Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Mobilusis ryšys

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2007-01-01 iki 2007-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2007-12-29 0
Nuo 2008 m. sausio 1 dienos telekomunikacijų bendrovės „Bitė Lietuva“ klientai galės naudotis mažesniais tarptinklinių pokalbių tarifais trijose Europos šalyse, priklausančiose Europos Ekonominei Erdvei (EEE) – Norvegijoje, Islandijoje ir Lichtenšteine. Mažesni tarifai įsigalios remiantis Europos Sąjungos (ES) tarptinklinio ryšio reglamentu, kuris bus taikomas visoje EEE.
(16) 2007-12-29 0
GoldVish – naujas vardas mobilių telefonų rinkoje, tiesa daugelis niekada šios firmos produkcijos taip ir nepamatys savo akyse. Taikydamasi į pačią mobilių telefonų rinkos grietinėlę ši Ženevos kompanija gamins pačius prabangiausius ir tuo pačiu brangiausius mobiliuosius telefonus pasaulyje.
(0) 2007-12-28 0
Dar prieš Šv. Kalėdas, gruodžio 19 dieną, Lietuvos vyriausybėje apdovanoti geriausi Lietuvos informacinių technologijų, telekomunikacijų ir elektronikos (ITTE) produktai. Galbūt pasauliniu mastu šie lietuviški pasiekimai ir nublanksta, tačiau galime pasidžiaugti bent jau tuo, ką turime.
(0) 2007-12-19 0
Mobiliuoju telefonu atsiskaityti už automobilio stovėjimą nuo šiol galima ir Šiauliuose. Tokia galimybe pirmieji šalyje gali naudotis telekomunikacijų bendrovės „Bitė Lietuva“ klientai. Naują Šiauliuose paslaugą „Bitė“ pristato kartu su bendrove „Eismas“. Sumokėti už automobilio stovėjimą mobiliuoju telefonu „Bitės“ klientai taip pat gali Vilniuje, Kaune ir Trakuose.
(0) 2007-12-11 0
Lietuvos mobiliojo interneto rinkos lyderė bendrovė „Omnitel“ save ir Lietuvą pristato apie 10 mln. vartotojų turinčiame virtualiame pasaulyje „Second Life“. „Omnitel“ tapo pirmąja šalies bendrove, įžengusia į „Second Life“, tačiau tikėtina, jog ne paskutine. Panašu, jog būtent dabar galime stabėti, kaip kuriasi tikras virtualus pasaulis, apie kurį seniau galėdavome žiūrėti tik fantastiniusoe filmuose.
(10) 2007-12-08 0
Švedijoje įsikūrusi kompanija “Sonim Technologies”, pažymėdama savo pirmojo mobiliojo ryšio telefono “Sonim XP1” išleidimą, sugalvojo neįprastą akciją. Kompanijos atstovai naująjį gaminį pristato pasauliniame “Tvirčiausio pasaulio telefono ture” ("World's Toughest Phone Tour"), kurio metu potencialūs pirkėjai iš Europos galės laisvai pabandyti šį telefoną… sugadinti. “Sonim XP1” turi Bluetooth ryšio galimybę, puikią apsaugą nuo vandens, vėjo, dulki...
(0) 2007-12-07 0
Kinijos kompanija "InterGrafx" šį trečiadienį pristatė "mobiliąją sekretorę". Iš esmės tai trimatis personažas-programa, aptarnaujanti įprastines mobiliojo telefono funkcijas, tokias kaip SMS, skambučių priėmimas, žadintuvas ir panašiai. Personažo išvaizda taip pat gali būti keičiama. Kol kas neaišku, ar kompanijos inžinieriai yra numatę vyriškos lyties personažą, skirtą moteriškajai publikai.
(2) 2007-12-02 0
Lietuva pirmauja tarp visų Europos sąjungos valstybių pagal namų ūkių, naudojančių mobilųjį telefoną kaip vienintelę telefoninio ryšio priemonę, skaičių, „Eurostat“ duomenis skelbia BBC.
(1) 2007-12-01 0
Pirmadienį, gruodžio 3 dieną penkioliktąjį gimtadienį švenčia trumpoji žinutė (SMS). Per savo gyvavimo metus SMS tapo vienu populiariausių mobiliojo ryšio vartotojų bendravimo būdų Lietuvoje ir visame pasaulyje. Naujausiais duomenimis, per dieną Lietuvoje išsiunčiama apie 26,5 milijono trumpųjų žinučių, pasaulyje šis skaičius siekia apie 6 milijardus. Prognozuojama, kad per artimiausius trejus metus išsiunčiamų žinučių kiekiai įvairiose šalyse didės nuo 8 pro...
(0) 2007-11-19 1
NOKIA pristato NOKIA N82 telefoną – naujausią multimedijos kompiuterį, pritaikytą fotografijai, navigacijai ir interneto ryšiui. Su įrankiais, skirtais atrasti vietas ir akimirkas, vertas įamžinti bei galimybėmis fiksuoti ir dalintis jomis nedelsiant, NOKIA N82 siūlo fotografijos entuziastams išbandyti pažangią kamerą.
(3) 2007-11-14 1
Kai nelabai išeina nustebinti technologijomis, kurios šiais laikais ir taip žygiuoja sparčiau nei tikrieji žmonių poreikiai, galima labiau orentuotis į išvaizdos aspektus. Pavyzdžiui stilių, dizainą, prabangos elementus. Panašiu keliu nuėjo NOKIA pristatydama NOKIA 8800 ARTE ir NOKIA 8800 SAPPHIRE ARTE telefonus. Išsamiau apie juos galite paskaityti žemiau pateiktame spaudos pranešime. Na, jei domina tiktai techniniai telefonų aspektai, geriau iš karto NOKIA svetainėje paie...
(2) 2007-11-09 0
Jau dabar yra sukurtų telefonų-šratinukų koncepcijų ir netgi keletas veikiančių prototipų, tačiau nei vienas jų nėra toks dailus ir mažas kaip šis variantas. Internete sklando gandai, jog "design A" dar nėra užbaigtas gaminys, tačiau įvertinant šiuolaikinės elektronikos galimybes, tai jau neatrodo fantastika. Apačioje ir viršuje matomi apskritimai - mikrofonas ir garsiakalbis, jų tarpe matoma microSD atminties kortelės jungtis. Remiantis nepatvirtintais duomenimis, toks...
(0) 2007-11-06 0
NOKIA pristato visiškai integruotą mobilaus spausdinimo paslaugą Lietuvoje. Naujoji NOKIA paslauga suteikia žmonėms galimybę paprastai užsisakyti aukštos kokybės nuotraukas tiesiai iš jų NOKIA NSERIES prietaiso GSM ar belaidžiu LAN tinklu – nuotraukos gali būti pristatytos į namus ar draugui.
(1) 2007-11-02 1
Kaip beskambėtų keistai, tačiau Pantech kompanija sukūrė mobilų telefoną skirtą nebyliams, bei senyvo amžiaus žmonėms, kurie silpnai girdi. Naujasis telefonas pagamintas su specialiu įrenginiu, kuris skleidžia vibraciją. Paskambinusio ir kalbančio žmogaus balsas yra paverčiamas lengva vibracija, kuri yra suprantama negirdintiems arba silpnai girdintiems žmonėms. Tokį telefoną pridėjus prie žmogaus pulsuojančios vietos bus galima „susikalbėti“.
(23) 2007-10-27 3
Šių metų parodoje "Infobalt" pristatomas pirmasis lietuviškas mobilus telefonas pasiūlė tai, ko nedrįso siūlyti Lietuvos mobiliojo ryšio operatoriai - dvi SIM korteles talpinantį aparatą. Mobiliuosius telefonus „TEL202“ pradeda Lietuvoje gaminti lietuviško kapitalo bendrovė „Teltonika“. Masinė jų gamyba prasidės šių metų lapkričio pabaigoje.