Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Firefox Mobile OS (Mobilusis ryšys | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2013-10-30 0
Išmaniesiems telefonams skirtų operacinių sistemų rinkoje šiandien dominuoja du žaidėjai – Android ir iOS, juo labiau, kad pirmoji iš jų yra neginčijamas lyderis. Kitoms platformoms, įskaitant ir Windows Phone, sekasi labai sunkiai. Aišku, tai nereiškia, kad gamintojai nebando keisti esamos padėties. Pavyzdžiui, kompanija Foxconn daug tikisi iš Firefox OS – operacinės sistemos, kurios kūrimu užsiima kompanija Mozilla.
(1) 2013-08-14 1
Operacinė sistema Firefox OS greitu metu pasirodys serijiniuose išmaniuosiuose telefonuose, kurių debiutas numatytas JAV ir D. Britanijoje. Kompanijos Mozilla ir ZTE pranešė, kad išmanusis telefonas ZTE Open, kuris ir veiks Firefox OS pagrindu, artimiausiu metu pasirodys internetiniame aukcione eBay.
(0) 2013-07-03 0
Vakar, portalo CNet teigimu, išmaniųjų telefonų rinkoje įvyko gana svarbus renginys, juo labiau, kad nauja operacinė sistema debiutuoja ne kiekvieną dieną. Ispanijos mobiliojo ryšio operatorius pristatė biudžetinį išmanųjį telefoną ZTE Open, kuris gaus programinę platformą Firefox OS.
(0) 2013-06-05 0
Kompanijos Mozilla puslapyje publikuota naujiena, kuri pagaliau patvirtino ilgai sklandžiusius gandus, kurie kalbėjo apie Foxconn ir Mozilla bendradarbiavimą, kuriant naują mobilų įrenginį su operacine sistema Firefox OS.
(0) 2013-05-30 0
Kompanija Mozilla, kuri ruošia mobilią operacinę sistemą Firefox OS, pranešė apie tai, jog jos partneris – kompanija Hon Hai Precision Industry, kuri geriau žinoma kaip Foxconn – greitu metu turėtų išleisti mobilų įrenginį, kuris veiks su operacine sistema Firefox OS.
(2) 2013-05-14 0
Mobiliąją operacinę sistemą „Firefox OS“ plėtojanti organizacija „Mozilla“ pradėjo programuotojams skirtą projektą, kurio dalyviai gali nemokamai gauti neseniai pristatytą išmanųjį telefoną „Keon“, kurį valdo ši OS.
(0) 2013-04-25 0
Pirmieji išmanieji telefonai su bendrovės „Mozilla“ plėtojama mobiliąja operacine sistema „Firefox OS“ buvo išparduoti per kelias valandas, pranešė „TechCrunch.com“.
(4) 2013-02-28 0
Bendruomenė „Mozilla“ iš paskutiniųjų, ypatingai MWC 2013 parodos metu, stengėsi surasti partnerių, kurie galėtų pasiūlyti išmaniųjų telefonų paremtų jos „FireFox OS“ operacine sistema. Ir nors mažesni rinkos žaidėjai sutiko pabandyti, didesni kategoriškai to atsisakė.
(1) 2013-02-25 0
Bendruomenė „Mozilla“, kuri puikiai žinoma dėl savo naršyklės „FireFox“, oficialiai pristatė „FireFox OS“ platformą, pritaikytą išmaniesiems telefonams. „Mozilla“ paminėjo, jog jau yra susitarusi su 18 mobiliojo ryšio operatorių pasaulyje ir lustų gamintoju „Qualcomm“.
(2) 2013-01-30 0
Puslapio Engadget žurnalistai neseniai paėmė interviu iš Richard Collins, kuris prieš 18 mėnesių perėjo iš mirštančios Symbian Foundation į kompaniją Canonical, kad pradėtų vadovauti šios mobiliam padaliniui. Žurnalistams jis papasakojo ateities planus.
(18) 2013-01-23 0
Bendruomenė „Mozilla“ šią savaitę anonsavo du išmaniuosius telefonus skirtus plėtotojams, kurie yra paremti jos plėtojama „Firefox“ mobiliąja operacine sistema. Telefonai turi „Keon“ ir „Peak“ vardus, pirmasis iš jų yra skirtas biudžetinei klasei, kitas - žymiai aukštesnei klasei.
(13) 2013-01-16 0
Ar kas nors ryžis įsigyti išmanųjį telefoną su "Ubuntu", "Tizen" arba "Firefox" OS vietoj "iPhone", "Android" arba "Windows Phone" įrenginio? Išskyrus tuos, kuriems nereikalinga išplėtota aplikacijų ekosistema arba tuos, kurie tiesiog nori įsigyti pirmąjį išmanųjį telefoną ir taip pakeisti senąjį, atsakymas, matyt, būtų „Ne“.
(3) 2013-01-15 0
Telefonų gamintoja ZTE paskelbė vedanti derybas su „Mozilla Firefox“, kad jų kuriamą operacinę sistemą (OS) galėtų pradėti diegti į savo išmaniuosius telefonus ir juos pardavinėti Europoje.