Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Corning Gorilla Glass (Mobilusis ryšys | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2017-05-10 -5
Šių metų pradžioje Taivano bendrovė HTC pristatė išmaniųjų telefonų U liniją, kurios pažangiausias modelis „U Ultra“ buvo išleistas dviejų versijų: su grūdintu stiklu „Gorilla Glass“ ir dar brangesnė versija su safyro apsauginiu stiklu. Safyras dažnai naudojamas brangių laikrodžių gamyboje, kadangi yra tvirčiausia ir labiausiai įbrėžimams atspari medžiaga pasaulyje, kuri savo kietumu nusileidžia tik deimantui.
(4) 2017-02-16 12
Prieš „iPhone 6“ anonsą 2014 metais internete sklandė gandai, kad „Apple“ išmaniojo priekinį skydelį gali visiškai padengti safyro stiklu. Vėliau paaiškėjo, kad išmanusis telefonas gavo daug pigesnį mineralinį stiklą. Taip nutiko dėl sudėtingo gamybos proceso ir didelės safyro stiklo kainos.
(17) 2016-12-27 -10
Be jokios abejonės, išmanusis telefonas yra brangus daiktas. Ir, be abejo, norisi, kad jis atrodytų kuo geriau, estetiškiau, o visokie suraižymai ir įbrėžimai nepuoštų ekrano. Todėl daug žmonių perka apsaugines plėveles.
(1) 2016-11-28 10
Išmanusis telefonas, turintis sustiprintą, išoriniams smūgiams atsparesnį ekraną daugelio pirkėjų akyse iš karto tapo patrauklesne preke. Nereikia stebėtis, kad „Corning Gorilla Glass“ stiklo integracija padidino jį turinčių telefonų galutinę kainą.
(3) 2016-08-23 34
Naujasis stiklas „Corning Gorilla Glass 5“ yra mažiau atsparus įbrėžimams už savo pirmtaką. „Youtube“ kanalas JerryRigEverything paviešino vaizdo įrašą, kuriame, naudodamas specialius įrankius, išbandė „Samsung Galaxy Note 7“ atsparumą įbrėžimams.