Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Mobilusis ryšys

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2008-01-01 iki 2008-12-31

Rikiavimas: Pagal skaitytojų rekomendacijas

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(6) 2008-02-21 25
Jau kuris laikas rinkoje pasirodo mobiliųjų telefonų, orientuotų į dviejų SIM kortelių naudotojus. Ypač Lietuvoje tai gana dažnas reiškinys: vieni turi darbo, bei atskirai - asmeninį numerį, kiti naudoja kelis operatorius, prisiderindami prie tarifų skirtumo. Kad ir kokia bebūtų priežastis, tenka spręsti tą patį klausimą - nešiotis du telefonus, nuolat perdėlioti korteles ar įsigyti modernų telefoną, sugebantį dirbti su keliomis kortelėmis. Aišku, patogiausias yra ...
(12) 2008-05-12 5
Pasaulinė interneto komunikacijos kompanija „Skype“ ir toliau plėtoja technologijas, siekdama integruoti internetines „Skype“ funkcijas į mobiliuosius telefonus. Šiandien „Skype“ pristato negalutinę beta programinės įrangos versiją „Skype for your mobile“. Ši versija veiks maždaug 50 mobiliųjų telefonų „Motorola“, „Nokia“, „Samsung“, „Sony Ericsson“ modelių, kurie yra suderinti su „Java“ platforma.
(1) 2008-10-03 5
Informacijos telefonu paslaugų lyderė Lietuvoje „Lintel“ spalio mėnesį pradėjo teikti paslaugą „118 užrašų knygutė“, leisiančią greitai ir paprastai sužinoti konkretaus asmens fiksuoto ar mobiliojo telefono numerį ir kitus viešai skelbiamus privačius kontaktinius duomenis.
(0) 2008-01-15 3
Kas atsitinka su morališkai pasenusia bei sugadinta elektronine įranga? Per 2006 metus vien tik amerikiečiai išmetė "kuklius" tris milijonus tonų buitinės elektronikos. Šios taip vadinamos e-atliekos yra sparčiausiai auganti atliekų dalis bendrame buitinių šiukšlių sraute, ir priklausomai nuo požiūrio, tai yra arba didžiulė problema, arba... aukso kasyklos.
(5) 2008-11-04 2
Telekomunikacijų bendrovė „Bitė Lietuva“ šiandien, lapkričio 4 d., pristato naujieną interneto ryšio rinkoje – išankstinio mokėjimo interneto paslaugą. Šiuo žingsniu, kaip ir prieš vienuolika metų pirmoji pristačiusi išankstinio mokėjimo paslaugą LABAS, su „Vodafone Mobile Connect“ Bitė siekia mobilumą padaryti prieinamą kiekvienam. Tai pirmoji tokio pobūdžio paslauga, sukurta naudojant pažangiausias 3G technologijas, Baltijos šalyse.
(4) 2008-06-15 1
Pastaruoju metu netylant diskusijoms apie miniatiūrinius nešiojamus elektroninius vaizdo demonstravimo įrenginius - pikoprojektorius - Kinijos kompanija "Cking" žengė žingsnį į priekį ir pagamino tai, kas gali tapti pačiu pirmuoju masinei rinkai skirtu mobiliuoju telefonu su integruotu vaizdo projektoriumi. Projektoriaus vaizdo raiška 640x480 taškų, su rankinio fokusavimo galimybe, maksimali rodomo vaizdo įstrižainė apie 75cm, o baterijos pakanka dviems valandoms darbo. Gaminy...
(18) 2008-12-03 1
Bendrovė „Nokia“ Barselonoje antradienį pristatė savo naująjį komunikatorių N97, kuris jau vadinamas bendrovės mobiliųjų telefonų „flagmanu“, pranešė „IDG News“.
(6) 2008-07-20 1
Bendrovė „Ericsson“ ir Italijos operatorius „3 Italia“ išbandė naują „HSPA Evolution“ technologijos mobiliojo ryšio tinklą, pranešė „PC World“.
(12) 2008-09-25 0
Niujorke užvakar vykusiame ryšių bendrovės „T-Mobile“ renginyje pristatytas jau nemažai šurmulio sukėlęs kol kas unikalus rinkoje telefonas, kuris bus pagrįstas atvirojo kodo operacine sistema, skirta sumaniesiems telefonams - Google Android arba tiesiog G1.
(14) 2008-05-09 0
Kompanija "SIMable" išleido mažytę mikroschemą, kurią jie skambiai vadina "10 sekundžių sprendimu", skirtu "atrakinti" su GSM paslaugų tiekėjo tinklu susietus mobiliuosius telefonus. Triuko paslaptis slypi tame, jog su pačiu įrenginiu niekas nedaroma ir taip išsaugoma telefono garantija ir nėra jokios rizikos jog tokiu būdu jį sugadinsite.
(6) 2008-01-05 0
Naujųjų Metų vidurnaktį milijonai tekstinių trumpųjų žinučių išsiunčiama beveik vienu metu. Dauguma jų vėluoja, kai kurios iš jų apskritai nėra pristatomos adresatui. Vėlavimas šiuo atveju nieko tokio, tačiau ką daryti, jei žinutė yra išties svarbi, pavyzdžiui, nelaimės atveju? Įvairioms tarnyboms - greitajai pagalbai, gaisrinei, vyriausybės atstovams - paprastai teikiama pirmenybė tiek antžeminiuose, tiek mobiliojo ryšio tinkluose, tuo tarpu vidutinis vartotoja...
(4) 2008-12-01 0
Bendrovė „Nokia“, vykdanti „sumaniųjų namų“ programą (Smart Home Program), ėmė kurti sistemą, leidžiančią mobiliuoju telefonu per atstumą valdyti namų elektroninę įrangą, praneša „PC World“.
(9) 2008-03-28 0
Japonijos Jamanaši prefektūroje gyvenantis memorialinių paminklų gamintojas Iši no Koe (išvertus "Akmens Balsas) netrukus pradės gaminti paminklus, kuriuose bus įterptas dvimatis brūkšninis kodas (QR kodas). Naujoji koncepcija vadinama "Kuyou no Mado", kas išvertus reiškia "Memorialinių paslaugų langas". Lankytojai galės nuskenuoti kodą tokią galimybę turinčiais mobiliaisiais telefonais ir taip jiems bus pateikiama informacija apie mirusįjį.
(38) 2008-12-24 0
Izraelio mokslininkai atlieka didžiausios istorijoje apimties tyrimą, kurio metu siekiama atsakyti į klausimą, ar mobilieji telefonai sukelia vėžį. Tyrime analizuojama sukaupta informacija apie 6400 pacientų iš 13 šalių auglius. Galutiniai rezultatai turėtų būti pateikti 2009 pirmoje pusėje, tačiau preliminarios prognozės yra blogos.
(13) 2008-10-17 0
Atsibodo nuolat išsikraunantis telefonas ar MP3 grotuvas? Japonų bendrovė teigia išradusi sprendimą, leidžiantį įkrauti mobiliuosius prietaisus žingsniuojant, rašo „Engadget".