Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Dviejų ekranų telefonai (Mobilusis ryšys | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-08-28 6
Kartais išmaniųjų telefonų gamintojai nusprendžia eksperimentuoti. Kartais jų eksperimentai aplenkia ateitį ir įgauna prasmės tik vėlesniuose modeliuose. Tačiau kai kuriais atvejais jie taip ir lieka bereikšmiais eksperimentais ar dizainerių ir inžinierių užgaidų pavyzdžiais. „PhoneArena“ atrinko septynis ryškiausius „nenaudingumo“ pavyzdžius.
(1) 2016-11-22 9
Pamenate praėjusių metų rusų „stebuklą“ su dviem ekranais „YotaPhone 2“? Ką tik pristatę šį išmanųjį kūrėjai tikėjosi gauti apie 490 eurų, o dabar, parėjus pusantrų metų, be nuolaidų jį galima įsigyti už 122 €.
(9) 2014-12-10 3
Rusijos skaitmeninių technologijų bendrovė „Yota Devices“ dideliame išmaniųjų telefonų gamintojų būryje tikrai išsiskiria. Nors jų telefono ekranas yra iš esmės niekuo per daug neišsiskiriantis 5 colių įstrižainės AMOLED stačiakampis, stebuklai prasideda telefoną apvertus. Mat ten – ne nugarėlė, o dar vienas ekranas. Tik ne toks, kaip telefone, o toks, kaip elektroninėje knygoje. Ir šiek tiek mažesnis - 4,7 colių įstrižainės.
(4) 2013-12-06 1
Pirmasis Rusijoje sukurtas išmanusis telefonas „YotaPhone“ visiškai parengtas prekybai - apie tai buvo pranešta oficialaus pristatymo metu Maskvoje. Išskirtinis telefono bruožas - mažai energijos naudojantis antrasis jo ekranas.
(17) 2013-11-17 2
Rusijos bendrovė „Yota Devices“ savo sukurtą išmanųjį telefoną su 2 ekranais „Yota Phone“ rinkai pateiks gruodžio mėnesį. Pasak „TechCrunch“, šią informaciją patvirtino bendrovės atstovai.
(3) 2013-01-24 0
Gali pasirodyti, kad dvejinasi akyse, tačiau taip nėra. Japonų kompanija NEC moka stebinti ir neseniai pristatė pavasarinę telefonų seriją, kuri išsiskiria originalumu. Naujasis „Medias W“ mobilusis telefonas turi ne vieną, bet du ekranus, kuriuose galite matyti pradinį meniu vaizdą ir atverti kitas programas.