Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 

Arnoldas Lukošius

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Mobilusis ryšys

Autorius: Arnoldas Lukošius

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Ieškota tik tokių įrašų, kurie yra įkelti į rubriką „Mobilusis ryšys“. Galite peržiūrėti visus portalo technologijos.lt įrašus, kuriuos parašė Arnoldas Lukošius

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(33) 2016-08-29 22
„Blancco Technology Group“ pateikti visiškai objektyvūs duomenys atskleidė vaizdelį, kurio nesitikėjo net didžiausi „Apple“ nekentėjai. Atrodo, kad legendinė „iPhone“ kokybė, veikimo stabilumas ir „nelūžtančios“ programėlės yra arba grynas akių dūmimas, arba jau užmiršta istorija. Surinkusi duomenis iš milijonų įrenginių „Blancco“ parodė, kad šią vasarą „Android“ telefonai gerokai rečiau nuvilia savo savininkus nei „iPhone“.
(4) 2016-06-13 -2
Grigorijaus Berezkino kompanija „Otkrytaja mobilnaja platforma“ (OMP) sutarė dėl išmaniųjų telefonų, kuriuose suksis jos kuriama operacinė sistema „Sailfish“.
(0) 2016-06-10 -7
Kartais apsimoka tiesiog blokuoti vieną ar kitą numerį, tačiau būna atveju, kai įvestas kontaktas kada nors gali praversti, o šiuo metu jis savo skambučiais tiesiog užknisa. Geriausias būdas su tuo susidoroti – iškart nukreipti visus nepageidaujamo kontakto skambučius į balso paštą.
(3) 2016-04-26 8
Neperkame pakankamai naujų „iPhone“! Blogi mes. Pavedame didžiausią antkainį pasaulyje savo telefonams taikančią kompaniją. Štai todėl Timo Cooko balandžio 26 d. laukia didžiausias nemalonumas – pateikiant ketvirčio ataskaitą investuotojams pasakyti tai, ko šiam „Apple“ vadovui dar niekuomet neteko ištarti.
(10) 2016-04-05 18
Antrojo ir trečiojo laipsnio nudegimai – tokį siurprizą savo savininkui pateikė išmanusis telefonas „LG Optimus F6“. Tiesiog kišenėje sprogęs ir užsiliepsnojęs įrenginys smarkiai apdegino 52 m. IT specialistą iš Niujorko, Muhammadą Sattarą, rašo „Android Headlines“.
(4) 2016-03-22 10
Apie užsiliepsnojančias baterijas ir jų transportavimo pavojus bei ribojimus jau kalbėjome ne kartą. Apie įkrovimo metu užsiliepsnojančius telefonus, apsvilusias pagalves ir sprogusius akumuliatorius irgi rašėme. Tačiau skrydžio metu keleivio rankinėje užsiliepsnojantis telefonas kol kas labai retas reiškinys. Deja, nebe išskirtinis.
(1) 2016-03-03 34
Jei prieš trejus metus kas nors būtų sakęs, kad „Huawei“ gamybos telefoną žinovai vadins vienu geriausių, o išmanųjį laikrodį – vienu stilingiausių pasaulyje, būtume įtarę, kad žmogui kokia galvos trauma. Tačiau dabar, kai „Huawei“ praneša, kad netrukus kompanijos telefonuose bus aukščiausią vokišką kokybę simbolizuojančio gamintojo įranga, lieka tik tikėti. Ir laukti, kaip „Leica Camera“ pakeis fotografavimo telefonais standartus.
(5) 2016-02-25 10
Žmogus gali prifantazuoti ko tik nori. Kad Vilniuje važinės tramvajus, iš emigracijos grįš talentai, Rusija taps modernia demokratiška valstybe, apgyvendinsime Marsą ar net gausime pensiją, kuri leis gyventi, o ne laukti mirties. Tačiau retam pakaks fantazijos įsivaizduoti išmanųjį telefoną, kuriuo be nuolatinės vaikaičio pagalbos sugebės naudotis statistinis senukas.
(4) 2016-02-24 21
Paskutinį savo išmanųjį telefoną „HP Pre 3“ palaidojusi 2011 m., „Hewlett-Packard“, atrodė, jau atsižegnojo nuo šio verslo. Ir štai netikėtumas – parodoje Barselonoje parodytas „Elite X3“, kuris yra net gerokai daugiau negu išmanusis telefonas.
(6) 2016-02-22 1
Išties pasaulį pakeis net ne „Apple“, o mažytė, tačiau visiškai unikalų sprendimą siūlanti kompanija „Energous“. Daugybė ekspertų sutaria, kad slaptas partneris, su kuriuo ši kompanija pasirašė išskirtinę sutartį dar 2015 m., yra „Apple“. O tai reikštų, kad netrukus pasaulyje gali atsirasti „iPhone“, kurio… išvis nebereikės įkrauti.
(16) 2016-01-29 -38
„Windows Phone“ operacinę sistemą kuriančio „Microsoft“ padalinio vadovas Joe Belfiore'as yra lyg koks „Windows“ telefonų veidas. Kaskart pristatant naują „Lumia“ įrenginį būtent jis lipa į sceną ir pasakoja, kodėl šis išmanusis telefonas yra geriausias. Tad lieka tik įsivaizduoti, kokį smūgį „Windows“ telefonų gerbėjai patyrė, kai pamatė viešą žinutę, kurią jis pasiuntė „Twitter“ iš Japonijos.
(2) 2015-08-02 43
„Man telefone „Asus Zenfone 5“ neįsijungia mobilusis internetas. Ka daryti?“ – gavome vieno skaitytojo klausimą. Kokia konkrečiai šiuo atveju yra neįsijungimo priežastis, nemačius paties įrenginio atsakyti gana sunku. Tačiau akivaizdu, kad šis modelis greičiausiai yra atsivežtas ar parsisiųstas iš užsienio. Vis daugiau lietuvių stengiasi taupyti veždami telefonus iš ten, kur jie pigesni, tačiau paskui ne visi tuo džiaugiasi. Taigi į ką reikėtų atsižvelgti perkant telefoną JAV ar Kinijoje, kad jis bent jau veiktų Lietuvoje.
(0) 2015-07-20 16
Aišku, išmaniuoju telefonu nesunku padauginus į „Facebook“ įdėti tokią nuotrauką ir surašyti tokią žinutę, kad kitą dieną pasijustum nužudytas. Tačiau šį sykį ne apie moralinius ir teisinius dalykus ir net ne apie santuokos galą, o apie paprastą, žiaurią ir tikrą mirtį. Taigi kaip, ką ir kada nužudė ar bent mėgino nužudyti jo telefonas?
(2) 2015-06-17 16
Prabangiausių „Samsung“ telefonų savininkai visame pasaulyje pastebėjo nepaaiškinamą problemą, kuri lyg virusas pažeidžia atsitiktinius įrenginius. Pirmi pranešimai apie dalies funkcijų praradimą pasirodė birželio 12 d., o dabar jau tūkstančiai vartotojų visame pasaulyje atakuoja „Samsung“ aptarnavimo specialistus, reikalaudami paaiškinimų, kur dingo kelios svarbiausios funkcijos.
(3) 2015-03-25 18
Viena paslaptingų Kinijos kompanijų OPPO, jau kurį laiką kurianti aukščiausio lygio telefonus ne tik vietinei rinkai, kovo 23 d. keliems Kinijos žurnalistams nutekino „slaptas“ būsimo savo įrenginio nuotraukas ir vaizdo įrašą.