Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Mobilusis ryšys

„Chrome“ naršyklė sulauks labai laukiamos ir naudingos funkcijos – galėsite sutaupyti daugybę mobiliojo ryšio duomenų

2020-07-29 (2) Rekomenduoja   (1) Perskaitymai (275)
    Share

„Android“ išmaniesiems skirtoje „Google Chrome“ išbandoma funkcija „atsisiųsti vėliau“, kuri leis planuoti atsisiuntimus iš mobiliosios naršyklės.

Paprastai tariant, jums bus leidžiama nustatyti laiką ir datą, kada mobiliojo telefono naršyklėje turėtų būti pradėtas atsisiuntimas.

Planavimo funkciją galima išbandyti kol kas tik testavimui skirtoje versijoje „Chrome Canary 86“. Tačiau nauja funkcija neišbaigta, ji vis dar tobulinama.

Gamintojui įdiegus planavimo funkciją, galėsite pasirinkti, kur failas turi būti atsisiųstas, taip pat laiką ir datą. Jeigu jums failas nėra reikalingas būtent tuo metu, nustatysite atsisiuntimo laiką ir datą, „Chrome“ naršyklė taip pat gaus skirtuką „Suplanuota vėlesniam laikui“, kuriame galėsite lengvai valdyti, pristabdyti, pradėti ir atšaukti suplanuotus failų atsisiuntimus. Tokiu būdu sutaupysite mobiliuosius duomenis, nes pažymėtą failą galėsite atsisiųsti bet kuriuo metu prisijungę prie Wi-Fi.

Kada atsisiuntimo planavimo funkcija gali pasirodyti stabilioje „Chrome“ versijoje vis dar nėra žinoma. Bet tenka pripažinti, kad nauja funkcija iš tiesų bus labai naudinga.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(9)
Neverta skaityti!
(8)
Reitingas
(1)
Komentarai (2)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
79(9)
36(2)
33(0)
27(0)
26(0)
18(6)
16(0)
14(9)
13(2)
13(0)
Savaitės
92(1)
80(0)
Mėnesio
111(22)
93(0)
83(5)