Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Mobilusis ryšys

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2014-01-01 iki 2014-12-31

Rikiavimas: Pagal perskaitymų kiekį

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(13) 2014-05-23 -15
Kaip dviejų judančių taškų sujungimas iPhone ekrane padės išmokti šokti? Sutikite, gana keista idėja. Vis tik būtent ji tapo šokių programėlės Bouden pagrindu. Pastaroji buvo sukurta, bendradarbiaujant su Olandijos Nacionalinio Baleto specialistais.
(18) 2014-08-14 17
Portugalijoje bandymas įamžinti asmenukę lenkų porai baigėsi tragiškai: vyras ir žmona nukrito nuo skardžio ir žuvo savo vaikų akivaizdoje. Tai – ne pirmas kartas, kai asmenukių mada nusineša žmogaus gyvybę.
(1) 2014-04-02 0
Kovas buvo įdomus mėnuo programėlėms. Vieni, buvo apnikti skaičių žaidimų, tokių kaip “Threes!” ar “2048“, kiti rado naują būdą transliuoti filmus savo kompiuteryje naudojant programą “Popcorn Time“. Taip pat “Google” pridėjo svarbų atnaujinimą “Gmail“ programoje. “App Store” buvo papildytas atnaujinimais, tačiau čia pateikiama 13 kovo mėnesio geriausiųjų – rašo businessinsider.com.
(8) 2014-02-09 6


„iPhone“ prototipus kurianti komanda sugrįžo ir pademonstravo kaip galbūt atrodys naujasis „iPhone 6“. Nors ir naujasis „Apple“ įrenginys turėtų pasirodyti vasaros pabaigoje arba rudens pradžioje, Pietų Korėjoje buvo išsiuntinėti laiškai vartotojams su naujojo flagmano specifikacijomis.

(17) 2014-04-19 4
Bendrovė „Google“ pranešė oficialiai pristačiusi savo modulinio išmaniojo telefono „Ara“ prototipą. „Google“ būstinėje surengtoje konferencijoje, skirtoje „Ara“ projekto plėtotojams, buvo pranešta šio telefono bazinės komplektacijos modelio gamybos kaina ir planuojamas pateikimo rinkai laikas.
(0) 2014-01-09 1
Las Vegase (JAV) vykstančioje buitinės elektronikos parodoje „CES 2014“ lanktytojų dėmesį atkreipė neįprastas išmaniųjų telefonų priedas: tai bendrovės „OhMiBod“ pagamintas „Bluetooth“ įrenginys, kukliai vadinamas masažuokliu.
(22) 2014-02-10 0
Pernai mažai žinomos Vietnamo kompiuterinių žaidimų studijos išleistas šios šalies programuotojo Nguyễno Hà Đôngo sukurtas žaidimas „Flappy Bird“ muša populiarumo rekordus ir jau vadinamas antruoju „Angry Birds“, praneša „Huffington Post“.
(7) 2014-09-03 -9
Daugeliui žmonių oranžinės spalvos piktograma (arba „check engine“) automobilio prietaisų skydelyje mažai ką sako (arba nesako visiškai nieko). Ji gali užsidegti dėl rimties priežastis arba jai nesant, tačiau be specialios įrangos sunku sužinoti, kur slypi problema: galbūt nepatiko įpiltas kuras, o gal įvyko rimtas gedimas.
(8) 2014-07-18 10
Kodėl „Sony“ ant geriausių savo telefonų ekranų klijavo apsauginę plėvelę, taip ir liko neaišku – labai keista, kai prabangus „Gorilla“ stiklo telefonas dar apklijuotas kažkokia plėvele, kuri lyg ir saugo stiklą nuo skilimo, tačiau susibraižo nuo mažiausio prisilietimo prie raktų ar laidų. Paplūdimio smėlis tiesiog žudo puikų ir nebijantį vandens telefoną. Gera žinia – „Sony Xperia Z2“ ekranas plėvelės nebeturi. O nelaimėliai, subraižę savo „Xperia Z1“ , gali problemą lengvai išspręsti.
(8) 2014-07-29 41
Viso pasaulio inžinieriai jau ilgai ieško būdų sukurti mažesnius, pigesnius, efektyvesnius daugkartinio naudojimo akumuliatorius – juk jie naudojami praktiškai visur, nuo mūsų kišeninių įrenginių iki elektromobilių. Bet vienai mokslininkų grupei iš Stenfordo universiteto (JAV) pavyko tai, ką galima būtų pavadinti „Šventojo Gralio atradimu“.
(6) 2014-10-10 -38
Tai – ne žaislinio povandeninio laivo periskopas. Tai – nauja HTC vaizdo kamera „Re“.
(3) 2014-11-01 45
Modulinio telefono Google Ara projektą kuruojantis Paul Eremenko vieno iš pasirodymų metu pareiškė, kad atitinkamų sudedamųjų dalių gamyba galės užsiimti bet kuri kompanija – kūrėjams skirta techninė informacija yra vieša, o pardavimais bus galima užsiimti per specialią el. parduotuvę, kurią Google taip pat planuoja atidaryti.
(18) 2014-03-05 -1
Bendrovės „Google“ atstovai konferencijoje „Launch“ pirmą kartą viešai pademonstravo „Google“ kuriamo modulinio išmaniojo telefono „Ara“ prototipo komponentus.
(3) 2014-03-09 24
Bendrovė „Bitė Lietuva“ pranešė pirmoji tarp mobiliojo ryšio operatorių Lietuvoje pasiūliusi savo klientams itin atsparius CAT telefonus. Jie skirti tiems, kurie mėgsta ekstremalias pramogas ar dirba aktyvų fizinį darbą.
(4) 2014-06-18 -13
Ne kartą ir ne du žiniasklaidos priemonės publikavo informaciją, jog iPhone 6 turės kelis variantus, kurie skirsis, visų pirma, ekrano įstrižaine. Tai pavirtina ir YouTube vartotojas Jude Pror, kuriam, kaip teigiama, pavyko sužinoti tikslias būsimo Apple išmaniojo telefono specifikacijas.