Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Belaidžiai mobiliųjų telefonų pakrovėjai (Mobilusis ryšys | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(11) 2019-02-04 72
Strimgalviais į priekį žengiančios technologijos neabejotinai suteikia vis daugiau galimybių. Jau akivaizdu, kad mokslininkai padarė didžiulį proveržį radijo signalus paverčiant energija, todėl šiandien dalį įrenginių galima įkrauti bevieliu ryšiu. Tačiau tai – tik pradžia.
(0) 2019-01-21 2
Las Vegase vykusioje technologijų parodoje „CES 2019“ prancūzų komandos „Energy Square“ pristatytas produktas sulaukė įvertinimo. Už inovatyvumą apdovanotas įrenginys – dar vienas žingsnis link laidų atsisakymo.
(1) 2018-11-17 3
„Pixel 3“ ir „Pixel 3 XL“ buvo pasmerkti nesėkmei jau nuo pat pradžių. Paviešintos detalės sugadino didžiąją „Google“ staigmeną ir abu prietaisai susidūrė su daugybe problemų po pasirodymo. Šiandien kai kurie vartotojai pranešė, kad jų „Pixel 3“ kaista kraunantis. Nepatenkinti vartotojai apie tai pranešė „Reddit“, „Google“ forumuose, „Twitter“ ir netgi patalpino vaizdo įrašus į „YouTube“. Prietaisai pernelyg kaista kraunantis, o vėliau išsijungia.
(4) 2017-09-22 11
Silicio slėnio startuolis "Pi" pranešė, kaip teigia, sukūręs pirmąjį pasaulyje belaidį įkroviklį, kuriam nereikia jokių specialių padų, kad įkrautų įrenginius.
(0) 2017-06-06 18
<em>1899 metais išradėjas Nikola Tesla pradėjo pirmus sėkmingus bevielio energijos perdavimo eksperimentus. Sėkminga pradžia įtikino jį, kad vieną dieną energija bus perduodama visoje planet
(1) 2017-05-10 -3
Išmaniojo telefono laikiklis gali suteikti patogumo ne tik automobiliui, bet ir darbo vietai. Kaip būna ir su kitais daiktais, rinkoje siūlomos ir labai paprastos, ir gana įmantrios telefonų įkrovimo stotelės. Pateikiame 5 įdomius pavyzdžius, kurių funkcionalumas ir kaina svyruoja nuo pačių paprasčiausių ir pigiausių, iki daugiafunkcinių įrenginių.
(1) 2017-05-02 -3
Belaidis įkrovimas yra patogus būdas įkrauti telefono bateriją, kuriuo pasižymi daugelis naujų išmaniųjų telefonų. Kartais ši funkcija pateikiama kaip didelis įrenginio privalumas, naudotojui suteikiantis daug patogumo - juk baterijos išsikrauna taip greitai. Tačiau jūsų turimą išmanųjį telefoną taip atnaujinti galima neįtikėtinai pigiai: nustebsite sužinoję, kiek kainuoja belaidžio įkrovimo modulis ir stotelė.
(4) 2016-11-06 -7
Nors dar ganėtinai neseniai informacinių technologijų milžinė „Apple“ pristatė savo naujuosius flagmanus „iPhone 7“, internete jau ėmė sklisti gandai apie būsimą 8 serijos išmanųjį telefoną.
(1) 2016-06-01 10
Bendrovė „MediaTek“ pristatė naują „Pump Express“ technologijos versiją. Naudojant „Pump Express 3.0“, išmaniojo telefono bateriją nuo 0 iki 70 proc. galima įkrauti vos per dvidešimt minučių, o tai yra penkis kartus greičiau, nei įkraunant įprastai ir beveik du kartus greičiau už konkurentų analogiškas technologijas.
(8) 2015-10-06 12
Didžiosios Britanijos technologijų bendrovė surado naują būdą, kaip tiekti energiją dėvimai elektronikai ir išmaniųjų namų įrenginiams. „Freevolt“ gali išgauti energiją iš radijo bangų ir paversti jį elektros energija, kurią panaudotų nedideli energijos prietaisai, rašo Sciencealert.com.
(3) 2015-07-28 5
Daug laiko prie kompiuterių praleidžiantys žmonės dažniausiai šalia turi ir išmanųjį telefoną. Žinodama apie tai, kompanija Samsung nusprendė sukurti monitorių SE370 su integruota bevielio įkrovimo funkcija (standartas Qi).
(0) 2015-03-03 1
Išmaniųjų telefonų krovimas namuose bus dar paprastesnis nei iki šiol. Neprireiks jokių laidų ar jungiklių – reikės tik naujo staliuko arba specialaus belaidžio kilimėlio iš „Ikea“.
(9) 2015-01-25 19
Šiandien rinkoje siūlomi bevielės įkrovimo sistemos, nežiūrint į savo privalumus, turi ir minusų. Jos sukuria gana stiprų elektromagnetinį spinduliavimą, kuris nėra jau toks nekenksmingas žmogaus organizmui, o taip pat riboja telefonų mobilumą, kadangi juos reikia patalpinti ant specialių paviršių.
(2) 2014-08-11 4
Šiuo metu plačiausiai paplitę bevielio įkrovimo įrenginiai naudoja elektromagnetinės indukcijos principą, tačiau jis turi savų minusų – veikia labai ribotu atstumu. Tai reiškia, kad mobilus įrenginys turi būti visiškai šalia elektros energijos šaltinio. Kompanija uBeam tikina, kad atstumą galima žymiai padidinti, jei bus naudojamas ultragarsas.
(4) 2014-08-05 7
Pirmu gana plačiai paplitusiu bevieliu elektros energijos perdavimo standartu tapo Qi. Jis remiasi elektromagnetinės indukcijos principu, o jo plėtra užsiima konsorciumas Wireless Power Consortium (WPC). Technologija gana paprasta, tačiau verčia įrenginius patalpinti tiksliai virš įkrovimo įrenginio.