Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Mobilusis ryšys

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2009-01-01 iki 2009-12-31

Rikiavimas: Pagal skaitytojų rekomendacijas

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2009-08-02 3
Bendrovė „Google“ pristatė programavimo kalbą, supaprastinančią „Android“ platformai skirtų taikomųjų programų kūrimą, pranešė „Information Week“. Ji pavadinta „Simple“ ir remiasi BASIC programavimo kalba.
(1) 2009-04-06 3
Tarp valstybių, kuriose gyvenantys vartotojai gali legaliai pirkti programas „iTunes“ internetinėje parduotuvėje, pagaliau yra ir Lietuva, pranešė bendrovė „Apple“.
(5) 2009-02-23 1
Kompanija "LG Electronics" neseniai pristatė pirmąjį pasaulyje rankinio laikrodžio ir mobiliojo telefono hibridą su lietimui jautriu LCD ekranu. Iškirtines telefono platinimo teises šiuo metu gavo Europos mobiliojo ryšio operatorius "Orange".
(9) 2009-07-31 1
Kompiuterių saugumo ekspertai aptiko pavojingą spragą „Apple“ telefonų „iPhone“ programinėje įrangoje, kuria pasinaudoję įsilaužėliai gali gauti prieigą prie svetimo „iPhone“ telefono, perimti jo valdymą ir net paversti visiškai beverčiu.
(2) 2009-08-08 1
Įsivaizduokite, kad sumosikavote savo mobiliuoju telefonu ir Jus atpažino metro stotyje esanti kryžminė užtvara; arba Jūs užsisakėte ir sumokėjote už dovaną neatvėrę savo piniginės ir nepasinaudoję kreditinės korteles numeriu. Tai įmanoma, bet vakarų pasaulyje, kurio orientyras yra Jungtinės Valstijos, kol kas dar nėra paplitę.
(7) 2009-05-16 0
Bendrovė „Apple“ pateikė paraišką užpatentuoti naują „iPhone“ telefono funkciją, kuri leistų peržiūrėti telefone įrašytą turinį televizoriaus ar namų kino sistemos ekrane, praneša „Unwired View“.
(9) 2009-12-18 0
San Francisko (JAV) miesto valdžia ruošiasi priimti įstatymą, įpareigojantį visus mobiliųjų telefonų pardavėjus informuoti pirkėjus apie telefonų skleidžiamos spinduliuotės stiprumą ir išaiškinti, ką reiškia šis skaičius, pranešė dienraštis „San Francisco Chronicle“.
(0) 2009-10-21 0
Telekomunikacijų bendrovė „Bitė Lietuva“ ir šildymo sistemų ekspertė „Vilpra“ sukūrė sistemą, kuri leidžia nuotoliniu būdu valdyti patalpų ar vandens temperatūrą bei reguliuoti šildymo sistemos nustatymus. Tai pirmoji sistema rinkoje, kuri pasižymi pilna ryšio įrenginių integracija, kuomet šildymą galima reguliuoti mobiliuoju telefonu ir kompiuteriu.
(0) 2009-08-13 0
„Microsoft Corp“ (MSFT.O) pranešė, kad trečiadienį ji sudarė sąjungą su „Nokia“ (NOK1V.HE) ir atskleidė savo planus, jog ketina padaryti programinę įrangą „Office“ prieinamą vienos didžiausių mobiliųjų telefonų gamintojos „Nokia“ mobiliuosiuose telefonuose.
(16) 2009-06-10 0
Bendrovės „Nokia“ tyrimų centre Kembridže (D. Britanija) kuriama nauja technologija, leisianti mobiliojo telefono veikimui būtiną energiją gauti iš aplinkinės elektromagnetinės spinduliuotės, praneša „Unwired View“.
(6) 2009-04-02 0
Bendrovė „Hewlett-Packard“ bando „netbook“ klasės nešiojamuosius kompiuterius, kuriuos valdo „Google Andoroid“ OS, praneša „The Wall Street Journal“.
(0) 2009-11-08 0
Pirmaujanti pasaulyje mobiliųjų komunikacijų gamintoja ir technologijų novatorė „LG Electronics“ (LG) pristatė naują kompaktišką, jutikliniu ekranu valdomą telefoną LG GD510. Šio telefono akumuliatorių galima įkrauti naudojant saulės šviesą. Naujasis mobilusis telefonas parodo ambicingas kompanijos aplinkosaugines iniciatyvas ir jos pasiryžimą kurti sveikesnę aplinką.
(1) 2009-09-02 0
Štutgartas, Vokietija. Šiandien prasidėjusiame kasmetiniame „Nokia World“ renginyje mobiliųjų telefonų gamintoja „Nokia“ pristatė naujų įrenginių ir paslaugų komplektą, orientuotą į visavertį žmonių bendravimą socialiniame internete naudojantis mobiliuoju telefonu. Neseniai pristatyti „Nokia N900“, „Nokia Booklet 3G“, „Nokia 5230” ir „Nokia 5800 Navigation Edition“ įrenginiai ir šiandien paskelbtos naujovės liudija „Nokia“ ambicijas paslaugų ...
(0) 2009-07-10 0
Šiandien pasaulinė mobilių įrenginių gamintoja „Nokia“ paskelbė apie naują mobilųjį telefoną „Nokia 3720 classic“. Šią vasarą pasirodysiančio modelio korpusui naudojamos konstrukcinės medžiagos, kurios apsaugos viduje esančią elektroniką nuo vandens, dulkių ir sutrenkimų.
(6) 2009-05-11 0
AB Lietuvos radijo ir televizijos centras, kovo mėnesį pradėjęs teikti 4G interneto MEZON paslaugas Vilniuje, o balandį – ir Nidoje bei Panevėžyje, sparčiai plečia ketvirtos kartos (4G) ryšio WiMAX tinklą Lietuvoje ir būsimiems vartotojams iki birželio 1 d. siūlo itin palankias naudojimosi paslaugomis sąlygas.