Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Bluboo (Mobilusis ryšys | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-04-10 2
Panašu, kad išmaniųjų telefonų rinka ir toliau vis labiau kaista. Ir prie to intensyviai prisideda Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojai. „Bluboo“ kompanija pristato savo naujausią biudžetinės klasės atstovą „Bluboo D5 Pro“, kuris bus rimtas konkurentas daugeliui kitų išmaniųjų telefonų gamintojų kuriamiems išmaniesiems telefonams.
(0) 2017-07-12 9
Pirmieji daug pirkėjų dėmesio susilaukę išmanieji telefonai pasirodė maždaug prieš dešimt metų. Vis dėlto per pirmąjį dešimtmetį gamintojams atskleisti viso išmaniųjų telefonų potencialo tikrai nepavyko. Tačiau šis procesas sparčiai įsibėgėja, kadangi pastaruoju metu išmaniųjų telefonų gamybos ypatybes itin aktyviai analizuoja ir vietiniai Kinijos gamintojai. Tenka pripažinti, kad pastarieji jau pasiekė tokį lygį, kai bet kurio gamintojo pasiūlytos naujoves į kiniškus išmaniuosius telefonus gali būti perkeltos jau artimiausio pusmečio bėgyje.
(0) 2017-06-09 -1
Išmanieji telefonai iš Kinijos tampa vis populiaresni Europoje, o tokie gamintojai kaip „Xiaomi“, „Oukitel“, „OnePlus“ ar „Meizu“ yra žinomi daugumai. Tačiau Kinijos rinka yra milžiniška, o telefonus gaminančių kompanijų yra daugybė, todėl siūlome trumpai susipažinti su tais gamintojais, kurių dar galbūt nesate girdėję.
(2) 2016-11-20 -12
Pietų Korėjos giganto „Samsung“ pasiūlytas „Galaxy S“ serijos išmaniųjų telefonų dizainas susilaukė pripažinimo visame pasaulyje. Bene labiausiai „Samsung“ pasiūlyta dizaino koncepcija sužavėjo vietinius Kinijos gamintojus. Pastarieji taip įsijautė, kad galiausiai pradėjo kurti „Galaxy S7 edge“ klonus.