Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Atakos prieš GSM tinklus (Mobilusis ryšys | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2017-08-14 18
Skaitytojas Vytautas pasidalijo galvos skausmu. Jo telefoną po kelionės į užsienį užpuolė keista liga. Aparatas skamba nuolat, o abonentai, neduodantys ramybės – iš įvairiausių pasaulio šalių.
(2) 2015-02-20 37
JAV ir britų šnipai pavogė didžiausios pasaulio SIM kortelių gamintojos šifravimo kodus, todėl dabar gali sekti mobiliuosius telefonus visame pasaulyje.
(5) 2014-03-20 2
Pirmadienį paskelbtoje Valstybės saugumo departamento (VSD) ataskaitoje, kurioje įvertinamos grėsmės nacionaliniam saugumui, skiriama dėmesio ir Rusijos vykdomai elektroninei žvalgybai bei kibernetiniam šnipinėjimui. Saugumiečių pastebėjimai apie rusų galimybes nustebino telekomunikacijų specialistus.
(6) 2012-11-19 20
Didžiulę naršymo internete spartą siūlantis 4G LTE tinklas gali būti užblokuotas naudojant kompiuterį ir programuojamą radijo siųstuvą, kurį galima įsigyti vos už 1 tūkst. Lt, teigia tyrėjai iš JAV.
(3) 2012-11-19 36
Organizuotos nusikalstamos grupuotės tobulėja kartu su visa visuomene. Savo nusikalstamiems tikslams pasiekti jos naudoja vis naujesnes technologijas. Lietuviai ne išimtis - jie greitai perima nusikalstamos veiklos metodus ir priemones iš kitų nusikalstamų grupuočių. Kas prasideda ir pasiteisina, tas netrukus atsiranda ir pas mus. Tad kokie gi galimi pavojai?
(16) 2012-03-13 0
Visuotinai išpopuliarėję mobilieji telefonai ne tik leido praktiškai pasidžiaugti ryšiu bet kuriame pasaulio kampelyje, tačiau atvėrė ir psichologines problemas, susijusias su šia ryšio priemone. Vieni jais kalbėdami trukdo greta esančių ramybę, kiti bando su tuo kovoti pačiomis įvairiausiomis priemonėmis.
(3) 2011-08-10 0
Išnaudodamas surastas saugumo spragas tarp daugumos mobiliųjų tinklų operatorių naudojamų technologijų, kriptografas sumanė būdą kaip galima pasiklausyti pokalbių mobiliaisiais telefonais, skelbia theregister.co.uk.
(3) 2011-08-09 0
Las Vege (JAV) vykstančioje „Black Hat" kompiuterių saugumo konferencijoje pristatytas WASP orlaivis, skirtas klausytis pokalbių GSM tinkluose ir brautis į apsaugotus „Wi-Fi“ tinklus.