Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Mobilusis ryšys

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2016-01-01 iki 2016-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2016-12-22 7
Europos Komisija paskelbė tarptinklinio ryšio paslaugų sąžiningo naudojimo taisykles ir tvarką, pagal kurią operatoriai galėtų taikyti papildomus mokesčius už mažmenines tarptinklinio ryšio paslaugas. Tai yra vienas iš žingsnių, kuriuo siekiama užtikrinti, kad keliaudami po ES šalis piliečiai už mobilųjį ryšį mokėtų tiek pat, kiek moka būdami namie. Tačiau Lietuvos mobiliojo ryšio bendrovėms naujasis reguliavimas gali reikšti nuostolius, o vartotojams – pasikeitusias paslaugų teikimo sąlygas.
(2) 2016-12-21 -8
Pagal kokius kriterijus tautiečiai renkasi naują telefoną? Kokios techninės savybės svarbiausios? Kiek svarbi įrenginio spalva? Tai ir dar daugiau atskleidė naujausia tyrimų bendrovės „GfK Retail and Technology“ ir kompanijos „Samsung“ atlikta apklausa. Taigi, svajonių išmanusis – koks jis?
(3) 2016-12-21 41
Ar jus kada nors buvo ištikęs tas nemalonus jausmas, kai įkišate ranką į kišenę, kur turi būti telefonas, o ten – tuščia? Olandas kinematografijos studentas ir buvęs „iPhone“ telefono savininkas Anthony van der Meeras šį jausmą patyrė bepietaudamas Amsterdame, rašo „The Verge“.
(2) 2016-12-21 -7
Ne vienas Kinijos išmaniųjų telefoną gamintojas turi aiškiai pastebimą norą nuolat stebinti rekordais. Įvairių specifikacijų gerinimas jau tapo tam tikra pramogų rūšimi, kur noras šokiruoti ir stebinti kartais ribojasi sveiko proto ribomis. Ne taip seniai išgirdome apie išmanųjį telefoną „YAAO 6000 Plus“ su rekordinės 10900 mAh talpos baterija, o šiandien pasidalinsime naujiena apie prietaisą, sukurtą narcisizmo ir prabangos mėgėjams.
(7) 2016-12-20 1
<i>Japonijos kompanija Iruma sukūrė ir gruodį pradėjo nemokamą QR kodu pagrįstų žymių sistemą. Tikimasi, kad tokios žymės leis žmonėms lengvai surasti demencija sergančius šeimos nariu
(2) 2016-12-20 11
Daugelis gamintojų vartotojus stengiasi suvilioti savo prietaisų išvaizda, įspūdingesniais parametrais ir naujomis funkcijomis. Tačiau tai tikrai ne visus pirkėjus žavi ir kai kurie žmonės turi kitokią vertybių skalę. Būtent į pastaruosius nusitaikė Kinijos gamintojas „Servo“, siūlydamas išskirtinius prietaisus.
(2) 2016-12-20 18
Už šalies žinomumo didinimą pasaulyje dažniausiai lenkiamės sportininkams, jų pavardes vardijame ir sutiktiems užsieniečiams, bandydami paaiškinti, kokiame žemės lopinėlyje susispietę tie nepilni trys milijonai žmonių, kalbančių čiurlenančia kalba. Bent jau taip buvo iki šiol.
(0) 2016-12-16 39
Šią savaitę „Bluetooth Specialiųjų interesų grupė” oficialiai išleido Bluetooth 5 standarto aprašą. Naujos kartos standartas yra iki dviejų kartų greitesnis, aštuonis kartus pralaidesnis ir gali veikti keturis kartus didesniu atstumu nei šiuo metu rinkoje karaliaujantis Bluetooth 4.2.
(2) 2016-12-16 9
Šiuo metu išmaniųjų telefonų rinkoje drauge su „Samsung“ bei „Apple“ taip pat lyderiauja Kinijos atstovas „Huawei“. Nors toks populiarumas leidžia diktuoti savo sąlygas rinkoje, tačiau daugybei kitų vietinių Kinijos gamintojų tai visai ne autoritetai – kaip grybai po lietaus dygsta naujos bendrovės, ypatingos tuo, kad išmaniųjų telefonų rinką sugeba perprasti tiesiog akimirksniu, o pirkėjus savo pusėn sugeba pritraukti tiesiog nuolatinio progreso dėka.
(0) 2016-12-15 36
45 metų amerikietis iš Kalifornijos valstijos praėjusią savaitę pripažino kaltę teisme dėl 4,8 mln. JAV dolerių pasisavinimo iš savo darbdavio. Įdomu tai, kad milijonas iš šios sumos buvo išleisti „nemokamam“ interneto žaidimui „Game of War“.
(0) 2016-12-15 39
Telefono išradėjo laurai tradiciškai priskiriami škotų mokslininkui, kurčnebylių mokytojui Alexanderiui Grahamui Bellui. Jis 1876 metais pirmasis sukonstravo įtaisą, elektriniais signalais galintį perduoti balsą. Nors bandymų užmegzti ryšį su toliau esančiais asmenimis ir gauti garsinį atsaką iš jų istorijoje būta ne vieno, tačiau išradimą pirmasis spėjo patentuoti būtent Bostone įsikūręs europietis A. G. Bellas.
(0) 2016-12-15 -6
Ant asfalto ar kito kieto paviršiaus nukritusio telefono garsas dažną priverčia susigūžti. Mintyse pasipila klausimai: „Ar ekranas sudužo? Kiek kainuos jo pakeitimas? O gal teks jį išmesti ir ieškoti naujo?“ Tačiau yra žmonių, kurie išgirdę šį garsą net nekrūpteli. Tai – telefonų patvarumo testuotojai.
(14) 2016-12-14 31
Praėjus dviems savaitėms po oficialaus pranešimo apie „Nokia“ sugrįžimą į mobiliųjų telefonų rinką, kompanija „HMD Global“ pristatė savo pirmąsias naujienas su legendiniu prekės ženklu. Žinoma, tai nėra ilgai laukti „Android“ išmanieji, kurių anonsas planuojama 2017 metų pirmąjį pusmetį, o įprasti mygtukiniai telefonai – „Nokia 150“ ir „Nokia 150 Dual SIM“, galintys dirbti GSM 900/1800 MHz tinkluose, tačiau neturintys net paprasto 3G modemo.
(1) 2016-12-12 32
Ateinančių metų prietaisams skirtas „Qualcomm“ lustų flagmanas yra sukurtas tiesiogiai bendradarbiaujant su „Samsung“.
(3) 2016-12-12 13
Rubrika Kinijos turgelio stebuklai technologijos.lt įsitvirtino nuo vasaros ir per šį laiką aprašėme daugybę kiniškų įdomybių – nuo tikrai įdomių gaminių iki dėmesio vertų išpardavimų. Metų gale paprašėme statistikos iš Kinijos – kas iš visų pristatymų labiausiai sudomino mūsų skaitytojus ir koks gi tikrasis jų skonis. Pirmasis iš gautų TOPų skirtas telefonams – tik užmetus akį matosi, kad technologijos.lt skaitytojai ne pėsti – bet ko jiems tikrai nereikia, o grūdus nuo pelų atskiria labai lengvai.