Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Mobilusis ryšys

Meilės romanas baigėsi: „Leica“ atsisveikina su „Huawei“ – bedradarbiavimą perims kiti Kinijos gamintojai

2021-06-01 (1) Rekomenduoja   (17) Perskaitymai (330)
    Share

Beveik kiekvienas flagmanas turi puikią kamerų sąranką. Tačiau pastaruoju metu tapo madinga sustiprinti pozicijas su tam tikru prekės ženklu. Ir šią tendenciją nustatė „Huawei“, pradėjusi bendradarbiauti su „Leica“.

Pradedant „Huawei P9“, kompanijos flagmanų kameros visuomet demonstravo Vokietijos įmonės „Leica“ technikos kokybę.

Dabar kinai nusprendė, kad sukurti išmanųjį telefoną tik su gera kamera nebe pakanka, visa tai turi patvirtinti stiprus pasaulinės reputacijos prekės ženklas, kad būtų galima dar labiau pabrėžti, jog tai yra kokybišką kamerą turintis telefonas.

Visgi, pagirtina tai, kad „Huawei“ ir „Leica“ bendradarbiavimas netapo vienkartiniu projektu. Jiems pavyko sukurti vienus geriausių flagmanų rinkoje, o kelerius metus kinai su savo flagmanais užėmė „DxOMark“ platformos viršūnes. Bet, deja, visi geri dalykai baigiasi.

 

Pranešama, kad baigėsi „Huawei“ ir „Leica“ sutartis. Niekas jos neketina atnaujinti dėl visiems žinomų priežasčių. Panašu, kad „Huawei P50“ bus paskutinis bendradarbiavimo produktas. „Huawei“ susiduria su užduotimi išgyventi, tad tokiems dalykams nėra laiko. „Leica“ tampa „laisvu“ prekės ženklu. „Xiaomi“, „Sharp“ ir „Gionee“ yra pasirengę pakeisti „Huawei“. Šios šalys gali pasirašyti tarpusavio kontraktus.

 

Daugiau jokios informacijos nepateikiama. Bet, jei prognozė vis tik išsipildys, tada galbūt pamatysime „Xiaomi“ ir „Leica“ darbo rezultatus „Mi Mix 4“ telefone. Arba jau kitų metų flagmanuose.

MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(21)
Neverta skaityti!
(4)
Reitingas
(17)
Komentarai (1)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
28(0)
24(3)
21(6)
17(0)
17(2)
15(0)
10(0)
Savaitės
72(6)
56(8)
Mėnesio
109(22)
99(1)
92(0)
83(5)