Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Mobilusis ryšys

Google“ pristatė naująjį išmanųjį telefoną „Pixel 4“: meta iššūkį „Apple“ ir „Samsung“ (Video)

2019-10-17 (0) Rekomenduoja   (-4) Perskaitymai (385)
    Share

JAV technologijų milžinė „Google“ pristatė savo naujausius „Pixel“ telefonus su rankų judesių atpažinimo technologija, kuriais bendrovė siekia padidinti užimamą išmaniųjų telefonų rinkos dalį.

Naujieji telefono „Pixel 4“ modeliai pristatyti kartu su kitais įrenginiais, kurių pardavimo augimo bendrovė tikisi artėjant šventiniam sezonui.

Pasak „Google“, „Pixel 4“ pradinė kaina Jungtinėse Valstijose sieks 799 JAV dolerius, o telefoną bus galima įsigyti nuo spalio 24 dienos.

Naujaisiais įrenginiais siekiama suaktyvinti „Google“ veiklą „premium“ klasės išmaniųjų telefonų segmente, kuriame dominuoja „Apple“, „Samsung“ bei su JAV sankcijomis susidurianti Kinijos „Huawei“.

Tarp įrenginių, pristatytų „Google“ surengtame renginyje Niujorke, buvo išmaniosios namų kameros „Nest“ ir išmaniosios kolonėlės.

Nors išmaniesiems telefonams „Pixel“ tenka nedidelė rinkos, kurioje dominuoja „Samsung“ telefonai su operacine sistema „Android“, dalis, šie įrenginiai suteikia technologijų milžinei galimybę pademonstruoti operacinės sistemos galimybes, kuriomis prietaisų gamintojos gali naudotis nemokamai.

„Google“ siekia išlaikyti savos programinę įrangą ir paslaugas šiuolaikinio gyvenimo būdo centre – tiek išmaniuosiuose telefonuose, tiekiamuose su mobiliąja operacine programine įranga „Android“, tiek skaitmeninių asistentų įrenginiuose.

Telefonai „Pixel 4“ siūlo naują kamerą, kurios patobulinti objektyvai derinami su dirbtinio intelekto ypatybėmis, kad būtų pagerintos optinio priartinimo savybės bei užtikrinta galimybė daryti kokybiškas nuotraukas sutemus, o viena iš įdiegtų funkcijų yra skirta fiksuoti dangaus vaizdus naktį.

Naujuosiuose telefonuose yra įdiegta ir judesio jutimo technologija, kurią „Google“ jau kurį laiką plėtoja, leidžianti rankų mostais valdyti kai kurias funkcijas, pavyzdžiui, nutildyti žadintuvą ar pereiti prie kitos dainos.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(5)
Neverta skaityti!
(9)
Reitingas
(-4)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
19(3)
18(6)
17(0)
15(0)
14(0)
13(1)
12(0)
12(0)
10(5)
Savaitės
173(1)
102(20)
80(5)
73(0)
72(2)
Mėnesio
128(0)
128(0)
114(32)
107(1)
102(17)