Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 

Erika Fuks

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Mobilusis ryšys

Autorius: Erika Fuks

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Ieškota tik tokių įrašų, kurie yra įkelti į rubriką „Mobilusis ryšys“. Galite peržiūrėti visus portalo technologijos.lt įrašus, kuriuos parašė Erika Fuks

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-10-12 -14
Ryšio bendrovės „Telia“ klientas sulaukė trumposios SMS žinutės, kurioje buvo informuojama, kad jis išnaudojo didelę dalį kredito limito, todėl prašyta sumokėti depozitą, antraip, pasibaigus limitui, paslaugos nebus teikiamos. Bendrovė paaiškina, ką toks prašymas reiškia.
(3) 2017-09-11 5
Į delfi.lt kreipėsi tolimųjų reisų vairuotoju dirbantis vyras, kuris iš mobiliojo ryšio operatoriaus sulaukė pranešimo, kad bus papildomai apmokestintas, nes dažniau paslaugomis naudojasi užsienyje nei Lietuvoje. Bendrovė paaiškino, kad tai numato sąžiningo naudojimosi tarptinklinio ryšio paslaugomis.
(0) 2017-08-24 -4
Trečiadienio vakarą JAV, Niujorke, pristatytas naujausias „Samsung“ telefonas, tai aukščiausios klasės išmanusis „Samsung Galaxy Note 8“. Tiesa, žmonėms šio modelio išmanusis gali turėti ir kitokių asociacijų, nes „Samsung Note 7“ buvo iš rinkos masiškai atšaukiamas, kai paaiškėjo, kad kai kurios baterijos sprogsta.
(6) 2017-07-08 -25
Telefonai ir kiti elektronikos prietaisai paprastai bijo vandens, jei nėra specialiai apsaugomi nuo jo poveikio. Nors naujausi išmanieji dažniausiai nebijo nei dulkių, nei vandens, ką daryti, jei jūsų įrenginys – ne toks naujas ir buvo įmestas į vandenį?
(1) 2017-05-28 -9
Nuo birželio 15-os įsigalios naujosios mobiliojo ryšio kainos, kurios leis mokėti mažiau keliaujantiems į užsienį ir ten besinaudojantiems mobiliuoju ryšiu. Tiesa, gyventojai mokės ne tiek mažiau, kiek galėtų, nes tokiu atveju dar padidėtų Lietuvos ryšio tiekėjų nuostoliai. Permainos pykdo klientus.
(10) 2017-04-20 -6
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitete dar kartą po pertraukos ėmėsi privalomo SIM kortelių registravimo klausimo. Po posėdžio nuspręsta pasiūlymams registruoti SIM korteles pritarti.
(3) 2017-04-17 14
Lietuvoje bus galima įsigyti atnaujintą legendinę „Nokia 3310“, tai patvirtino Lietuvoje dirbantys mobiliojo ryšio operatoriai.
(3) 2017-03-27 9
Blokuoti potencialios aukos mobiliojo telefono ryšį, kad žmogus negalėtų prisiskambinti pagalbos telefonu, traukia nusikaltėlių dėmesį. Tai, kad tokie prietaisai egzistuoja ir yra naudojami Lietuvoje – tiesa, tačiau tik Kalėjimų departamento. Tad kaip atpažinti, kad ryšį aplink jus gali blokuoti?
(0) 2017-03-17 -13
Šiemet trečiasis pagal populiarumą išmaniųjų telefonų gamintojas „Huawei“ jau pristatė savo didžiąją metų naujovę, tad belieka laukti, ką vartotojams pasiūlys „Samsung“ ir jubiliejinis „iPhone“. Kol kas žinoma tiek, kad abi bendrovės skiria ypatingą dėmesį telefono „veidui“.
(7) 2017-03-15 47
Nustatyti tikslią dingusio žmogaus vietą pagal telefono aparato buvimo vietą yra labai sudėtinga, ypač, jei ieškoma ne mieste, o užmiestyje. Kokią informaciją mato Bendrasis pagalbos centras ir mobiliojo ryšio operatoriai?
(23) 2015-06-05 18
Prasidėjus vasarai Lietuvos išmaniųjų telefonų naudotojams pasiūlyta nauja programėlė „Kur policija“ sulaukė įvairių reakcijų, kurių viena – ji trukdo vykdyti teisingumą. Teisininkai vertina, ar tokia programėlė yra teisėta.
(12) 2013-09-23 1
Mobiliojo ryšio operatoriai sako, jog galima nustatyti asmens, skambinančiojo pagalbos telefonu 112 buvimo vietą ir tuomet, kai telefone nėra SIM kortelės. Po šeštadienį įvykusios tragedijos, kai Panevėžio rajone buvo nužudyta su pagalbos tarnybomis apie pusvalandį telefonu bendravusi mergina, Bendrasis pagalbos centras (BPC)skelbė, kad merginos buvimo vietos nustatyti nepavyko, galimai dėl to, kad telefonas buvo be SIM kortelės.
(0) 2013-09-09 0
Šiemet mobiliojo ryšio operatorius „Bitė Lietuva“ pasiūlė nemokamą paslaugą: klientai yra įspėjami, jei jiems galimai skambina telefoninės rinkodaros specialistai, tai yra draudimo, bankų ir kitų prekių bei paslaugų pardavėjai. Tačiau bendrovės klientai jau spėjo pastebėti, kad galimi pardavėjai – suaktyvėjo.