Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 

Marius Monkevičius

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Mobilusis ryšys

Autorius: Marius Monkevičius

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Ieškota tik tokių įrašų, kurie yra įkelti į rubriką „Mobilusis ryšys“. Galite peržiūrėti visus portalo technologijos.lt įrašus, kuriuos parašė Marius Monkevičius

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-03-05 2
Per pastaruosius keletą metų trys didieji išmaniųjų telefonų gamintojai įsivėlė į skandalus, susijusius su jų gaminama įranga. Visai neseniai Kinijos gamintojas „Huawei“ buvo apkaltinas dėl gaminamos galimai nesaugios įrangos, turinčios duomenų saugumo spragų. Kiek seniau paaiškėjo, kad „Apple“ specialiai nuotoliniu būdu sulėtina savo senesnius „iPhone“ modelius. Skandalų neišvengė ir „Samsung“ – šios kompanijos 2016 m. pristatytas flagmanas „Note 7“ patyrė fiasko po to, telefonuose sumontuotos baterijos ėmė sproginėti lyg fejerverkai. Dėl šių incidentų „Samsung“ buvo priversta atšaukti visus „Note 7“ telefonus bei išimti juos iš prekybos.
(0) 2017-07-10 9
Kas galėjo pagalvoti, kad legendinė „Nokia 3310“ sugrįš. Dar sunkiau patikėti, kad ji sulaukė tokio didelio pirkėjų dėmesio. Mes nemeluojame, „Nokia 3310“ Lietuvoje – deficitinė prekė.
(4) 2017-02-06 17
Praeitos savaitės viduryje Europos Parlamentas (EP) žengė vieną paskutinių žingsnių, siekdamas panaikinti tarptinklinį mobiliojo ryšio mokestį. Taigi jau už pusės metų lietuviai, išvykę į kitą Europos Sąjungos šalį, naudosis paslaugomis tokiais įkainiais, kokie galioja Lietuvoje.