Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Mobilusis ryšys

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Pagal perskaitymų kiekį

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2017-05-09 20
Šiuolaikinis gyvenimo būdas ne visada palieka laiko sportui. Tai pripažįsta daugybė žmonių - vis dažniau paskęstame darbų sūkuryje ir pamirštame pajudėti. Bet yra prietaisų, specialiai skirtų paskatinti žmones bent šiek tiek prasimankštinti. Pavyzdžiui, „Xiaomi“ išmaniosios apyrankės yra gana populiarūs prietaisai aktyvių žmonių tarpe. Bet kodėl viena nekainuoja nei 10 eurų, o kita yra dvigubai brangesnė?
(22) 2019-05-26 53
Jungtinių Valstijų į „juodąjį“ sąrašą įtraukta Kinijos telekomunikacijų įrangos milžinė „Huawei“ sako, jog gali iki rudens Kinijoje pristatyti nuosavą išmaniesiems telefonams ir nešiojamiems kompiuteriams skirtą operacinę sistemą.
(15) 2013-04-05 33
Ilgiau kaip mėnesį trukusiame eksperimente televizijos laida „Pinigų karta“ tikrino ir sprendė, kuris iš didžiųjų Lietuvos mobiliojo ryšio operatorių yra geriausias, šauniausias ir pigiausias. Balandžio pradžioje buvo paskelbti eksperimento rezultatai.
(0) 2018-05-31 4
Pasižiūrėjus į šį išmanųjį telefoną nekyla abejonių, kad tai tikrų tikriausias „Samsung Galaxy S9“ klonas, tik gerokai „paturbintas“. To net neneigia pati „Vernee“ kompanija ir informuoja, kad tai yra itin tvirtas vidutinio išmaniųjų telefonų segmento atstovas su galinga technine konfigūracija ir, žinoma, pasižymintis puikia kaina.
(42) 2012-04-12 0
Bendrovė „Nokia“, pateikusi JAV rinkai savo išmanųjį telefoną „Nokia Lumia 900“, valdomą „Windows Phone“ operacinės sistemos, pasirinko agresyvią rinkodaros strategiją. Tuo tikslu ji sukūrė interneto svetainę „Smartphone Beta Test“, kurioje buvo paskelbti vaizdo siužetai, išjuokiantys „iPhone“ ir „Android“ telefonų trūkumus.
(0) 2018-06-30 21
Kinai išmoko daryti bene geriausius pigius išmaniuosius telefonus ir su pavydėtinu reguliarumu leidžia naujus modelius. Šioje srityje ypač pasižymėjo „Xiaomi“, pristačiusi „Redmi 6 Pro“, kuris turėtų būti sėkmingai parduodama ir be jokių nuolaidų.
(17) 2016-12-27 -10
Be jokios abejonės, išmanusis telefonas yra brangus daiktas. Ir, be abejo, norisi, kad jis atrodytų kuo geriau, estetiškiau, o visokie suraižymai ir įbrėžimai nepuoštų ekrano. Todėl daug žmonių perka apsaugines plėveles.
(50) 2013-03-15 1
Niujorke organizuotame teatralizuotame renginyje „Samsung Electronics“, kompanija iš Pietų Korėjos, oficialiai pristatė 4-osios kartos „Galaxy“ serijos išmaniojo telefono modelį – flagmaną „Galaxy S 4“. Pristatymas Lietuvos laiku vyko naktį iš ketvirtadienio į penktadienį.
(4) 2016-09-30 -33
Pastaruoju metu technologijos.lt portale netrūksta įdomybių iš Kinijos turgelio, tačiau kaip taisyklė, aprašome pirmiausia tuos produktus, kurie turi geriausią kainą. Bet jei kaina nėra prioritetas, o kur kas svarbiau paskutinis technikos žodis, pristatome pačių geriausių išmaniųjų telefonų sąrašą.
(1) 2017-08-01 52
„Amazon“ ir toliau stebina pasaulį savo bandymais įsisavinti naujausias technologijas. Jeigu dronais pristatomomis prekėmis jau nebelabai kažką ir nustebinsi, tai turėjo padaryti naujasis „dirbtinis intelektas“, turėjęs pats savarankiškai surasti, kokių telefonų dėklų reikia pirkėjams ir sukurti jų dizainą remiantis paieškų sistemų ieškiniais.
(15) 2013-01-10 0
Vis dar tebevykstančioje elektronikos parodoje „CES 2013“, Pietų Korėjos elektronikos gigantas „Samsung“, kaip ir žadėjo, pristatė telefoną su lanksčiu ekranu. Visgi daugelis tikėjosi ne to, nes išmanusis telefonas teturėjo tik dešiniame savo šone užlenktą ekraną ir nieko daugiau.
(1) 2018-12-15 14
Šiame apžvalgų reitinge surasite apžvalgininkų atsiliepimus apie pirmąjį pasaulyje išmanųjį telefoną su 10 GB RAM, visiškai berėmiu ekranu ir turintį išstumiamą dangtelį. Štai jis, milžiniško dėmesio susilaukiantis ir aistras kaitinantys naujausias „Xiaomi Mi Mix 3“.
(6) 2018-11-06 -8
Išmaniųjų telefonų gamintojai negailestingai naikina nekenčiamus ekrano rėmelius ir „Samsung“, pasak neoficialių šaltinių, netrukus žada pristatyti naują ginklą, kuris gali padėti šioje nelengvoje kovoje. Grožio samprata jau visuotinai pripažįstama: minimalūs rėmeliai aplink perimetrą ir priekinis skydelis turėtų pavirsti į vieną didžiulį ekraną. Norėdami tai pasiekti, gamintojai turi išspręsti problemą su priekinės kameros vieta. Insaideriai ir analitikai pranašauja, kad kitais metais sparčiausiai augs skaičius prietaisų, neturinčių ekrano išpjovos ir plataus rėmelio viršuje.
(4) 2016-09-20 1
„Bitės“ klientai, gavę galimybę kelionėse po Europą naudoti mobiliojo interneto gigabaitus be priemokų, tą aktyviai daro – per keletą pirmųjų savaičių vidutinis vartotojo duomenų sunaudojimas užsienyje išaugo daugiau nei 800 kartų. Pasirinkę naujuosius planus klientai, svečiuodamiesi Europoje, dabar išnaršo beveik tiek pat mobiliojo interneto duomenų, kiek ir Lietuvoje.
(4) 2018-09-12 30
Išaiškėjo, kad Kinijos įmonė „Huawei“ apgaulingai optimizavo savo aukščiausio lygio išmaniuosius telefonus taip, kad jie našumo matavimo testuose rodytų aukštesnius rezultatus nei įprastinio naudojimo atveju, rašo „The Verge“.