Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Mobilusis ryšys

Vokietijos „Vodafone“ vadovas: atsisakius „Huawei“ 5G tinklo plėtra atsiliktų penkeriais metais

2020-11-03 (1) Rekomenduoja   (-2) Perskaitymai (165)
    Share

Hannesas Ametsreiteris, „Vodafone“ Vokietijoje vadovas, duodamas interviu vokiečių žurnalui „Focus“ teigė, kad Vokietijos valdantiesiems išstūmus „Huawei“ iš sąrašo įmonių, galinčių plėtoti 5G ryšio infrastuktūrą, plėtra atsiliktų penkeriais metais. Pasak H. Ametsreiterio, „Huawei“ atsisakymas ne tik pavėlintų technologijos plėtrą, bet ir „ryškiai padidintų plėtros išlaidas“.

Šiuo metu 5G technologija gali būti plėtojama naudojantis senąja 4G ryšio infrastuktūra. Neleidus naudotis „Huawei“, reikėtų atsisakyti ir visų jos statytų 4G technologijų, nes jos nėra suderinamos su kitų gamintojų.

Šiuo metu, be „Vodafone“, „Huawei“ paslaugomis naudojasi ir „Deutsche Telekom“, ir „Telefonica Deutschland“, rašo Economica.net.

H. Ametsreiteris nemano, kad kinų technologijų bendrovė gali būti pavojinga saugumui. „Aš norėčiau faktais paremtos diskusijos apie galimus techninius sprendimus ir saugos mechanizmus įmonėms, pavyzdžiui, per duomenų šifravimą“, – kalbėjo „Vodafone“ vadovas.

Jis pabrėžė, kad „Huawei“ draudimas tėra „politinis sprendimas“, su kuriuo įmonės greičiausiai turės sutikti.

Vokietijos valdžia kol kas nenusprendė, ar atsisakys „Huawei“ technologijų ir įrenginių šalies 5G tinklui kurti. Padėti priimti sprendimą turėtų griežtas testavimas. Kelios kitos valstybės jau yra uždraudusios „Huawei“ plėtoti 5G ryšį – JAV, Japonija, Australija, Jungtinė Karalystė.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(1)
Neverta skaityti!
(3)
Reitingas
(-2)
Komentarai (1)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
31(1)
29(0)
25(0)
23(0)
20(0)
16(0)
12(0)
12(9)
10(0)
Savaitės
85(0)
75(0)
61(2)
59(0)
Mėnesio
109(9)
108(14)
82(0)
75(0)