Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Mobilusis ryšys

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2011-01-01 iki 2011-12-31

Rikiavimas: Pagal komentarų kiekį

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(109) 2011-10-06 0
Viso pasaulio žiniasklaida praneša liūdną žinią „Apple“ gerbėjams – mirė šios unikalios kompanijos įkūrėjas ir ilgametis vadovas Steve’as Jobsas. Po didžiulių pastangų jis vis dėl to pralaimėjo kovą su vėžiu ir anapilin pasitraukė būdamas 56 metų amžiaus.
(63) 2011-10-21 0
San Franciske vykstančios kasmetinės konferencijos „Web 2.0 Summit“ metu kompanijos „Microsoft“ vadovas Styvas Balmeris (Steve Ballmer), paprašytas palyginti „Windows Phone“ ir „Android“ OS valdomus telefonus, per daug nesikuklino ir pareiškė, jog norint naudotis jų tiesioginių konkurentų produktu, „reikia būti kompiuterių mokslininku“.
(47) 2011-05-29 0
Europos Sąjunga svarsto galimybę pakeisti elektromagnetinės spinduliuotės priežiūros tvarką mokyklose bei uždrausti bevielio ryšio prietaisus pamokų metu.
(46) 2011-02-20 0
Ekrano skiriamosios gebos požiūriu, „iPhone 4“ yra tarp pirmaujančių išmaniųjų telefonų modelių. Tačiau pagal ekrano dydį bet kurios kartos „iPhone“ iki šiol nesistengdavo pralenkti kitų konkurentų. Tačiau panašu, jog kompanija „Apple“, išleisdama naują šios serijos gaminį, nusprendė padidinti ekraną iki 4 colių.
(45) 2011-04-21 0
Bendrovė „Apple“ įsivėlė į privatumo skandalą: paaiškėjo, kad jos išmanieji telefonai „iPhone“ seka ir išsaugo tikslią vartotojų buvimo vietą ir laiką. Saugumo ekspertai nustatė, kad telefonai „iPhone“ seka ir slaptame faile išsaugo tikslias asmens buvimo koordinates ir laiką, kada jis ten buvo. Maža to, sinchronizuojant prietaisą su kompiuteriu, ši slapta byla taip pat yra nukopijuojama, praneša Guardian.co.uk.
(45) 2011-11-09 0
Noras trumposiomis žinutėmis bendrauti lietuviškai gali brangiai kainuoti. Vilnietė Aušrinė už 15-metės dukters SMS rugsėjį iš bendrovės „Omnitel“ gavo daugiau nei 670 Lt sąskaitą. Po ilgų aiškinimųsi buvo prieita prie išvados, kad to priežastis – lietuvių kalba rašomos žinutės.
(44) 2011-06-02 2
Mobiliųjų telefonų skleidžiamos elektromagnetinės bangos gali sukelti vėžį, tvirtina Pasaulinė Sveikatos Organizacija. Jų teigimu, mobilieji telefonai yra tokie pat pavojingi kancerogenai kaip švinas, automobilių išmetamosios dujos ar chloroformas. Šis antradienį paskelbtas pranešimas yra pats svariausias mobiliųjų telefonų žalos įrodymas iki šiol. Mobiliojo ryšio žalą sveikatai tyrė didesnė nei trisdešimties mokslininkų grupė iš 14 pasaulio valstybių. Tiriant ...
(43) 2011-10-10 0
„Aukštai kilęs žemai krisi“, – byloja taikli patarlė. Kompanija „Apple“ per pastarąjį dešimtmetį pakilo labai aukštai. Tačiau antradienį pristatytas „iPhone 4S“ labiau primena ne vertingiausios pasaulyje technologijų bendrovės revoliucinį įrenginį, o daiktą, kurio paskirtis – toliau čiulpti ištikimiausius „prakąsto obuolio“ fanus.
(43) 2011-07-26 0
Nokia jau kiek anksčiau nusprendė, kad jos bemaž visi nauji išmanieji telefonai, pasirodysiantys nuo 2012 metų, bus su Microsoft Windows Phone 7 operacine sistema, bet analitikai nemano, jog tai padės kompanija išsikapstyti iš bėdų.
(41) 2011-04-29 0
Nacionalinė Los Alamos laboratorija (JAV) dažnam gali asocijuotis su bombomis. Paskutinioji tokia, viešojon erdvėn „numesta“ šios savaitės pabaigoje, gali sukelti nemenkus diskusijų gaisrus. Mobiliųjų telefonų skleidžiamų bangų poveikis organizmo audiniams ir sveikatai visada kėlė ir tebekelia klausimų. Vakar Los Alamos laboratorijos mokslininkas Bilas Bruno (Bill Bruno) pareiškė, kad mobiliųjų telefonų spinduliuojamos mikrobangos žmogaus organizmo audinius gali veik...
(40) 2011-05-13 0
Mobiliųjų telefonų skleidžiami signalai gali būti iš dalies atsakingi už tai, kad daugelyje pasaulio vietų dramatiškai sumažėjo bičių, rodo naujas tyrimas.
(39) 2011-10-10 0
Vieni reikalauja mobiliuosius telefonus mokyklose visai uždrausti, kiti ragina atsipeikėti – nestabdyti pažangos, treti siūlo viską palikti spręsti mokyklų bendruomenėms. Besiginčijanti Lietuva jau mėnuo dūzgia lyg suerzintų bičių avilys.
(39) 2011-06-24 0
Nesantaika tarp „Apple“ ir „Samsung“ kompanijų ir toliau auga. Viskas prasidėjo tada, kai „Apple“ pateikė ieškinį „Samsung“ dėl kopijuojamo išmaniųjų telefonų dizaino. Tiksliau kalbant, „Samsung“ buvo apkaltinta, kad „Galaxy S“ dizainas praktiškai yra toks pats, kaip „iPhone 4“.
(37) 2011-05-26 0
Kompanija „Apple“ šiuo metu susiduria su tuo, ką „Microsoft“ išgyveno savo pakilimo laikotarpiu: į jos vartotojų kompiuterius vis dažniau taikosi programišiai. Saugumo ekspertai teigia, jog „Mac“ kompiuteriai virusų kūrėjams yra lengvas taikinys, ir jei „Apple“ neatkreips į tai dėmesio, vartotojai nuo jos gali nusisukti.
(33) 2011-10-22 0
Bendrovė „Samsung“ pralenkė „Apple“ bei „Nokia“ ir tapo didžiausia pasaulyje išmaniųjų telefonų gamintoja, pranešė „The Wall Street Journal“.