Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Mobilusis ryšys

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2011-01-01 iki 2011-12-31

Rikiavimas: Pagal skaitytojų rekomendacijas

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(20) 2011-06-08 21
Pasaulinė sveikatos organizacija (PSO) paskelbė sąrašą, kuriame išskirti didžiausią pavojų susirgti smegenų vėžiu keliantys mobilieji telefonai, rašo naujienų portalas „Business Insider“.
(1) 2011-11-18 14
Greitaveikos klausimas domina daugelį vartotojų, ketinančių įsigyti mobiliojo interneto paslaugą, o konkretus atsakymas viešojoje erdvėje, pasakius tiekėjo vardą, iš karto būtų apšauktas reklama ir tokia žinia netektų pasitikėjimo. Na, bent jau dalies pasitikėjimo tai tikrai. Beje, reklaminiai šūkiai iš tiesų ne visada atspindi objektyvią tiesą, juolab, kad faktiniai rezultatai – dalykas kintantis, todėl mes tik pranešame, kad jau yra būdas patiems pasitikrinti ir...
(16) 2011-06-08 11
Antradienį populiariausia interneto pokalbių ir vaizdo telefonijos programa „Skype“ vėl susidūrė su problemomis. Apie 13.30 val. programa pradėjo išsijunginėti, o vartotojas buvo įspėjamas, kad „programa nustojo veikti“. Apie 16 val. programa pradėjo veikti, nors ir su trukdžiais.
(2) 2011-06-02 10
Nors lietuviai mėgsta padejuoti, kaip mūsų valstybė atsilieka nuo Vakarų pasaulio, tačiau dažnai pamirštame, jog kai kur mes lyderiaujame. Visų pirma tai interneto ryšys ir jo greitaveika. Nuolatinis interneto spartos didinimas Lietuvoje turbūt jau nieko nestebina, tačiau situacija yra visiškai priešinga už Atlanto.
(12) 2011-12-28 8
Išmaniųjų telefonų atsparumo testai nėra naujiena, tačiau testus atliekančių entuziastų fantazijai, panašu, kad nėra ribų. Būtent vieno iš naujausių „Sony Ericsson“ kompanijos išmaniojo telefono „Xperia Active“ atsparumo testas atliekamas remiantis šiek tiek senamadišku bet patvirtintu principu – kas geriau gali parodyti telefono patvarumą, jeigu ne brutali jėga prieš patį įrenginį?
(0) 2011-12-06 7
Šiandien atrodo, kad nanotechnologijos niekam neberūpi, o juk prieš kelerius metus apie jas tiek daug kalbėta. Tad kaip šiandien naudojamasi šios mokslo srities laimėjimais?
(0) 2011-06-01 7
Po metų pertraukos į Juodkrantę sugrįžta vienas didžiausių metuose pajūrio renginių – „Bitėlandas“. Jau liepos 2 d., šeštadienį, „Bitės“ klientai su šeimomis ir draugais kviečiami į „Draugų kelionę aplink pasaulį“ su žymiausiais Lietuvos atlikėjais.
(6) 2011-03-03 7
Išmanieji telefonai naudoja pažangias operacines sistemas. Šios sistemos primena kompiuteriuose naudojamas programines aplinkas, tad, lygiai taip pat kaip asmeninių kompiuterių operacinės sistemos, „Android“, „Symbian“ ar RIM sistemos saugumas yra pažeidžiamas.
(20) 2011-03-26 7
Ar jūsų naudojamas mobilusis telefonas yra britų IT leidinio „Techradar.com" sudarytame naujausiame 20 geriausių pasaulyje mobiliųjų telefonų sąraše?
(2) 2011-05-06 6
Mobilusis 4G internetas MEZON pristatomas kaip itin spartus ketvirtosios kartos „WiMAX“ technologijos internetas. Koks gi yra tikrasis šio interneto greitis – jei ne visoje Lietuvoje, tai bent jau Vilniuje, kur yra plačiausiai išvystytas “WiMAX“ ryšio tinklas? Į šį klausimą atsakys portalo technologijos.lt kolektyvo atliktas greitaveikos testas.
(0) 2011-11-17 4
Vaizdo klipų tinklalapis „YouTube“ atnaujino savo svetainės programėlę, skirtą mobiliosios operacinės sistemos „Android“ vartotojams. Šioje versijoje (2.3.4) pridėta keletas esminių, tačiau svetainės vartotojams jau pažįstamų funkcijų, kurių iki šiol programėlėje dar nebuvo.
(2) 2011-07-04 3
Interneto telefonijos paslauga „Skype“ išmaniųjų telefonų su „Android“ operacine sistema vartotojams pasiūlė videoskambučių galimybę.
(17) 2011-03-14 3
Baltakepuriai programišiai „xda-developers“ nuo 2008 metų kuria ir platina neoficialią alternatyvią „Android“ operacinės sistemos modifikaciją „CyanogenMod“. Šią sistemą galima įdiegti tik į „nulaužtus“ „Android“ išmaniuosius telefonus, o paskutinė „CyanogenMod 7“ versija buvo atsiųsta daugiau nei 150 tūkstančių kartų per pirmąsias 24 valandas.
(3) 2011-09-08 3
„Samsung“ pristatė naują nemokamą mobiliųjų ryšių paslaugą „ChatON“, kuri leidžia vartotojui susisiekti su bet kuriuo kitu mobiliuoju telefonu patogiau, nei tai vyksta naudojant SMS ar MMS žinutes. Tiesa, kompanijai nusimato rimta konkurencinė kova, kadangi į šį rinkos segmentą taikosi ir kiti mobiliųjų įrenginių gamintojai
(4) 2011-09-19 3
Kol dauguma mobiliuosius telefonus gaminančių kompanijų ir toliau investuoja didžiules sumas į aukštos klasės telefonus, „Philips“ kompanija nusprendė eiti visiškai kitokiu keliu. Būtent ši bendrovė garsėja „Xenium“ serijos telefonais, kurie pasižymi ypatingai talpiomis baterijomis.