Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Doogee (Mobilusis ryšys | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-12-26 1
Išmaniųjų telefonų ekranai – karščiausia šių metų tema, kuri sukėlė nemažai pasikeitimų rinkoje. „Apple“ pristatė visiškai kitokį „iPhone“, daugybė kitų gamintojų pasiūlė savus variantus, kurie atitiktų šių dienų madas – kuo siauresni rėmeliai, kuo didesnis ekranas vis mažėjančiame korpuse. Populiariųjų gamintojų modeliai kainuoja išties daug, tačiau pakankamai neblogų variantų galima rasti ir Kinijoje.

Kiek anksčiau rašėme apie Kinijos kompanijos „Doogee“ pirmąjį beveik berėmį išmanųjį telefoną „Doogee Mix“, o šįsyk turėjome galimybę išbandyti atnaujintą ir gerokai patobulintą antros kartos modelį – „Doogee Mix 2“. Ir rezultatai mus tikrai nustebino. Tačiau apie viską nuo pradžių.
(0) 2017-11-01 -1
Vieni išmaniuosius telefonus perka dėl jų kamerų, kiti dėl itin raiškaus ekrano, treti renkasi pagal operacinę sistemą. Tačiau tikrai nesuklysiu sakydamas, jog yra ir tokių, kuriems reikalingas kuo atsparesnis telefonas. Per pastaruosius keletą metų vadinamieji „rugged“ išmanieji telefonai smarkiai patobulėjo ir dabar rinkoje galima rasti tikrai įspūdingų sprendimų.
(0) 2017-10-31 5
Išmaniųjų telefonų rinkoje galima rasti ne vieną itin panašų, o galbūt net ir visiškai identišką telefoną. Niekam ne paslaptis, jog jie gali turėti vienodo dydžio ar raiškos ekranus, gali turėti identiškus korpusus, kamerų konfigūracijas ar kitas specifikacijas. Darosi tikrai sudėtinga išsirinkti tinkamą modelį. Vienas iš technologijos.lt skaitytojų paprašė padėti išsirinkti berėmį telefoną iki 100€.
(1) 2017-10-19 2
Išmanųjį telefoną šiandien galima įsigyti už daugiau nei 1000 eurų, tačiau galima rasti ir itin pigių, kurie kainuos vos keletą dešimčių eurų. Tokie pigūs telefonai idealiai pasitarnauja kaip atsarginiai ar darbiniai, juk nesinori rizikuoti telefonu, kuris kainuoja brangiau nei 500€.
(0) 2017-10-14 13
Ar pamenate kada paskutinį kartą gerai žinomas gamintojas pristatė ekstremalioms sąlygoms pritaikytą išmanųjį telefoną? Jeigu tikrai aktyviai sekate šios rinkos naujienas, tai greičiausiai būsite girdėję apie naujos kartos išmanųjį telefoną „Samsung Galaxy S8 Active“.
(0) 2017-06-05 -2
Pastaruosius keletą metų išmanieji telefonai nuolatos didėja ir gamintojai pradeda siūlyti įrenginius su vis didesniais ekranais. Tačiau vis dar yra ir tokių, kuriems svarbiausia kompaktiškumas. Siūlome susipažinti su telefonais, kurie pasižymi nedideliais ekranais ir yra dažnai minimi kaip geriausi pasirinkimai.
(1) 2017-01-02 -9
Bendrovė „Doogee“ paskelbė sumažinta kaina priimanti neseniai pristatyto išmaniojo telefono „Y6 Max 3D“ išankstinius užsakymus. Naujiena tarp konkurentų išsiskiria 3D ekranu su 6,5 colių įstrižaine, kuris užima 84,6% visos priekinės prietaiso pusės, be to, stereo vaizdui nereikia specialių akinių.
(4) 2016-08-10 13
Išmanusis telefonas dažnai asocijuojasi su gan nemenkomis išlaidomis. Toks įspūdis susiformavęs todėl, kad pagrindinės marketingo kampanijos yra skirtos tik aukštosios klasės išmaniesiems telefonams reklamuoti. Tuo tarpu pirkėjai apie naujai pasirodančius pigesnius ekonominės klasės išmaniuosius telefonus informacijos visuomet turi ieškotis patys.
(0) 2015-08-04 12
Nors naujasis kinų kompanijos išmanusis telefonas „Doogee HomTom“ nėra itin didelis, gamintojui pavyko sutalpinti jame net 6250 mAh talpos akumuliatorių.