Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 

Antanas Dapkus

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Mobilusis ryšys

Autorius: Antanas Dapkus

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Ieškota tik tokių įrašų, kurie yra įkelti į rubriką „Mobilusis ryšys“. Galite peržiūrėti visus portalo technologijos.lt įrašus, kuriuos parašė Antanas Dapkus

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(27) 2011-06-29 0
„Nokia“ kompanijos vadovas Stephanas Elopas pareiškė, jog net jeigu jų pristatytas „Nokia N9“ išmanusis telefonas taps hitu, kompanija negrįš prie ankstesnės „MeeGo“ strategijos bei neatsisakys „Windows Phone“: „Aš bendravau su operatoriais ir buvau produkto testavimo programos narys. Atsiliepimai „Windows Phone“ ypač geri ir aš tikiu jos sėkme“.
(0) 2011-06-28 1
„Nokia“ birželio 21 dieną pristatė pirmąjį „MeeGo“ operacinę naudojantį telefoną „Nokia N9“. Mobilusis telefonas prekyboje pasirodys dar šiemet ir naudos ne tik „Nokia“ programuotoju naudojamu „Qt“ kodu parašytas programas, tačiau taip pat leis ir „Android“ programėles.
(21) 2011-06-15 0
Tarptautinė Bevielių Telekomunikacijų Pramonės Asociacija (angl. CTIA) užfiksavo mažiausią pastarojo dešimtmečio SMS paslaugos augimą. Antroje praeitų metų pusėje Jungtinėse Valstijose buvo išsiųsta ir gauta daugiau nei milijardas trumpųjų SMS žinučių. Lyginant su pirmąja metų puse, šis rodiklis išaugo tik 8,7 proc.
(27) 2011-06-11 0
Kompanija „Apple“ apkaltina pasivogusi brito studento Grego Hughes programėlės idėją ir išleidusi identišką produktą po to, kai Grego Hughe „App Store“ parduotuvei skirta programa buvo atmesta dėl taisyklių pažeidimo.
(28) 2011-06-03 0
Tyrimų agentūra „Distimo“ palygino „Android“ ir „iPhone“ programėlių parduotuves. Pasirodo, nors „Android Market“ parduotuvė „App Store“ nusileidžia tik 56 tūkst. programėlių, „Android“ sistemai skirtų apmokestintų programėlių yra tris kartus mažiau, nei skirtų „iPhone“.
(44) 2011-06-02 2
Mobiliųjų telefonų skleidžiamos elektromagnetinės bangos gali sukelti vėžį, tvirtina Pasaulinė Sveikatos Organizacija. Jų teigimu, mobilieji telefonai yra tokie pat pavojingi kancerogenai kaip švinas, automobilių išmetamosios dujos ar chloroformas. Šis antradienį paskelbtas pranešimas yra pats svariausias mobiliųjų telefonų žalos įrodymas iki šiol. Mobiliojo ryšio žalą sveikatai tyrė didesnė nei trisdešimties mokslininkų grupė iš 14 pasaulio valstybių. Tiriant ...
(23) 2011-06-01 0
„Nokia“ šiandien pristatė naują išmanųjį telefoną „Oro“. Modelis pagamintas C7 telefono pagrindu, tačiau tai speciali auksu dengta ir itin brangi telefono versija.
(5) 2011-05-30 0
Atšaukiama pernai metais Europos Sąjungos ir privačių investuotojų „ARTEMIS Joint Undertaking“ planuota 22 milijonų eurų investicija „Symbian“ sistemos plėtrai. Pranešime spaudai aiškinama, jog to imtasi „Nokia“ kompanijai atsisakius šios sistemos.
(47) 2011-05-29 0
Europos Sąjunga svarsto galimybę pakeisti elektromagnetinės spinduliuotės priežiūros tvarką mokyklose bei uždrausti bevielio ryšio prietaisus pamokų metu.
(1) 2011-05-29 0
Vokietijos „Deutsche Telekom“ drauge su „France Telecom“ ir „TeliaSonera“ nutarė naudoti 1800 Mhz dažnio radijo diapazoną kaip prioritetinį diegiant naujosios kartos 4G LTE tinklą. Šis dažnis LTE technologijai Europoje bei visame pasaulyje butų derinamas kartu su 800 MHz ir 2,6 GHz dažniais.
(13) 2011-05-27 0
Ulmo Universitetas Vokietijoje išsiaiškino, jog prietaisai su „Android“ operacine sistema nesaugūs, programišiai lengvai gali pasisavinti vartotojų prisijungimo duomenis – tai jau patvirtino pati „Google“.
(4) 2011-05-24 0
Kompanija „Nokia“ pranešė atsisakanti 2007 metais pristatyto OVI prekės ženklo bei nuo šių metų vasaros kompanijos paslaugos bus žymimos tiesiog „Nokia“ ženklu. Iki šiol OVI pavadinimą naudojo nutraukti „Nokia Music“ ir „N-Gage“ projektai, „Nokia Maps“ bei programėlių parduotuvė.
(11) 2011-05-17 0
Praėjusią savaitę Lietuvoje kartu su dar 98 pasaulio šalimis buvo leista atsiskaitinėti už „Android Market“ programėles debetinėmis ir kreditinėmis banko kortelėmis. Nuo šiol „Android“ programėles galima pirkti 113 šalyse visame pasaulyje, jų tarpe taip pat yra visos Lietuvos kaimyninės šalys.
(4) 2011-05-10 0
„StatCounter“ portalo duomenimis, per metus „Android“ operacinės sistemos sukurtas interneto duomenų srautas išaugo 14 proc. ir šiuo metu šie telefonai užima 14,7 proc. Lietuvos mobiliojo interneto srauto. Populiariausia šalyje „Symbian“ operacinė sistema vis dar užima 50,3 proc. Lietuvos interneto srauto, tačiau šis rodiklis per paskutinius 12 mėnesių krito net 9 proc.
(9) 2011-05-06 0
Kompanija „Microsoft“ prieš mėnesį primygtinai ragino nediegti nelegalių atnaujinimų į „Windows Phone“ telefonus. Šiandien atėjo metas kentėti šio patarimo nepaklausiusiems vartotojams. „Microsoft“ patvirtino, jog visi panaudoję „Chevron WP7“ įrankį įdiegti „NoDo“ programos atnaujinimą negalės atsisiųsti vėliausios sistemos versijos.