Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 

Saulius Babinskas

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Mobilusis ryšys

Autorius: Saulius Babinskas

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Ieškota tik tokių įrašų, kurie yra įkelti į rubriką „Mobilusis ryšys“. Galite peržiūrėti visus portalo technologijos.lt įrašus, kuriuos parašė Saulius Babinskas

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(20) 2011-08-20 0
Prieš dvi dienas Kinijoje įvyko „Xiaomi Phone“ išmaniojo telefono pristatymas. Turbūt daugelis pagalvojote, jog ketiname aprašyti dar vieną kloną, tačiau neskubėkite daryti priešlaikinių išvadų. Kuo jau kuo, bet techninėmis specifikacijomis šis prietaisas pasigirti gali, o ir kainuoja palyginti nedaug.
(9) 2011-08-05 0
Pastaruoju metu sparčiai tobulėjanti kinų telekomunikacijų kompanija „Huawei“ vakar pristatė naują išmanųjį telefoną poetišku pavadinimu „Vision“.
(11) 2011-08-02 0
Šios savaitės pradžioje, dizainerio Hejono Ju (Heyon You) internetiniame tinklapyje pasirodė informacija apie naująjį koncepcinį lankstųjį išmanųjį telefoną „Samsung Galaxy Skin“. Modelį sukūręs dizaineris teigia, kad jau spėjo „įsimylėti“ šią savo ateities viziją.
(10) 2011-08-01 0
Kompanija „Samsung Electronics“ pranešė, kad „Samsung Galaxy S II“ (GT-I9100) pardavimai perkopė 5 milijonų vienetų ribą visame pasaulyje, rašo portalas alfa.lt.
(15) 2011-06-22 0
Šiuo metu Singapūre vykstančiame renginyje „Nokia Connection“, suomių bendrovė pristatė naujausią savo išmanųjį telefoną „Nokia N9“, kuriame veiks „MeeGo 1.2 Harmattan“ operacinė sistema. Tai bus pirmasis oficialiai išleistas mobilusis įrenginys veikiantis „MeeGo“ platformos pagrindu.
(2) 2011-06-21 0
Prieš keletą dienų „Nokia“ pristatė naują paieškos sistemą skirta „Symbian^3“ operacinei sistemai – „Nokia Universal Search Beta“.
(6) 2011-03-25 0
Trečiadienį programinės įrangos gamintojas „Microsoft“ išleido pirmąjį išmaniesiems telefonams skirtos „Windows Phone 7“ operacinės sistemos atnaujinimą, žinomą „NoDo“ kodiniu pavadinimu. Besidomintys šios platformos naujienomis, tikriausiai jau žino, kaip ilgai vartotojai jo laukė. Nežinantiems tikriausiai kyla klausimas – kodėl šis atnaujinimas buvo taip ilgai ir taip labai lauktas?