekranu.
(0) 2012-04-23 0
Jungtinių Amerikos Valstijų patentų ir prekės ženklo tarnyba nesenai paskelbė įdomų „Microsoft“ patentą – išmanųjį įrenginį su ekranais iš abiejų pusių. Nežinia ar rimtai „Microsoft“ dirba su šia technologija, tačiau platesnė informacija iš tiesų yra įdomi.
(15) 2012-04-21 0
Kiek skaudi žinia „Samsung“: ši kompanija visokiais būdais stengėsi nuslėpti, kaip atrodys naujasis išmanusis telefonas „Galaxy S3“, tačiau likus šiek tiek mažiau nei dviem savaitėm iki pristatymo, nutekėjo vaizdo medžiaga su šiuo naujuoju kompanijos flagmanu.
(7) 2012-04-17 0
Kai kurie IT sektoriaus žurnalistai jau gavo oficialų pakvietimą, kuriame aiškiai sakoma „ateikite ir išvyskite naująjį Galaxy“. Renginys, kurio laukia visi „Android“ išmaniųjų telefonų fanatikai, įvyks Londone, gegužės 3 dieną, 19 valandą vietos laiku (arba 21 val. Lietuvos laiku).
(3) 2012-02-08 0
„Google“ šiandien pagaliau pristatė "Android" įrenginiams skirtą interneto naršyklės „Chrome“ versiją. Šios sparčiai augančios naršyklės "beta" versiją galite atsisiųsti tiesiai iš "Android" programėlių turgaus.