Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Mobilusis ryšys

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2016-01-01 iki 2016-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2016-11-24 17
„Apple“ telefonų „iPhone“ savininkai raginami pasisaugoti – internete plinta 5 sekundžių trukmės filmukas, kurį peržiūrėjus įrenginys užstringa. Vienintelis būdas jį atgaivinti – priverstinis perkrovimas.
(1) 2016-11-24 1
Įvairios programėlės mums patogiai pateikia mums rūpimą informaciją. Visgi, kai kurios institucijos, pavyzdžiui, katalikų bažnyčia, yra kiek konservatyvios ir naujausiomis technologijomis naudojasi nenoriai. Tačiau po truputį tai keičiasi.
(1) 2016-11-24 3
Išmaniuosius įrenginius, kaip medijų formą visame pasaulyje renkasi daugelis žmonių. Nuo lankymosi socialiniuose tinkluose iki videoklipų peržiūros, nuo interneto bankininkystės iki naujienų sekimo, o kur dar asmenukės, žaidimai ir visa kita.
(0) 2016-11-23 11
„Samsung Electronics“ šiemet buvo įvertinta 35 CES Inovacijų apdovanojimais. Iš kompetentingos ir nepriklausomos komisijos kompanija susilaukė aukščiausių įvertinimų plataus vartojimo elektronikos, puslaidininkių ir telekomunikacijų srityse, laimėjo geriausios inovacijos ir ekologinio dizaino apdovanojimus.
(4) 2016-11-23 8
Šiais laikais vienas iš svarbiausių operacinės sistemos aspektų – programėlės ir programuotojų palaikymas. Štai pavyzdžiui „Windows 10 Mobile“ yra gan nebloga OS, bet ji turi labai nedaug programėlių, jos yra prastos ir retai gauna atnaujinimus, ir tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl „Microsoft“ OS užima mažiau 0.3% mobiliųjų telefonų rinkos.
(6) 2016-11-23 20
Turite išmanųjį telefoną? Dažnai nerimaujate dėl aplink esančių nešvarumų ir bakterijų, kurios gali jus užkrėsti? Šiame vaizdo įraše paaiškinama, kaip savo išmanųjį telefoną galima padaryti tikru bakterijų detektoriumi.
(0) 2016-11-23 3
Šiemet ZTE neblogai padirbėjo pristatydami įdomias ir geros kokybės „Nubia Z11“ ir „Axon 7“ išmaniųjų serijas. Įmonė ką tik išplėtė ir „Axon 7“ seriją nauju modeliu su 6 GB RAM, 128 GB vidinės atminties ir „Force Touch“ technologija. Naujiena kainuos apie 500 $. Gamintojas nesitiki šios modifikacijos didelio populiarumo, todėl iš karto paskelbė, kad išleis ribotą prietaisų partiją.
(4) 2016-11-22 3
Kiniški išmanieji telefonai dažniausiai būna arba labai geri, arba labai blogi, bet visi jie kažkaip taikosi į labai paprastą vartotoją.
(1) 2016-11-22 7
Išmaniųjų telefonų naudotojai per dieną praleidžia vidutiniškai 3 val. ir 15 min. naudodami programėles. Šiuo metu jų yra sukurta apie 4,4 mln., todėl nenuostabu, kad replika „tam yra programėlė“ (angl. there‘s an app for that) tampa vis labiau populiaria bet kurioje gyvenimo situacijoje.
(1) 2016-11-22 9
Pamenate praėjusių metų rusų „stebuklą“ su dviem ekranais „YotaPhone 2“? Ką tik pristatę šį išmanųjį kūrėjai tikėjosi gauti apie 490 eurų, o dabar, parėjus pusantrų metų, be nuolaidų jį galima įsigyti už 122 €.
(0) 2016-11-22 -10
Apie „Facebook“ programėlės trūkumus kalbama jau senokai – ji lėta netgi ir galingiausiuose „iOS“ bei „Android“ įrenginiuose, o prieš tris su puse metų tai buvo oficiali prasto „iPhone“ baterijos tarnavimo laiko priežastis! „iOS“ programėlės versiją „Facebook“, atrodo, ištaisė, bet šiuo metu su baterijos tarnavimo laiko problemomis susiduria ir „Android“ telefonų naudotojai.
(2) 2016-11-22 2
Išmaniųjų telefonų gamintojai pagaliau suprato, kad naudotis dideliais telefonais nelabai patogu ir pradėjo vengti gaminti 5.7 colio „plytas“. Kinų gamintojas „Meizu“ – ne išimtis. „Meizu Pro 6“ pasižymi topiniais parametrais, prabangiu garsu ir pakankamai kompaktišku korpusu. Be to, tai ko gero pigiausias flagmanų variantas. Kur šuo pakastas? Pažiūrėkime.
(3) 2016-11-21 11
Maždaug prieš mėnesį kinų kompanija „Xiaomi“ pristatė milžinišką planšetofoną „Mi MIX“ (nuotraukose), kuris nustebino plonais rėmeliais ne tik šonuose, bet ir viršutinėje dalyje. Dėl to priekinę kamerą teko perkelti į apačią. Įspūdingai atrodantis prietaisas ne vieną potencialų pirkėją sužavėjo savo išore, tačiau gali nepatikti dėl savo korpuso trapumo, ne itin kokybiškai perduodamo garso, biudžetiniuose modeliuose sutinkamos pagrindinės kameros jutiklio ir nepatogaus dydžio. Pastarąją savybę laikantys dideliu trūkumu gali tikėtis sulaukti įdomesnio sprendimo, kadangi neseniai internete pasirodė neoficialių pranešimų, kad bus išleista kompaktiškesnė išmaniojo versija.
(0) 2016-11-21 7
Berėmis iš trijų pusių flagmanas „Xiaomi Mi Mix“ neseniai išlaikė „Youtube“ vartotojo „JerryRigEverything“ standartinių telefono tvirtumo testų seriją – rezultatai buvo tokie puikūs, kad nustebino ir patį eksperimentų vykdytoją. Tačiau dar vienas papildomas bandymas į statinę medaus įdrėbė didžiulį šaukštą deguto.
(0) 2016-11-20 6
Europoje jau galima įsigyti vyrams skirtų apatinių, kurie, anot kūrėjų, apsaugo nuo mobiliųjų telefonų ir kitų prietaisų daromos žalos, skelbia lenta.ru. Nuo elektromagnetinės spinduliuotės saugančias trumpikes gamina prancūzų bendrovė „Spartan“.