Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Mobilusis ryšys

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Pagal perskaitymų kiekį

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2012-06-21 0
2011 metų pabaigoje kompanija „Apple“ pristatė „iPhone 4S“, o kartu ir asmeninį balsu valdomą asistentą „Siri“. Konkurentai jau turėjo panašius sprendimus, tiesa, jie buvo žymiai prastesni. Šiemet „Samsung“ mums pristatė „S Voice“, tačiau „S Voice“ nebus diegiamas į visus „Android“ telefonus. Nenuostabu, jog ir „Google“ nutarė kurti savo „Siri“ variantą.
(0) 2012-04-25 0
Mobiliųjų telefonų duomenų tyrimas parodė, kad moterys dažniau nei bet kuris kitas asmuo skambina savo sutuoktiniams, skelbia BBC. Tai pasikeičia tik tada, kai moterų dukros suauga tiek, jog pačios susilaukia vaikų – būtent anūkai tada tampa svarbiausiais žmonėmis moterų pasaulyje, o sutuoktinis pasitraukia į antrą planą.
(1) 2019-07-05 -3
Esate kada nors užfiksavę unikalų momentą ir norėjote patikrinti, ką apie jūsų nuotrauką galvoja profesionalūs fotografai? „Huawei“ organizuojamas fotografijos konkursas „InFocus“ jums ne tik suteiks puikią progą tą padaryti, bet ir leis pasivaržyti dėl 10 tūkst. eurų pagrindinio prizo, rašoma pranešime spaudai.
(0) 2008-09-05 0
Nuo šiol visi „Omnitel“ mobiliojo interneto telefone vartotojai galės susikurti savo asmeninę WAP svetainę. Dar vieną galimybę bendrauti ir dalytis įspūdžiais jiems suteikia naujas nemokamas ir paprastas naudoti WAP kūrimo įrankis „Zomzu“.
(0) 2016-06-01 6
Mobiliųjų telefonų poveikio vartotojų sveikatai tema visada intrigavo mokslininkus. Kai kurie tyrinėtojai padarė išvadą, kad žalos potencialas yra, o kiti aiškių kenkimo sveikatai įrodymų nerado. Naują diskusijų raundą gali išprovokuoti JAV socialinės tarnybos ir sveikatos apsaugos nacionalinės toksikologijos ministerijos atliktas tyrimas.
(0) 2011-06-15 0
Pasaulinė mobiliųjų telefonų lyderė „Nokia“ pasirašė sutartį su JAV bendrove „Apple“ dėl patentų licencijų suteikimo. Pagal šį susitarimą „Apple“ sumokės suomių kompanijai „Nokia“ už naudojamus patentus, o tarp bendrovių kilę teisiniai ginčai bus užbaigti – „Nokia“ ir „Apple“ atsiims savo skundus, pateiktus JAV Tarptautinės prekybos komisijai.
(0) 2015-11-09 6
„Google“ atrado 11 saugumo spragų su „Android“ operacine sistema veikiančiuose „Samsung Galaxy Edge 6“ flagmanuose. Tarp jų yra ir pažeidžiamumas, kuris leistų programišiams perimti telefono valdymą, skelbia BBC.
(0) 2019-06-26 7
Filipinų telekomunikacijų bendrovė „Globe Telecom“ pasiūlė pirmą 5G plačiajuosčio ryšio paslaugą Pietryčių Azijoje, kuriai teikti naudojamos „Huawei“ technologijos, nepaisydami to, kad Jungtinės Valstijos kibernetinio saugumo sumetimais įtraukė Kinijos milžinę į „juodąjį sąrašą“.
(2) 2011-09-05 0
Kiek netikėtą, nors ekspertų teigimu, ir visai prognozuojamą žinią pranešė internetinis portalas „DigiTimes“. Šio autoritetingo šaltinio teigimu, kompanija „Intel“ planuoja laikinai įšaldyti programinės platformos „MeeGo“ kūrimo ir tobulinimo darbus.
(2) 2011-09-13 0
Kompanija LG ruošia naują išmanųjį telefoną „LG Optimus Note“ (LG-LU650). Šią naujieną praneša šaltiniai iš Azijos, internete paskelbę įrenginio fotografijas ir paviešinę daug techninių charakteristikų.
(0) 2012-06-14 0
JAV Tarptautinės prekybos komisijos teismas priėmė sprendimą neleisti Taivano gamintojui „HTC“ naudoti patentus, kuriuos ši bendrovė pasiskolino iš „Google“ bei siekė juos panaudoti prieš „Apple“.
(0) 2011-05-26 0
Vakar bendrovė „Microsoft“ visame pasaulyje pristatė naujausią „Windows Phone“ operacinės sistemos versiją kodiniu pavadinimu „Mango“. „Mango“ atnaujinimas bus prieinamas nemokamai visiems „Windows Phone 7“ vartotojams ir diegiamas į naujus išmaniuosius telefonus jau ateinančio rudens pradžioje.
(2) 2011-07-28 0
Viena didžiausių JAV telekomunikacinių technologijų bendrovė „Qualcomm“ prieš kelias dienas oficialiai pranešė, kad pradeda bendradarbiavimą su „GestureTek“ įmone, kuri, kaip jau galima suprasti iš pavadinimo, specializuojasi gestų atpažinimo technologijų kūrime.
(2) 2010-05-21 0
Italijos mados namai „Versace“, bendradarbiaudami su Prancūzijos dizaino kompanija „ModeLabs Group“ bei mobiliųjų komunikacijų technologijų novatore „LG Electronics“ pristato „Versace Unique“, itin prabangų bei funkcionalų sumanųjį telefoną su lietimui jautriu ekranu. Birželio pradžioje pasirodysiantį telefoną bus galima įsigyti „Versace“ drabužiais ir aksesuarais prekiaujančiose parduotuvėse.
(2) 2012-01-06 0
Latvijoje 4G LTE ryšio licenzijos suteiktos trims mobiliojo ryšio bendrovėms: „Bitė Latvija“, „Latvijas Mobilais telefons“ (LMT) ir „Tele2“. Šias paslaugas jos turės pradėti teikti nuo 2014 metų.