Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Mobilusis ryšys

„Huawei“ nenustoja stebinti: savo operacinę sistemą „HarmonyOS“ diegs 40 gamintojų įrenginiuose

2021-01-03 (1) Rekomenduoja   (9) Perskaitymai (385)
    Share

Vos prieš kelias dienas „Huawei“ surengė „Developer Day“ konferenciją, kurioje kalbėjo apie naujausią „HarmonyOS 2.0“ beta versiją. Šiame renginyje bendrovė paskelbė apie vis didesnį savo patentuotos platformos kūrėjų skaičių ir ryšius su įmonėmis, kurios pradės gaminti produktus su nauja operacine sistema.

„Huawei“ vartotojų verslo programinės įrangos departamento viceprezidentas Yangas Haisongas pareiškė, kad nuo tada, kai prieš dvi savaites programuotojams buvo išleista „HarmonyOS 2.0“ beta versija, programinės įrangos kūrėjai sparčiai jungiasi prie „HarmonyOS“ ekosistemos.

„Mes tikimės, kad bendradarbiausime su daugiau programinės įrangos kūrėjų ir partnerių, kad galėtume laimėti ateinantį mobiliojo ryšio pramonės dešimtmetį“.

Be to, pagal „C114 News“ pranešimą, „Huawei“ tikisi, kad iki 2021 m. „HarmonyOS“ bus įdiegta 100 milijonų įrenginių iš daugiau nei 40 partnerių.

 

Gruodžio 16 d. Kinijos technologijų milžinė išleido mobiliųjų programų kūrėjams skirtą „HarmonyOS 2.0“ beta versiją, prie kurios jau prisijungė daugiau nei 1800 programinės įrangos kūrėjų grupių. Ši operacinės sistemos beta versija gali padėti programinės įrangos kūrėjams užbaigti savo programų kūrimo darbus, naudojant paskirstytas programų sistemas, paskirstytų vartotojo sąsajų sistemas ir „DevEco Studio“. Pagrindinės grupės yra tokios kaip WPS, „Bilibili“, „Ctrip“, „iFLYTEK“ ir kt.

 

Tiems, kurie to nežino, „HarmonyOS“ yra pačios „Huawei“ sukurta operacinė sistema, kurią ji planuoja optimizuoti kelioms platformoms. Tai apima įvairių platformų integravimą nuo išmaniųjų telefonų iki išmaniųjų namų produktų ir kitų daiktų interneto įrenginių.

Partneriai jau paskelbė apie savo naujus produktus su nauja OS, o „Huawei“ tikisi, kad artimiausiu metu jų pavyzdžiu paseks dar daugiau gamintojų.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(19)
Neverta skaityti!
(10)
Reitingas
(9)
Komentarai (1)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
74(0)
66(0)
26(8)
23(0)
19(0)
14(1)
12(0)
11(2)
Savaitės
72(6)
56(8)
Mėnesio
109(22)
101(1)
92(0)
83(5)