Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Mobilusis ryšys

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Pagal komentarų kiekį

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(33) 2010-03-30 0
Likus kelioms dienoms iki oficialios prekybos naujuoju planšetiniu kompiuteriu „iPad“ JAV pradžios, bendrovė „Apple“ internete paskelbė kelis vaizdo siužetus, informuojančius apie jame įdiegtų programų galimybes, praneša „AppleInsider.com“.
(33) 2011-10-22 0
Bendrovė „Samsung“ pralenkė „Apple“ bei „Nokia“ ir tapo didžiausia pasaulyje išmaniųjų telefonų gamintoja, pranešė „The Wall Street Journal“.
(33) 2013-03-14 0
Kompanijos Mozilla viceprezidento Jay Sullivan teigimu, kūrėjų bendruomenė neketina išleisti savo populiarios naršyklės Firefox operacinei sistemai iOS tol, kol Apple nepakeis savo politikos trečių šalių interneto naršyklių kūrėjų atžvilgiu.
(32) 2012-10-01 0
Atrodo, jog problema, susijusi su „Apple iPhone 5“ išmaniuoju telefonu ir įlenkimais bei įbrėžimais ką tik išėmus įrenginį iš pakuotės, yra ypač didelio masto. Daugelis telefoną išbandžiusių apžvalgininkų rekomenduoja „Apple iPhone 5“ neskubėti pirkti bent jau kol neišaiškės oficiali gamintojo pozicija šiuo klausimu.
(32) 2011-06-16 0
Bilas Gatesas, „Microsoft“ kompanijos vienas iš įkūrėjų bei ilgametis vadovas, duodamas interviu žurnalui „The Heat“ užsiminė, jog savo vaikams jis neleistų naudoti „iPhone“ ar „iPad“. „Jie turi „Windows“ atitikmenis. „Zune“ muzikos grotuvas yra ne ką blogesnis nešiojamas „Windows“ įrenginys. Jie nėra skirti nepasiturintiems vaikams.“, – pridūrė jis.
(31) 2013-11-07 0
Kaip atsaką neseniai rinkoje pasirodžiusiam „Samsung“ Galaxy Note 10.1 „Apple” ką tik išleido naująjį planšetinį kompiuterį „iPad Air” ir „taip pradėjo dar vieną pardavimų kovą su pagrindine savo konkurente „Samsung“, – sako elektroninės parduotuvės bigbox.lt vadovas Gytis Breikštas. Amžina didžiųjų korporacijų dvikova dėl įvaizdžio, geriausių vietų parduotuvių lentynose ir vartotojų širdžių jau nestebina. Tačiau kaskart rinkoje pasirodžius naujai vieno gamintojo prekei, su nekantrumu laukiama kito prekės ženklo atsako.
(31) 2011-02-13 0
Bendrovė ,,Apple“ pradėjo antros kartos planšetinio kompiuterio ,,iPad 2“ gamybą, pranešė ,,The Wall Street Journal".
(31) 2010-10-20 0
„Apple“ produkcijai ir jos vardui abejingų nėra - arba kompanija dievinama, arba keikiama. Kuri iš stovyklų yra teisi - sprendžia kiekvienas asmeniškai, tačiau kol kas gerbėjų stygiaus tikrai nejuntama. Tai ypač puikiai parodo kompanijos finansiniai rodikliai - ketvirtajame šių finansinių metų ketvirtyje bendrovės „Apple“ pajamos ir grynasis pelnas buvo rekordiškai dideli.
(31) 2010-02-01 2
Naujasis „Apple“ planšetinis kompiuteris „iPad“ apkaltintas pavogus svetimą vardą ir dizainą, praneša „PC World“.
(31) 2016-09-12 1
Po gausybės išankstinių diskusijų ir gandų „Apple“ oficialiai pristatė „iPhone 7“ be ausinių jungties. Norintieji klausytis muzikos per „iPhone 7“ privalės naudoti „Bluetooth“ palaikančias ausines arba ausines su laidu, kuris veiks per „Lightning“ jungtį. Trečia galimybė – klausytis muzikos įprastinėmis ausinėmis per suderintuvą.
(31) 2016-11-09 38
Išmanųjį telefoną „HTC M9“ pagal skelbimą internete įsigijęs skaitytojas Saulius liko ant ledo: pardavėjas jį buvo nusipirkęs išsimokėtinai ir nustojo mokėti įmokas, todėl įrenginys buvo užblokuotas. Pardavėjas dingo kaip į vandenį, telefonas neveikia, o telefoną pirmajam savininkui pardavusi „Tele2“ įrenginį prilygina vogtam.
(31) 2016-12-08 0
Vyriausybė trečiadienį pritarė siūlymui įpareigoti registruoti išankstinio mokėjimo SIM korteles. Jį pateikusi Vidaus reikalų ministerija tikisi, kad naujovė padėtų kovoti su telefoniniais sukčiais. Toliau įstatymo pataisas svarstys Seimas.
(30) 2013-01-26 0
Tai nebuvo sunku įgyvendinti ir praeityje, bet jūs jau veikiausiai girdėjote apie telefonus, kurių ekrano įstrižainės bus 5 ar daugiau colių. Kompanija HTC nusprendė ištaisyti padėtį ir Kinijos rinkai pristatė „HTC Mini“, priedą jūsų didžiuliam 5 colių įstrižainės išmaniajam.
(30) 2012-05-23 0
Vartotojas, pasivadinęs techcraver 2012 m. gegužės 18 d. į „YouTube“ įkėlė vaizdo medžiagą, kurioje bando savo „Nokia Lumia 900“ ekrano tvirtumą. Kaip teigia pati „Nokia“, stiklas šiame modelyje montuojamas ne bet koks, o „Corning Gorilla“. Tačiau kas bus, jei telefoną panaudosime vietoje plaktuko?
(30) 2013-09-20 0
Kompanija Apple savo išmaniojo telefono iPhone 5S anonso metu gana daug kalbėjo, kad naujasis flagmanas gavo procesorių Apple A7 su 64 bitų instrukcijų palaikymu. Tai buvo pateikta kaip vienas iš didžiausių naujoko privalumų. Antra vertus, apie technines specifikacijas buvo nutylėta, tačiau ilgam išlikti paslaptimi ši informacija negalėjo.