Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 

Paulius Grinkevičius

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Mobilusis ryšys

Autorius: Paulius Grinkevičius

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Ieškota tik tokių įrašų, kurie yra įkelti į rubriką „Mobilusis ryšys“. Galite peržiūrėti visus portalo technologijos.lt įrašus, kuriuos parašė Paulius Grinkevičius

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(12) 2016-08-26 -2
Sugedus telefono „iPhone 6“ ekranui vilnietis Alvydas Opulskis įrenginį nunešė į oficialią telefonų taisyklą – Mobilių telefonų techninį centrą (MTTC). Ten vilnietis sužinojo, kad dėl telefono korpuso įlinkimo, kuris, iš pirmo žvilgsnio, neturi nieko bendro su gedimu, „iPhone 6“ nebus taisomas.
(1) 2016-03-01 18
Viktorinos prenumeratos paslaugas teikiančios bendrovės „Mobilwin“ internetiniame puslapyje siūloma „smagiai praleisti laiką ir laimėti puikių prizų“ – telefonų ar kitų išmanių įrenginių. Dalis vartotojų paslaugas užsisako per neapdairumą – vartotojai nepastebi, kad mokestis nėra vienkartinis ir tik po kurio laiko supranta, kad už loteriją sumokėjo kelis ar keliolika kartų daugiau, nei ketino.
(3) 2016-02-26 -1
Prieš metus Barselonos mobilių technologijų parodoje „Mobile World Congress“ pristatyti „Galaxy S6“ ir „S6 Edge“ unikaliu dizainu išsiskyrė iš gausybės „Android“ įrenginių, o šįmet atnaujintose S7 serijos versijose buvo ištaisyta dalis ankstesnių trūkumų ir įdiegta keletas įdomių funkcijų.
(0) 2016-02-24 15
Šįmet didžiausioje pasaulyje mobiliųjų technologijų parodoje „Mobile World Congress“ 2016 šlovės scena vienareikšmiškai priklausė Pietų Korėjos gamintojui. LG ne tik iš esmės atnaujino G flagmanų seriją G5 įdiegdama metalinį korpusą ir skirtingus keičiamus modulius, bet ir pristatė daug žadantį virtualios realybės įrenginį, futuristinį robotą bei 360 laipsnių kampu filmuojančią kamerą.
(5) 2016-02-23 8
Mobiliųjų technologijų parodoje „Mobile World Congress“ 2016 šįmet dalyvauja penkios įmonės, kurios užsiregistravusios kaip Lietuvos atstovės. Tarp jų – „Getnord“ prekės ženklu pažymėtus telefonus kuriantys lietuviai ir parodos senbuviai – belaidės įrangos gamintojas „LigoWave“.
(1) 2016-02-16 10
Lietuva yra viena iš penkių Europos valstybių, kurioje bus bandoma pilotinė sistema, leisianti itin tiksliai nustatyti į pagalbos centrą skambinančio žmogaus buvimo vietą.
(0) 2015-12-30 2
Švenčių išvakarėse telekomunikacijų rinkoje pradėtas didelis sandoris – JAV investicinė bendrovė „Providence Equity Partners“ ketina įsigyti „Bitę“ iš „Mid Europa Partners“. Apie sandorį, kuris turėtų būti užbaigtas kitų metų I ketvirtį, daugiau oficialiai neskelbiama, tačiau ekspertai mano, kad po sandorio „Bitės“ klientai gali tikėtis daugiau paslaugų, nors didesnių pokyčių rinkoje nelaukiama.
(0) 2015-10-26 7
Naujas „iPhone 6s“ vizualiai beveik niekuo nesiskiria nuo pirmtako „iPhone 6“ – tokios pat raiškos 4,7 colio įstrižainės ekranas, aliuminio korpusas, ten pat išdėstyti mygtukai ir vis dar atsikišusi kamera telefono nugarėlėje. Tačiau tie keli pakeitimai, kurių iš pirmo žvilgsnio nesimato, yra, ir jie labai reikšmingi.
(6) 2015-09-09 7
Vos prieš kelerius metus technologijų pasaulio dėmesio centre pirmą kartą atsirado naujovė – 4K raiškos televizoriai, o dabar jau turime ir pirmąjį 4K raiškos ekraną „Sony Xperia Z5 Premium“ telefone, kurį parodoje IFA 2015 Berlyne pristatė japonai.
(2) 2015-08-24 20
Mūsų kišenėse gulinčiais išmaniaisiais telefonais galima padaryti kur kas daugiau nei tik paskambinti ar naršyti internete, tačiau didelė dalis miestiečių pamiršta, kad gyvename technologijų amžiuje ir užuot keliais mygtukų paspaudimais sumokėję už automobilio parkavimą arba išsikvietę taksi automobilį, tai daro senamadiškais būdais, kurie užima kur kas daugiau laiko.
(0) 2015-08-06 6
„Huawei P8“ – šių metų pavasarį pristatytas flagmanas, kuris dar kartą parodė, kad kinai geba gaminti kiek pigesnius ir ne ką prastesnius aukštos klasės telefonus nei konkurentai. Šįkart man pasitaikė proga telefoną išmėginti ne keletą savaičių, kaip įprasta, o keturis mėnesius, ir kinų šedevrą „išmėsinėti“ įdėmiau.
(2) 2015-08-03 12
Štai ir naujas „LG Electronics“ išmanus telefonas, kuris turi tą patį raiškų pirmtako ekraną, labai neišsiskiria sparta, tačiau pasižymi keliomis dizaino įdomybėmis – LG G4 pasidabinęs odine nugarėle ir yra truputį lenktas – tam, kad pašnekovas jus geriau girdėtų. Nors atnaujinimai, lyginant su LG G3, nėra dideli, bet jie labai taiklūs.
(14) 2015-04-22 1
Kai Lietuvos gyventojų gyvybei dėl ekstremalių oro sąlygų ar kitų priežasčių gali kilti pavojus, jie į mobiliuosius telefonus turėtų gauti specialias informacines žinutes, kurias siunčia Valstybės priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba (VPGT). Tačiau, kaip rodo naujausi informacinės sistemos patikrinimai, didelė dalis žmonių gresiant pavojui liktų neperspėti.
(9) 2015-03-24 20
Telekomunikacijų bendrovė „Tele 2“ savo klientams siūlo naudotis programėle „Tele 2 Call“, kuri leis belaidžiu ryšiu skambinti iš užsienio tokiu pat tarifu, kaip ir iš Lietuvos.
(6) 2015-02-24 7
Aukščiausios klasės išmanių telefonų gamintojai mus bando sužavėti siūlydami telefonus su raiškiais ekranais, nestandartiniais dizaino sprendimais, itin sparčiais procesoriais ir funkcijomis, kurių ne tik kad maksimaliai neišnaudojame, bet už jas dar gerokai permokame. Atrodo, kad „Samsung“ šįsyk sukūrė kaip tik tokį telefoną, kokio reikia, kurio kaina nesikandžioja.