Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Mobilusis ryšys

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Pagal komentarų kiekį

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(47) 2011-05-29 0
Europos Sąjunga svarsto galimybę pakeisti elektromagnetinės spinduliuotės priežiūros tvarką mokyklose bei uždrausti bevielio ryšio prietaisus pamokų metu.
(47) 2013-01-22 0
Gandai ir lieka gandai, bet jie iš kažkur vis tiek gi atsiranda. Vieni logiški, kiti ne, bet vienas iš pastarųjų apie „Apple iPhone“ išmaniųjų telefonų šeimą yra gana logiškas. Kalbama, jog „Apple“, norėdama tinkamai konkuruoti, siūlys daugiau nei vieną „iPhone“ variantą.
(47) 2010-05-06 0
Įsiplieskus ginčui tarp „Apple“ vadovo ir kompiuterinių programų gamintojo „Adobe“, buvo nuskriausti milijonai „iPhone“ vartotojų – savo įrenginiuose jie nebegalės matyti daugiau kaip 75 procentų internetinių vaizdo klipų, praneša Dailymail.co.uk.
(47) 2013-12-25 0
Pirmieji Android prototipai nebuvo panašūs į tą sistemą, kuri šiuo metu diegiama į daugumą mobilių įrenginių visame pasaulyje. Android labiau priminė tuomet aktualią BlackBerry operacinę sistemą. Viskas pasikeitė po pirmojo iPhone anonso, ir nauji duomenys patvirtina, jog būtent 2007 m. debiutavęs Apple išmanusis telefonas įtakojo dabartinę Android sąsają.
(46) 2014-02-14 0
Nuo savaitės pradžios vykstančiame ryšio operatorių „Bitė Lietuva“ ir „Tele2“ mūšyje nugalėtoją skelbti tikriausiai dar anksti – nors „Bitės“ reklamos teisingumas ir teisėtumas yra abejotinas, teisiniu požiūriu ne mažiau abejotinas atrodo ir „Tele2“ sprendimas žiniasklaidai ir reklamoje paskelbti savo buvusios klientės Ugnės, nusifilmavusios konkurentų reklamoje, asmeninius duomenis.
(46) 2013-04-06 0
Analitikų kompanija Gartner pasidalino su visuomene eilinėmis pranašystėmis, kurios šį kartą susijusios su ne tokia jau tolima korporacijos Microsoft ateitimi. Gartner įspėja, kad tuo atveju, jei kompanija iš Redmondo nesugebės surasti sau deramos vietos išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių rinkoje, ji praras savo reikšmę IT rinkoje.
(46) 2014-09-13 -13
„Apple“ pagaliau pristatė 4,7 colio įstrižainės „iPhone 6“ ir 5,5 colio „iPhone 6 Plus“. Dabar pasirinkti telefoną iš „iPhone“ telefonų serijos tikrai nelengva – yra du nauji šeštos kartos telefonai, o penktos kartos „iPhone 5c“ ir „iPhone 5s“ kaina gerokai sumenko. Neturintys „iPhone“ dabar gali rinktis iš keturių naujesnių „Apple“ telefonų. Ar verta atnaujinti savo telefoną ir jį pakeisti šeštos kartos „iPhone“, svarsto time.com.
(46) 2014-04-04 1
Jau ne kartą teko girdėti apie asmeninių kompiuterių rinkos susitraukimą. Nežiūrint į tai, kompanijos Apple kompiuterių pardavimai ir toliau auga. Tokią išvadą padarė kompanijos Needham ekspertas Charlie Wolf, kurį cituoja puslapis AppleInsider.
(46) 2011-02-20 0
Ekrano skiriamosios gebos požiūriu, „iPhone 4“ yra tarp pirmaujančių išmaniųjų telefonų modelių. Tačiau pagal ekrano dydį bet kurios kartos „iPhone“ iki šiol nesistengdavo pralenkti kitų konkurentų. Tačiau panašu, jog kompanija „Apple“, išleisdama naują šios serijos gaminį, nusprendė padidinti ekraną iki 4 colių.
(45) 2010-04-07 -1
Vilniaus universiteto mokslininkai surengė viešą diskusiją, kuria siekta išsiaiškinti, ar pastaruoju metu visuomenėje netylančios kalbos apie neigiamą mobiliojo ryšio poveikį sveikatai yra pagrįstos.
(45) 2011-11-09 0
Noras trumposiomis žinutėmis bendrauti lietuviškai gali brangiai kainuoti. Vilnietė Aušrinė už 15-metės dukters SMS rugsėjį iš bendrovės „Omnitel“ gavo daugiau nei 670 Lt sąskaitą. Po ilgų aiškinimųsi buvo prieita prie išvados, kad to priežastis – lietuvių kalba rašomos žinutės.
(45) 2013-02-17 0
Nors tai gali pasirodyti kaip reklama, taip tikrai nėra. Dėl greitesnių inovacijų įsisavinimo, naujausi Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) bevielio interneto testai parodė, jog mūsų šalies telekomunikacijos bendrovės „Omintel“ internetas yra iki 4 kartų spartesnis, nei kitų.
(45) 2011-04-21 0
Bendrovė „Apple“ įsivėlė į privatumo skandalą: paaiškėjo, kad jos išmanieji telefonai „iPhone“ seka ir išsaugo tikslią vartotojų buvimo vietą ir laiką. Saugumo ekspertai nustatė, kad telefonai „iPhone“ seka ir slaptame faile išsaugo tikslias asmens buvimo koordinates ir laiką, kada jis ten buvo. Maža to, sinchronizuojant prietaisą su kompiuteriu, ši slapta byla taip pat yra nukopijuojama, praneša Guardian.co.uk.
(44) 2013-02-07 1
Turbūt laukiamiausias metų telefonas Samsung Galaxy S4, labai tikėtina, kad gali pasirodyti jau kitą mėnesį. Sklando informacija, kad pristatymo renginys planuojamas jau kovo 15 dieną.
(44) 2010-10-15 0
Bendrovė „Apple“ gavo patentą technologijai, leisiančiai tėvams vaikų SMS žinutėse fiksuoti „nepageidaujamus“ žodžius ir frazes, rašo „TechCrunch“.