Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Mobilusis ryšys

„Huawei“ rado kuo pakeisti „Google Maps“ navigaciją telefonuose: vėl veiks žemėlapiai, bet jau ne iš „Google“

2020-01-22 (0) Rekomenduoja   (9) Perskaitymai (55)
    Share

Kadangi „Google“ iš esmės prarado galimybę pasiūlyti „Google“ paslaugas naujuose savo telefonuose, Kinijos įmonei reikėjo surasti, kaip į įrenginius sugrąžinti bent jau navigacijos funkciją, rašo „Engadget“.

Viskas, ko tam reikėjo – tai susirasti su JAV nesusijusį navigacijos paslaugų teikėją. O būtent toks yra bendrovė „TomTom“. Pastaroji įmonė viešai paskelbė, kad sudarė sandorį su „Huawei“ ir šiam telefonų gamintojui teiks žemėlapių, navigacijos ir eismo duomenis. Sutartis sudaryta jau prieš kurį laiką, bet apie ją viešai paskelbta tik dabar, teigia „TomTom“ atstovas spaudai Remco Meerstra. Daugiau jokios informacijos apie šį susitarimą nėra skelbiama.

Tai, kad „Huawei“ užmezgė tokią naują partnerystę, neturėtų nieko stebinti – kadangi JAV įtraukė „Huawei“ į juoduosius prekybos sąrašus, draudžiančius be specialaus leidimo JAV įmonėms palaikyti su „Huawei“ bet kokius verslo santykius, Kinijos įmonė privalėjo arba susirasti pasaulinį navigacijos paslaugų teikimo partnerį, arba susitaikyti su mintimi, kad jų navigacijos paslaugos geriausiu atveju bus su ribotomis galimybėmis. O dabar, nepaisant fakto, kad „Google Maps“ naujausiuose „Huawei“ telefonuose ir nebus prieinami, bent jau nereikės sukti sau galvos dėl tokios įprastos ir būtinos paslaugos suteikimo įrenginių pirkėjams.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(12)
Neverta skaityti!
(3)
Reitingas
(9)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
41(4)
37(0)
30(0)
27(0)
26(0)
22(0)
17(0)
17(5)
13(0)
11(3)
Savaitės
114(22)
56(0)
Mėnesio
147(2)
117(15)
99(5)
89(8)