Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » Mobilusis ryšys

Pristatytas naujos kartos „iPhone“ (Video)

2009-06-09 (8) Rekomenduoja   (0) Perskaitymai (1998)
    Share

Bendrovė „Apple“ San Franciske vykstančioje WWDC konferencijoje pristatė savo naujos kartos mobilųjį telefoną „iPhone 3GS“. Pasak gamintojų, raidė S telefono indekse reiškia spartą.

Po to, kai „Apple“ vyresnysis viceprezidentas Philas Schilleris vakar vakare bendrovės surengtos „World Wide Developers Conference“ forumo dalyviams oficialiai pristatė naująjį „iPhone 3GS“, paaiškėjo, jog pasitvirtino didžioji dalis apie jį kelis pastaruosius mėnesius internete sklandžiusių gandų, skelbia „DailyTech.com“.

Pirmiausia, „Apple“ iš tikrųjų pateiks rinkai 2 šio telefono modelio variantus – jie skiriasi tik vidinės atminties talpa (16 ir 32 GB), ir suprantama, kaina. Abu „iPhone 3GS“ (raidė „S“, pasak bendrovės atstovų, reiškia „speed“) modeliai bus ir baltos, ir juodos korpuso spalvos. 16 GB variantas kainuos 199, o 32 GB – 299 JAV dolerius. Įdomu, kad „Apple“ vakar oficialiai patvirtino, jog nuo šios dienos mažina ankstesnio „iPhone“ modelio „iPhone 3G“ kainą: dabar šio telefono variantas su 8 GB atminties kainuos 99 JAV dol. Taip esą siekiama paskatinti juo naudotis dar daugiau vartotojų. Tuo tarpu oficiali prekybos „iPhone 3GS“ telefonais pradžia, pasak „Apple“ atstovų – birželio 17-oji.

„S“ raidė naujojo telefono indekse atsirado neatsitiktinai: pasak „Apple“ atstovų, naujausias „iPhone“ modelis yra beveik dvigubai spartesnis už „iPhone 3G“. „Žmonės tikisi puikaus telefono, kuriuo iš tikrųjų būtų malonu naudotis. Štai jis. „iPhone 3G“ yra iš tikrųjų greitas telefonas“, - kreipdamasis į „Apple“ produktų plėtotojų bendruomenės narius, sakė „Apple“ vyresnysis viceprezidentas Ph. Schilleris.

Tarp svarbiausių naujojo telefono savybių minima naujoji jo programinės platformos versija „iPhone 3.0“, suteikianti kopijavimo ir įkėlimo, nuotraukų, elektroninių laiškų bei dokumentų paieškos telefono atmintyje galimybę, videomedžiagos redagavimo, balso pastabų įrašymo, filmukų ir nuotraukų GPS koordinačių žymėjimo bei visą eilę kitų funkcijų. Vartotojai taip pat galės naudotis „Google Maps“ bei GPS paremta kelio nurodymo sistema, pranešimų apie gautas sparčiąsias žinutes galimybe, tiesioginio filmų, TV programų ar audioknygų siuntimosi į telefoną iš „iTunes“ parduotuvės paslauga.

Telefone įdiegta nauja „Find MyiPhone“ funkcija apsaugos vartotoją nuo asmeninės informacijos atskleidimo telefono vagystės atveju ar jį pametus. Taip atsitikus vartotojas iš bet kurio kompiuterio galės prisijungti prie specialaus tinklalapio ir pasiųsti žinutę į savo telefoną, kad šis galėtų garso signalu atkreipti praeivių dėmesį (jei būtų paliktas ant kavinės stalelio ar iškritęs iš kišenės ant grindinio). Vartotojai su „Find MyiPhone“ taip pat galės nustatyti telefono buvimo vietą. Jei kyla įtarimų, kad telefonas buvo pavogtas, jo savininkas galės nuotoliniu būdu ištrinti visus telefono atmintyje įrašytus duomenis, kad vagis negalėtų jais pasinaudoti.

Naujajame telefone įrengta 3 megapikselių raiškos vaizdo kamera su autofokusavimo funkcija, filmuojanti iki 30 kadrų per sekundę sparta, jame naudojama gerokai talpesnė baterija (pavyzdžiui, naudojant „Wi- Fi“ ryšį jos pakaks 9 valandoms, t.y., 3 val. daugiau, nei „iPhone 3G“ atveju). Telefone taip pat pirmą kartą įrengtas skaitmeninis kompasas. Vartotojai „iPhone 3.0“ galės valdyti balsu, pavyzdžiui, liepdami paskambinti draugui ar paleisti norimą dainą. Be to, klausantis muzikos bus galima telefono paklausti, kas atlieka šį kūrinį, ir jis garsiai praneš dainos pavadinimą, atlikėją bei kitą informaciją.

„Apple“ taip pat pranešė, kad ankstesnių „iPhone“ modelių savininkai atnaujinti telefono OS į „iPhone 3.0“ galės nemokamai nuo birželio 17 dienos.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(0)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(0)
Komentarai (8)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
33(1)
28(0)
27(0)
26(1)
19(4)
16(1)
14(4)
Savaitės
145(15)
111(24)
98(0)
90(7)
82(0)
Mėnesio
151(47)
145(15)
143(6)
116(0)
111(0)