Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 

Martynas Urbanavičius

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Mobilusis ryšys

Autorius: Martynas Urbanavičius

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Ieškota tik tokių įrašų, kurie yra įkelti į rubriką „Mobilusis ryšys“. Galite peržiūrėti visus portalo technologijos.lt įrašus, kuriuos parašė Martynas Urbanavičius

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2011-09-20 0
Kol viso pasaulio žiniasklaida nekantriai laukia artimiausios „Apple“ konferencijos datos paskelbimo, „iOS 5“ operacinė sistema ir internetinė paslauga „iCloud“ yra baigiama ruošti galutiniam išleidimui į rinką.
(0) 2011-08-12 0
Kompanija „OmniVision Technologies“, besispecializuojanti fototechnikos gamyboje, o taip pat tiekianti kameros modulius „Apple“ kuriamiems „iOS“ prietaisams, pristatė naują 8 milijonų aktyviųjų taškų optinį jutiklį „OV8850“.
(12) 2011-08-04 0
Niekas iki šiol dar nežino, kaip atrodys ir kuomet į prekybą bus išleistas naujasis „iPhone 5“ išmanusis telefonas, tačiau Kinijoje jau galima įsigyti šio modelio „kloną“, kuri sukūrė ir išleido nedidelė ir mažai žinoma elektronikos bendrovė, teigiama naujienų portale „GizChina“.
(4) 2011-07-25 0
Sunku patikėti, bet įrenginių, naudojančių „Android“ platformą, paklausa rinkoje pradėjo mažėti pirmą kartą per visą šios operacinės sistemos egzistavimo laikotarpį. Susidomėjimas „Android“ pradėjo mažėti dar kovo mėnesį ir panašu, kad JAV rinkoje panaši tendencija išsilaikys dar ilgai. Analitikai spėja, kad tai lemia amerikiečių laukiamo „iPhone 5“ išmaniojo telefono pasirodymas šių metų rudenį.