Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Mobilusis ryšys

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2012-01-01 iki 2012-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(8) 2012-10-09 42
Artėjant pavojingoms gamtos stichijoms Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD) Lietuvos gyventojams išsiuntinėja trumpąsias žinutes (SMS), kuriomis užtikrina, kad visi sužinos apie gresiantį pavojų ir bus atsargesni. Bėda ta, kad gavusių žinutes buvo vos keli procentai, tai toli gražu ne tai, kaip turėtų veikti sistema, kuri galėtų realiai apsaugoti gyventojus nuo gamtos anomalijų ar kitų pavojingų įvykių.
(3) 2012-10-09 0
Kas būtų galėjęs pagalvoti, jog išmaniųjų telefonų segmentas taip greitai apsiginkluos principu „per daug atminties nebūna“, kuris dešimtmečius diktavo atminties vystymosi madas asmeninių kompiuterių rinkoje. Analitikų teigimu, per artimiausius metu operatyviosios atminties kiekis išmaniuosiuose telefonuose nenumaldomai augs: dauguma naujų modelių jau komplektuojami su 1 GB RAM.
(6) 2012-10-08 0
Tūkstančiai „Foxconn" darbininkų nutarė streikuoti dėl padidintų „pernely perdėtų" kokybės standartų, kuriuos „Apple" padidino savo naujausiems „iPhone 5" išmaniesiems telefonams. Standartai buvo padidinti iki tokio lygio, kuomet darbininkai buvo priversti dirbti savo atostogų metu.
(15) 2012-10-08 0
„Open webOS“, anksčiau vadinusis „HP webOS“, pagaliau išleista į gyvenimą. Ji buvo pradėta kurti įmonės „Palm“, kaip operacinė sistema, tinkama mobiliesiems prietaisams, ir galėjo užimti „Android“ vietą, jei tik būtų pasirodžiusi anksčiau.
(6) 2012-10-08 0
Suomių kompanija "Nokia" išleido naują interneto naršyklę, skirtą išmaniesiems telefonams "Lumia", kurie veikia operacinės sistemos "Windows Phone" pagrindu. Kūrėjų teigimu, "Nokia Xpress" gali pasigirti didele parsiunčiamų duomenų sparta, taip pat geba parsiunčiamų duomenų srautą sumažinti iki 90%.
(3) 2012-10-07 0
Panašu, jog japonų kompanija "Sharp" nusprendė pasiekti telefonams ir planšetėms skirtuose LCD ekranuose esančių taškų tankio rekordą. Kitaip sunku paaiškinti neseniai pademonstruotą 5“ įstrižainės ekraną, kurio raiška siekia 1920 x 1080 taškų, o taip pat dar didesnės raiškos ekraną, pademonstruotą parodoje CEATEK 2012.
(14) 2012-10-05 0
Ne vienam tikriausiai įdomu, kaip „Galaxy Note II“ su savo gigantišku 5,5 colio ekranu seksis kritimo teste: retas kuris yra tiek kuoktelėjęs, kad tai darytų su palyginti brangiu įrenginiu. Taigi – tiesos akimirka.
(8) 2012-10-05 0
Ar kada pagalvojote kaip būtų patogu, kad durys pačios atsirakintų jums priėjus? O galbūt turite dalintis vienu raktu ir reikia derintis prie kitų žmonių? Su „Lockitron“ šios problemos išnyksta. Keletą metų gyvuojantis projektas pristatė atnaujintą „Lockitron“ išmaniojo durų užrakto sistemą.
(7) 2012-10-05 0
Interneto portalas "CDRinfo" tvirtina, jog išmaniojo telefono "Samsung Galaxy S III" ekranas kai kuriais parametrais lenkia ekraną, įdiegta neseniai debiutavusiame "Apple iPhone 5". Kokie gi šie parametrai?
(5) 2012-10-04 0
Atrodytų logiška, jog į planšetinių kompiuterių rinką su įrenginiu "Surface" tik tik įžengusi "Microsoft" galėtų išleisti ir savo nuosavą išmanųjį telefoną "Windows Phone 8" operacinės sistemos pagrindu. Ekspertai teigia, jog gamintojas tokio sprendimo turėtų imtis siekdamas stiprinti bendrą "Windows" ekosistemą.
(2) 2012-10-04 0
Liepos mėnesį naujai įkurta Suomijos kompanija „Jolla Mobile“, kurią sudaro „Nokia“ darbuotojų grupė dirbusių prie „MeeGo“ operacinės sistemos, pagaliau prasitarė kada išvysime pirmuosius naujos bendrovės įrenginius, praneša „The Wall Street Journal“.
(1) 2012-10-04 0
Turbūt jau nieko nenustebintume, jei tarp kokio žurnalo puslapių įdėtume kokį nors kvietimą, kuponą, paketėlį su kremu ar pakvėpintą popieriuką, tačiau žurnalo "Entertainment Weekly" autoriai nusprendė priblokšti visus, integruodami į naujausią leidinio numerį pilnavertį išmanųjį telefoną su "Android" operacine sistema.
(19) 2012-10-04 -1
Kurį laiką neigusi „iPhone 5“ fotokameros defektą, dėl kurio dalyje nuotraukų matomi violetiniai atspalviai, galiausiai „Apple“ pripažino, kad tai yra problema. Bet dėl to kalta ne bendrovė, o telefono pirkėjai – fotografuodami jie netinkamai laiko įrenginį. Tiksliau, fotografuoja ne tai, ką reikia.
(7) 2012-10-03 0
„Sharp“ praėjusį pirmadienį paskelbė, jog įmonėje pradėti gaminti naujos kartos išmaniųjų telefonų LCD ekranai. 5 colių įstrižainės ir 443 PPI taškų tankumo naujieji „Sharp“ LCD ekranai gebės rodyti pilnos raiškos HD vaizdą, t.y. rodomas vaizdas susidės iš 1920 x 1080 taškų.
(8) 2012-10-03 0
"Stumdymasis alkūnėmis" išmaniųjų mobiliųjų įrenginių rinkoje, panašu, užsibaigti tikrai nežada. Šį kartą sulaukėme mėginimo suduoti "atsakomąjį smūgį": Pietų Korėjos technologijų kompanija „Samsung“ iškėlė bylą prieš JAV kompaniją „Apple“ dėl jos naujausio išmaniojo telefono „iPhone 5“, praneša „Reuters“.