Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Mobilusis ryšys

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2008-01-01 iki 2008-12-31

Rikiavimas: Pagal perskaitymų kiekį

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(6) 2008-02-21 25
Jau kuris laikas rinkoje pasirodo mobiliųjų telefonų, orientuotų į dviejų SIM kortelių naudotojus. Ypač Lietuvoje tai gana dažnas reiškinys: vieni turi darbo, bei atskirai - asmeninį numerį, kiti naudoja kelis operatorius, prisiderindami prie tarifų skirtumo. Kad ir kokia bebūtų priežastis, tenka spręsti tą patį klausimą - nešiotis du telefonus, nuolat perdėlioti korteles ar įsigyti modernų telefoną, sugebantį dirbti su keliomis kortelėmis. Aišku, patogiausias yra ...
(12) 2008-05-12 5
Pasaulinė interneto komunikacijos kompanija „Skype“ ir toliau plėtoja technologijas, siekdama integruoti internetines „Skype“ funkcijas į mobiliuosius telefonus. Šiandien „Skype“ pristato negalutinę beta programinės įrangos versiją „Skype for your mobile“. Ši versija veiks maždaug 50 mobiliųjų telefonų „Motorola“, „Nokia“, „Samsung“, „Sony Ericsson“ modelių, kurie yra suderinti su „Java“ platforma.
(2) 2008-02-19 -1
Sparčiai besiplečianti aukštųjų technologijų rinka baigia apimti visas gyvenimo sritis. Tačiau ne visi technologiniai sprendimai, kurie yra laisvai pasiekiami jau ir Lietuvoje, vienodai išpopuliarėja. Nors dabar tikrai retas lietuvis įsivaizduoja savo gyvenimą be mobilaus telefono, tačiau kol kas jie labiausiai paplitę komunikacijoms. Turbūt sakysite, o kur dar juos galima naudoti? Pasirodo labai plačiai – apie vieną iš tokių galimų sričių, tai yra telemetrinį namų va...
(5) 2008-10-03 0
Bendrovė "Nokia" pristatė naują savo gaminį - NOKIA 5800 XpressMusic. Toliau pateikiame nekoreguotą kompanijos spaudos pranešimą ir kelias nuotraukas.
(1) 2008-10-03 5
Informacijos telefonu paslaugų lyderė Lietuvoje „Lintel“ spalio mėnesį pradėjo teikti paslaugą „118 užrašų knygutė“, leisiančią greitai ir paprastai sužinoti konkretaus asmens fiksuoto ar mobiliojo telefono numerį ir kitus viešai skelbiamus privačius kontaktinius duomenis.
(20) 2008-02-26 0
Kembridžo universiteto (University of Cambridge) mokslininkaikartu su Nokia tyrimų centru (Nokia Research Center — NRC) Niujorke vykstančioje parodoje Design and the Elastic Mind pristatė naują lankstaus ir universalaus telefono koncepciją Morph – tikrą fantastų svajonę, kuri galbūt kažkada taps įprastine buities detale.
(38) 2008-12-24 0
Izraelio mokslininkai atlieka didžiausios istorijoje apimties tyrimą, kurio metu siekiama atsakyti į klausimą, ar mobilieji telefonai sukelia vėžį. Tyrime analizuojama sukaupta informacija apie 6400 pacientų iš 13 šalių auglius. Galutiniai rezultatai turėtų būti pateikti 2009 pirmoje pusėje, tačiau preliminarios prognozės yra blogos.
(12) 2008-11-24 0
Šimtai žmonių penktadienį išsirikiavo prie mobiliojo ryšio operatoriaus „Verizon Wireless" parduotuvių JAV, kad pirmieji įsigytų „BlackBerry Storm", praneša „Reuters". Tai pirmasis bendrovės „Research in Motion" telefonas su lietimais jautriu ekranu ir, ekspertų vertinimu, pirmasis rimtesnis „Apple iPhone" konkurentas.
(18) 2008-12-03 1
Bendrovė „Nokia“ Barselonoje antradienį pristatė savo naująjį komunikatorių N97, kuris jau vadinamas bendrovės mobiliųjų telefonų „flagmanu“, pranešė „IDG News“.
(14) 2008-05-09 0
Kompanija "SIMable" išleido mažytę mikroschemą, kurią jie skambiai vadina "10 sekundžių sprendimu", skirtu "atrakinti" su GSM paslaugų tiekėjo tinklu susietus mobiliuosius telefonus. Triuko paslaptis slypi tame, jog su pačiu įrenginiu niekas nedaroma ir taip išsaugoma telefono garantija ir nėra jokios rizikos jog tokiu būdu jį sugadinsite.
(0) 2008-08-23 0
Jei norite pastatyti dangoraižį, kurio aukštis yra beveik 700 metrų, jums teks susidurti su inžinerinėmis problemomis, savo mastu prilygstančiomis erdvėlaivių gamybai. Viena iš jų - komunikacijos. Kai gigantiškasis "Burj Dubai" išaugo išties aukštas, statybininkai atrado akivaizdžią problemą - jų portatyvinio radijo ryšio stotelės nustodavo veikti vos užlipus į viršutinius aukštus.
(8) 2008-12-18 0
Kompanija „Samsung Electronics Co., Ltd.“ pristato „Samsung Wingo“ (modelis S3030), mobilųjį telefoną pritaikytą vaikams, paaugliams ir , pasak kompanijos prane6imo spaudai, kiekvienam norinčiam mėgautis pramogomis ir naudotis saugumo funkcijomis.
(35) 2008-12-03 0
Kiekvieną naują „Apple“ produktą tikrina tūkstančiai vartotojų – ir kai kurie yra nepatenkinti, kad šios kompanijos gaminiai nepateisina jų lūkesčių.
(3) 2008-11-21 0
Jei jūs dar neįsigijote delninuko ar telefono su integruota su A-GPS (angl. Assisted GPS) globalaus pozicionavimo sistema, tačiau neturite jokio noro leisti pinigus brangioms naujovėms, tokioms kokias gamina "Garmin" arba "TomTom", ką jūs darytumėte sudėtingos kelionės atveju? Dabar alternatyvos yra netgi dvi. Viena - tradiciniai popieriniai žemėlapiai. Kita - SIM kortelės su integruotais A-GPS imtuvais.
(5) 2008-03-07 0
Nors atsinaujinantys energijos šaltiniai vis labiau populiarėja, tačiau daugeliu atveju jie sukuria nemažai pritaikymo problemų, o kartais sukelia abejonių ir dėl jų ekologijos. Ypač daug diskusijų kyla dėl hidroelektrinių – kaip ir kiek paveikia upių ekosistemas tokios užtvankos ir vandens lygio svyravimai. Kol žalieji pešasi su dabartinių hidroelektrinių entuziastais, kiti ieško kaip suderinti abiejų pusių poreikius.