Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Mobilusis ryšys

Sparčiai plinta istorija, kaip užsidegė visiškai naujas telefonas praėjus vos 24 valandoms nuo jo įsigijimo

2020-06-30 (0) Rekomenduoja   (-3) Perskaitymai (165)
    Share

Praėjusių metų rugsėjį Indijos rinkoje pasirodė išmanusis telefonas „Realme XT“. Įrenginys tapo vienu iš populiariausių pasiūlymų vartotojui „premium“ segmente. Tačiau dabar pasklido žinia, kad vos nusipirkus „Realme XT“, prietaisas sprogo įkrovimo metu.

Pasak vartotojo Roshano Singho, telefonas buvo įkraunamas naudojant oficialų pakuotėje rastą įkroviklį. Vaikinas savo nemalonia patirtimi pasidalino socialiniame tinkle „Twitter“. Čia jis pasidalino ir sudegusio išmaniojo telefono vaizdais.

Be to, vartotojas teigė susisiekęs su „Realme“ klientų aptarnavimo skyriumi, su kuriuo taip pat pasidalino sudegusio įrenginio nuotraukomis. Jis atskleidė, kad „Realme“ atstovo teigimu, vien tik pasižiūrėjus į nuotraukas, matoma, kad įrenginys buvo veikiamas išorės jėgų.

„Twitter“ platformoje papasakojus apie įvykį, „Realme“ pažadėjo imtis būtinų veiksmų. Tačiau, vartotojo teigimu, nebuvo imtasi tinkamų veiksmų šiam klausimui išspręsti. „91Mobiles“ susisiekus su išmaniųjų telefonų gamintoju, šis pripažino problemą. Kita vertus, bendrovė teigė, kad incidentas įvyko dėl išorinių jėgų, o ne dėl gamintojo kaltės.

Oficialiame gamintojo pranešime teigiama, kad įrenginio baterija užsidegė, „nes telefonas turėjo skylę korpuse“.

Tai jau ne pirmas tokio pobūdžio įvykis. Taip yra nutikę su „Samsung“, „Apple“, „Xiaomi“ išmaniaisiais telefonais. Viena labiausiai nuskambėjusių istorijų – prieš keletą metų „Samsung Galaxy Note 7“ baterijos sprogimas.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(2)
Neverta skaityti!
(5)
Reitingas
(-3)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
84(7)
44(6)
29(1)
26(0)
25(0)
21(3)
19(0)
Savaitės
55(0)
47(0)
Mėnesio
178(16)
137(21)
129(2)
115(26)
93(0)