Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Mobilusis ryšys

Paaiškėjo, kokį slaptą projektą kuria „Xiaomi” - šis telefonas turės paslėptą kamerą po ekranu (Video)

2020-09-11 (0) Rekomenduoja   (5) Perskaitymai (110)
    Share

Jau kurį laiką kalbama, kad „Xiaomi” ruošia išmanųjį telefoną su po ekranu paslėpta kamera. To neslepia ir bendrovės generalinis direktorius Lei Jun, neseniai parodęs vaizdo įrašą, kuriame matyti, kaip veikia trečiosios kartos kameros po ekranu technologija. Dabar internete pasirodė dar vienas vaizdo įrašas, kuriame pats tikriausias „Xiaomi Mi 10 Ultra” demonstruojamas be ekrano išpjovos, su paslėpta kamera.

Gamintojas, neseniai išleidęs „Xiaomi Mi 10 Ultra“, pažymėjo savo veiklos dešimtmetį, tačiau pristatymo renginyje nebuvo kreipta didelio dėmesio į asmenukių kamerą.

Taigi, gali būti, kad vaizdo įraše aptariamas „Xiaomi Mi 10 Ultra“ išmanusis yra gamintojo prototipas, nesulaukęs masinės gamybos.

Vaizdo įrašu buvo dalijamasi „Weibo“ platformoje. Vartotojas „Xiaomi Mi 10 Ultra“ lygina su kitais to paties gamintojo išmaniaisiais telefonais, turinčiais ekrano išpjovą.

 

Visgi, yra spėjančių, kad „Xiaomi“ gali išleisti šią „Mi 10 Ultra“ versiją spalio arba lapkričio mėn. Tačiau, panašu, kad tai tik spėlionės, nes gamintojas tenorėjęs pademonstruoti techninį sprendimą, realų išmanųjį su po ekranu paslėpta kamera ketina išleisti kitąmet.

 

Kaip bebūtų, „Xiaomi“ nebus pirmasis gamintojas, išleidęs telefoną su po ekranu paslėpta kamera. Tai jau yra padariusi „ZTE” su „Axon 20 5G” modeliu. Tai vidutinės klasės išmanusis telefonas, tad nieko nestebina, kad paslėptos asmenukių kameros kokybė buvo prastoka. To „Xiaomi“ su savo jubiliejiniu įrenginiu sau leisti negali. Tad šios technologijos „Xiaomi“ išmaniųjų gerbėjams teks dar palūkėti.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(5)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(5)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
56(0)
37(0)
31(0)
26(0)
24(0)
21(0)
20(0)
19(0)
15(9)
13(4)
Savaitės
93(1)
80(0)
70(5)
Mėnesio
93(0)
83(5)
78(6)