Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 

Jonas Bunevičius

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Mobilusis ryšys

Autorius: Jonas Bunevičius

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Ieškota tik tokių įrašų, kurie yra įkelti į rubriką „Mobilusis ryšys“. Galite peržiūrėti visus portalo technologijos.lt įrašus, kuriuos parašė Jonas Bunevičius

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2016-09-11 0
Ekrano įstrižainės skirtumas tarp išmaniojo telefono ir planšetinio kompiuterio – santykinai didelis. Būtent tai buvo bene pagrindinis faktorius, kuris elektronikos gamintojus paskatino imtis planšetofonų gamybos. Nors pirmoji šią atsivėrusią nišą pastebėjo bendrovė „Samsung“, vėliau tuo pačiu keliu pasuko ir kiti gamintojai. Vis dėlto kai kurie pasauliniu mastu gerai žinomi gamintojai savuosius planšetofonus kaimyniniuose regionuose kol kas platina itin neryžtingai. Vienu iš tokių pavyzdžių šiuo atveju gali būti Kinijos gamintojas „Lenovo“.
(10) 2015-11-17 -30
Išsirinkti tinkamą išmanųjį telefoną darosi vis sudėtingiau. Tai nulemia ne tik sparčiai besiplečiantis išmaniųjų telefonų gamintojų sąrašas, bet ir itin dažni šių daugiafunkcinių įrenginių atnaujinimai. Kitaip sakant kiekvienas save gerbiantis gamintojas nori to ar ne, bet tiesiog privalo kiekvienais metais pristatyti geriausių kuriamų išmaniųjų telefonų atnaujintas versijas. Nors tokios rinkoje sukurtos tendencijos domina tik didžiausius entuziastus, prie nuolatinio itin spartaus technologinio progreso turi priprasti bei prisitaikyti ir visi likusieji.
(0) 2013-01-11 1
„Samsung“ bendrovė visus šiek tiek nori atitraukti nuo „CES 2013“ parodos bei savo tinklalapyje skelbia apie naująjį „Galaxy“ šeimos narį – „Galaxy S II Plus“. Naujasis išmanusis telefonas savo dizainu primins „Galaxy S II“, tačiau taip pat turės ir svarbiausias „Galaxy S III“ detales bei „Nature UX“ vartotojo sąsaja.
(8) 2012-11-06 0
Šios savaitės pradžioje „Samsung Lietuva“ „Facebook“ profilyje buvo pranešta, kad Pietų Korėjos flagmano operacinės sistemos atnaujinimo darbai Baltijos regionuose yra pristabdyti. Vis dėlto, viskas nėra taip blogai kaip skelbė „Samsung“ atstovai Lietuvoje – nuo šio penktadienio „Galaxy S III“ „Android 4.1.1“ atnaujinimas jau prieinamas ir Lietuvoje pirktiems išmaniesiems telefonams.
(2) 2012-10-04 0
Liepos mėnesį naujai įkurta Suomijos kompanija „Jolla Mobile“, kurią sudaro „Nokia“ darbuotojų grupė dirbusių prie „MeeGo“ operacinės sistemos, pagaliau prasitarė kada išvysime pirmuosius naujos bendrovės įrenginius, praneša „The Wall Street Journal“.
(3) 2012-09-25 0
Gana prastą reputaciją programinės įrangos atnaujinimų atžvilgiu turinti Pietų Korėjos bendrovė „Samsung“ Lenkijos gyventojams šiandien pateikė netikėtą staigmeną. Būtent šios šalies gyventojai tapo pirmaisiais, kurie „Galaxy S III“ flagmane galėjo išbandyti atnaujintą „Android Jelly Bean“ operacinės sistemos versiją.
(2) 2012-09-21 0
Atrodytų, dar visai neseniai „Samsung“ kompanija savo gerbėjus džiugino įvairių įrenginių pristatymais. Sulaukėme ir „Windows Phone 8“ išmaniojo telefono, ir atnaujinto „Galaxy Note II“ planšetinio kompiuterio bei telefono hibrido, o taip pat ir daugybės kitų naujų daugiafunkcinių įrenginių. Tuo pačiu jau antrą kartą pasigirsta gandai apie neva sparčiai artėjantį "Samsung Galaxy S IV" pristatymą.
(11) 2012-09-21 0
„Apple“ korporaciją savo naujausią išmaniųjų telefoną „iPhone 5“ pristatė šiek tiek daugiau nei prieš savaitę, tačiau internete jau galima rasti daugybę entuziastų reklamų, kurios kaip reikiant pašiepia naujus JAV kompanijos sprendimus. Nors dauguma praktiškai neabejojo, kad „iPhone 5“ turės didesnį ekraną nei pirmtakai, tačiau niekas nesitikėjo tokio sprendimo, kokį mums pasiūlė „Apple“.
(5) 2012-08-23 0
Puikiai kompiuterinių žaidimų mėgėjams žinomas „Unreal Engine“ grafinis variklis jau artimiausiu metu turėtų pasiekti ir išmaniųjų telefonų savininkus. Mobilųjį žaidimą, paremtą šiuo grafiniu varikliuku, ruošiasi pristatyti bene populiariausia išmaniųjų telefonų žaidimų kūrimu užsiimanti kompanija „Gameloft“.
(13) 2012-07-25 0
Apie išmaniojo telefonu su lanksčiu „AMOLED“ ekranu idėją „Samsung“ bendrovė pirmą kartą prabilo šiek tiek daugiau nei prieš metus bei tuomet pažadėjo, kad pirmieji tokie įrenginiai rinką pasieks jau 2012 metais. Nors šie metai jau gerokai įpusėją, vietinis Korėjos IT naujienų tinklalapis „DDaily“ iš „Samsung“ stovyklos turi gerų naujienų – lanksčių „AMOLED“ ekranų gamybą bendrovė planuoja pradėti jau šį ketvirtį.
(2) 2012-06-27 0
„Samsung“ bendrovė šiuo metu labai aktyviai užsiima savo naujojo flagmano „Galaxy S III“ reklama ir jau artimiausiu metu tikisi sulaukti neįtikėtinai sėkmingos pardavimų statistikos. Pasak „Samsung Mobile Communications“ prezidento JK Shin`o, iki šių metų liepos pabaigos tikimasi parduoti daugiau nei 10 milijonų „Galaxy S III“ kopijų, o tai tikriausiai viršintų visus lūkesčius.
(0) 2012-06-26 0
Po daugybės atnaujinimų, kurie paskutiniuoju metu būdavo pateikiami beveik kiekvieną dieną, „Firefox“ komanda savo „Twitter“ kanale pagaliau pranešė, kad „Android“ išmaniųjų telefonų savininkai jau kitą savaitę sulauks kažko ypatingai svarbaus.
(4) 2012-03-01 5
Nors „MeeGo“ operacinės sistemos tolimesnis kūrimo ir plėtojimo procesas yra nutrauktas, tačiau „Nokia N9“ išmaniojo telefono savininkai vis tiek sulaukė ypatingu paprastumu pasižyminčios platformos atnaujinimo, praneša interneto portalas „GSMArena“.
(2) 2012-02-27 0
„Sony“ kompanija garsėja ne tik kaip aukščiausios klasės išmaniųjų telefonų, tačiau kaip ir įvairių mobiliųjų įrenginių aksesuarų gamintojas. Pagrindinė tokių aksesuarų paskirtis – integruoti šiuolaikinius daugiafunkcinius įrenginius į namų interjerą bei tuo pačiu kaip galima labiau supaprastinti išmaniųjų telefonų naudojimą įvairiose situacijose. Būtent tuos pačius tikslus siekiama įgyvendinti ir su naujai „CES 2012“ technologijų parodoje pristaty...
(29) 2012-02-16 0
Techninių charakteristikų atžvilgiu nuolat tobulėjantys išmanieji telefonai pagal spartą jau gali lenkti netgi senesnius stalinius kompiuterius. Būtent dėl šios priežasties dažnai keliama prielaida, jog laikui bėgant mobilūs įrenginiai visiškai atstos stacionarius kompiuterius. O gal tai įmanoma jau šiandien?