Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Firefox Mobile OS (Mobilusis ryšys | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(18) 2013-01-23 0
Bendruomenė „Mozilla“ šią savaitę anonsavo du išmaniuosius telefonus skirtus plėtotojams, kurie yra paremti jos plėtojama „Firefox“ mobiliąja operacine sistema. Telefonai turi „Keon“ ir „Peak“ vardus, pirmasis iš jų yra skirtas biudžetinei klasei, kitas - žymiai aukštesnei klasei.
(13) 2013-01-16 0
Ar kas nors ryžis įsigyti išmanųjį telefoną su "Ubuntu", "Tizen" arba "Firefox" OS vietoj "iPhone", "Android" arba "Windows Phone" įrenginio? Išskyrus tuos, kuriems nereikalinga išplėtota aplikacijų ekosistema arba tuos, kurie tiesiog nori įsigyti pirmąjį išmanųjį telefoną ir taip pakeisti senąjį, atsakymas, matyt, būtų „Ne“.
(7) 2014-05-13 9
„Mozilla Foundation“ pranešė, kad Kinijos bendrovė ZTE pradėjo tiekti rinkai savo biudžetinės klasės išmanųjį telefoną „Open C“, valdomą operacinės sistemos „Firefox OS“. Jis kainuoja 100 JAV dolerių (apie 250 Lt).
(6) 2012-07-26 0
Nors pirmieji išmanieji telefonai su operacine sistema Firefox OS turėtų pasirodyti tik kitais metais, patyrę kūrėjai ir entuziastai jau dabar gali išbandyti šią naują Mozilla programinę platformą, anksčiau pagarsėjusią kodiniu pavadinimu Boot to Gecko (B2G).
(4) 2013-02-28 0
Bendruomenė „Mozilla“ iš paskutiniųjų, ypatingai MWC 2013 parodos metu, stengėsi surasti partnerių, kurie galėtų pasiūlyti išmaniųjų telefonų paremtų jos „FireFox OS“ operacine sistema. Ir nors mažesni rinkos žaidėjai sutiko pabandyti, didesni kategoriškai to atsisakė.
(3) 2013-01-15 0
Telefonų gamintoja ZTE paskelbė vedanti derybas su „Mozilla Firefox“, kad jų kuriamą operacinę sistemą (OS) galėtų pradėti diegti į savo išmaniuosius telefonus ir juos pardavinėti Europoje.
(2) 2013-01-30 0
Puslapio Engadget žurnalistai neseniai paėmė interviu iš Richard Collins, kuris prieš 18 mėnesių perėjo iš mirštančios Symbian Foundation į kompaniją Canonical, kad pradėtų vadovauti šios mobiliam padaliniui. Žurnalistams jis papasakojo ateities planus.
(2) 2019-09-30 18
Visi vartotojai puikiai žino dvi pagrindines operacines sistemas – „Android“ ir „iOS“. Už jų nugarų stovi milžiniškos kompanijos, joms sukurti milijonai programėlių, kiekviena iš jų turi išskirtinių savybių, o jų ateitis atrodo itin šviesi. Tačiau dar ne taip seniai pasirinkimo buvo gerokai daugiau. Kur dingo visiems puikiai pažįstamos operacinės sistemos? Plačiau apie tai pasakoja „Bitės Profai“, rašoma pranešime.
(2) 2015-05-10 13
Operacinė sistema Android yra atvira platforma, o tai leidžia trečių šalių kūrėjams kurti savo modifikacijas bei įdiegti papildomą funkcionalumą, kurio kartais gali trūkti Google pasiūlytose oficialiose Android versijose.
(2) 2013-05-14 0
Mobiliąją operacinę sistemą „Firefox OS“ plėtojanti organizacija „Mozilla“ pradėjo programuotojams skirtą projektą, kurio dalyviai gali nemokamai gauti neseniai pristatytą išmanųjį telefoną „Keon“, kurį valdo ši OS.
(1) 2013-02-25 0
Bendruomenė „Mozilla“, kuri puikiai žinoma dėl savo naršyklės „FireFox“, oficialiai pristatė „FireFox OS“ platformą, pritaikytą išmaniesiems telefonams. „Mozilla“ paminėjo, jog jau yra susitarusi su 18 mobiliojo ryšio operatorių pasaulyje ir lustų gamintoju „Qualcomm“.
(1) 2013-08-14 1
Operacinė sistema Firefox OS greitu metu pasirodys serijiniuose išmaniuosiuose telefonuose, kurių debiutas numatytas JAV ir D. Britanijoje. Kompanijos Mozilla ir ZTE pranešė, kad išmanusis telefonas ZTE Open, kuris ir veiks Firefox OS pagrindu, artimiausiu metu pasirodys internetiniame aukcione eBay.
(1) 2012-07-04 0
"Mozilla" bendruomenės projektas "Boot To Gecko" (B2G) gana logiškai pavirto į kažką didesnio – mobiliesiems įrenginiams skirtą operacinę sistemą "Firefox Mobile OS". Tuo savo oficialiame tinklaraštyje paskubėjo pasidžiaugti "Mozilla" atstovai.
(0) 2014-01-09 0
Šiuo metu mobili operacinė sistema Firefox OS labiau išplitusi išmaniųjų telefonų segmente, tačiau technologijų industrijos gigantas Foxconn turi ketinimų šią platformą išpopuliarinti ir tarp planšetinių kompiuterių gamintojų.
(0) 2013-10-30 0
Išmaniesiems telefonams skirtų operacinių sistemų rinkoje šiandien dominuoja du žaidėjai – Android ir iOS, juo labiau, kad pirmoji iš jų yra neginčijamas lyderis. Kitoms platformoms, įskaitant ir Windows Phone, sekasi labai sunkiai. Aišku, tai nereiškia, kad gamintojai nebando keisti esamos padėties. Pavyzdžiui, kompanija Foxconn daug tikisi iš Firefox OS – operacinės sistemos, kurios kūrimu užsiima kompanija Mozilla.