Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Mobilusis ryšys

Džiugios naujienos „Huawei“: JAV naikina kai kurias sankcijas

2020-11-04 (0) Rekomenduoja   (8) Perskaitymai (440)
    Share

„Huawei“ prakeiksmas prasidėjo uždraudus prekiauti savo produkcija Jungtinėse Amerikos valstijose. Vėliau kompanijai uždrausta bendradarbiauti su JAV veikiančiomis įmonėmis. Galiausiai „Huawei“ prarado pagrindinį lustų tiekėją TSMC. Paskutinė „Kirin 9000“ lustų partija buvo naudojama „Mate 40“ serijoje. Laimei, pasirodė „Financial Times“ pranešimas, kuriame užsimenama, kad JAV pagaliau leido „Huawei“ bendrauti su lustų gamintojais.

Remiantis „Financial Times“, JAV Vyriausybė leido mikroschemas gaminančioms kompanijoms tiekti procesorius „Huawei“. Tačiau ne viskas taip tobula, kaip atrodo. Gamintojai galės tiekti procesorius „Huawei“ tik jei jie nėra skirti Kinijos technologijų milžinės 5G įrangos verslui.

Naujiena dar nėra oficiali. Paskutinį žodį tars JAV prekybos departamentas. Ir tuo įsitikinsime tik tada, kai bus paskelbta jų oficiali pozicija šiuo klausimu.

Visgi, net jeigu „Huawei“ sugebės susigrąžinti savo lustų tiekėjus, gamintojas negalės naudotis „Google“ paslaugomis, o tai yra dar viena didelė problema, su kuria susiduria „Huawei“.

Taip pat nežiugina „Kirin“ procesorių ateitis be 5G modemo. Tačiau taip toli į priekį mąstyti neverta. Jau vien švelnėjanti JAV pozicija yra geras ženklas „Huawei“.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(9)
Neverta skaityti!
(1)
Reitingas
(8)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
87(1)
60(5)
37(0)
24(6)
23(8)
19(1)
14(0)
13(0)
13(2)
Savaitės
79(0)
74(6)
Mėnesio
109(22)
101(1)
92(0)
83(5)