Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Mobilusis ryšys

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2012-01-01 iki 2012-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(13) 2012-12-28 4
Kinų kompanijos "Oppo" socialinio tinklo "Facebook" paskyroje pasirodė paveiksliukas su sąrašu, iš kurio galima matyti, kuriose pasaulio šalyse debiutuos išmanusis telefonas–flagmanas "Oppo Find 5". Kiek anksčiau buvo pasirodę nuogąstavimai, kad Europoje šis patrauklus savo specifikacijomis ir kaina modelis nepasirodys, tačiau pati kompanija tokius gandus gana greitai išsklaidė.
(35) 2012-12-28 5
Metų pabaigoje nuolat padidėjantys šventiniai pardavimai neaplenkė ir „Apple“, kuri nuolat spartina savo išmaniųjų telefonų „iPhone 5“ tiekimą, siekdama patenkinti nemažėjantį paklausos ažiotažą. Antra vertus, Kalėdos nepraėjo ir be skandalingų siurprizų: nemažai pirkėjų ėmė skųstis, jog jų „obuolinis“ įrenginys nėra toks kietas, kaip turėtų būti.
(5) 2012-12-26 4
Išmaniųjų telefonų ekranų įstrižainės vis auga, nekalbant apie išmaniojo telefono ir planšetinio kompiuterio hibridus, kaip kad „Samsung Galaxy Note II“, kurie jau turi 5 colių įstrižainės ar didesnį ekraną, bet tokie ekranai netrukus atkeliaus ir į vis daugiau išmaniųjų telefonų.
(0) 2012-12-25 6
Atėjus Šv. Kalėdoms, interneto giganto „Google“ padalinys, kuris yra atsakingas už „Android“ operacinės sistemos plėtojimą, nusprendė visus pasveikinti su didžiausiomis metų šventėmis ir paruošė porą atvirukų bei Šv. Kalėdoms skirtą video įrašą.
(1) 2012-12-23 4
Interneto gigantas „Google“ ilgą laiką buvo nuolankus savo partneriams. Ir nors mes žinome „Nexus“ seriją, į kurią įeina išmanieji telefonai ir planšetiniai kompiuteriai, juos gamina partneriai, kaip kad „Samsung“, „Asus“ bei LG, tačiau, pasak WSJ, viskas netrukus pasikeis.
(9) 2012-12-21 5
Krauti telefoną ar kitą mobilų įrenginį automobilyje netrukus bus galima be jokių kabelių ar adapterių, o tiesiog naudojant specialų bevielį dėklą. Štai automobilių gamintojas „Toyota“ tokią naujovę, vardu „Qi“, ketina pristatyti kitais metais naujajame savo sedane „Avalon“.
(29) 2012-12-21 13
Išankstinio mokėjimo kortelių „Ežys“ pirkėjai, susigundę kalėdine akcija, kuomet 90 ct kainavusios kortelės sąskaita iškart būna papildyta 5 Lt, pasijuto apgauti, mat paaiškėjo, kad šių pinigų negalima naudoti skambinant keliais padidinto tarifo numeriais.
(4) 2012-12-21 2
Kompanija „Samsung“ oficialiai patvirtino, kad jos procesorių „Exynos 4412“ ir „Exynos 4210“ (kartu ir jų pagrindu sukurtuose įrenginiuose) kode yra rimta saugumo „skylė“. Problema, apie kurią mes neseniai rašėme, kelia tikrai nemažą pavojų, kadangi teoriškai leidžia kenkėjiškoms programoms gauti prieigą prie įrenginių fizinės atminties.
(21) 2012-12-20 2
Kaip praneša „Businesss Insider“, moteris iš Kinijos Xiaojie Lin už praeitos savaitės pabaigoje iš „Apple“ parduotuvės Masačiusetso valstijoje įsigijo du „iPhone“ išmaniuosius telefonus. Prabėgus kelioms dienoms, ji nusprendė nusipirkti dar porą.
(10) 2012-12-20 4
Pietų Korėjos elektronikos giganto „Samsung“ ekranų padalinys, kaip pranešė patys kompanijos atstovai, turi paruošę keletą lankstomų ekranų, kuriuos pademonstruos „CES 2013“ parodoje kitų metų pradžioje. Tokie ekranai artimoje ateityje bus naudojami telefonuose ir televizoriuose.
(0) 2012-12-20 3
Neatrodo, jog suomių telefonų gamintojas „Nokia“ ir programinės įrangos gigantas „Microsoft“ bent kiek „atšaldys“ esamus draugiškus ryšius. Rinkos stebėtojas „DigiTimes“ praneša, jog kitų metų pradžioje „Nokia“ pristatys „Windows RT“ OS paremtą planšetinį kompiuterį.
(2) 2012-12-20 2
Kaip žinia, išmanieji telefonai turi viena didelį minusą – trumpą autonominio darbo laiką. Nors baterijos talpa po truputį didinama, tačiau nuolat didėjantys ekranai bei vis galingesni procesoriai neleidžia iš esmės eliminuoti šios problemos.
(1) 2012-12-20 3
Japonai jau seniai kuria technologijomis aprūpintus unitazus, kurie turi šildomas sėdynes, integruotas rankų plovimo ir džiovinimo sistemas, muzikos grotuvus ir kitą įrangą. Tačiau kompanija „Lixil“ nusprendė žengti dar toliau ir pristatė naują unitazo modelį, kurį galima valdyti išmaniuoju telefonu.
(0) 2012-12-20 4
Smulkieji kinų elektronikos gamintojai ir toliau laikosi savo nuoseklios pozicijos – kam kurti savo, jei galima klonuoti sėkmingus įrenginius ir užsidirbti iš panašumo į brangiai kainuojantį originalą. Pavyzdžiui, jei pasirodo koks nors išmanusis telefonas ir jis itin sparčiai išpopuliarėja, tai kinų klono pasirodymas – tik dienų (o gal net ir valandų) klausimas.
(2) 2012-12-20 8
Anot Pasaulio sveikatos organizacijos, pašalinti žalingą mobiliųjų telefonų skleidžiamos radiacijos poveikį nėra įmanoma. Ši radiacija gali žmogaus organizmą veikti kaip kancerogenas, rašo „ABC Science“. Tačiau apie mobiliųjų telefonų skleidžiamos radiacijos poveikį smegenims yra žinoma nedaug.