Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Internetinė telefonija (Mobilusis ryšys | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2016-07-26 12
Pastaruoju metu „Skype“ nuo peer to peer duomenų perdavimo modelio vis labiau pereina į debesų technologijas, kurios „Microsoft“ atrodo perspektyvesnės.Didžiulės galios serveriai leido įgyvendinti naujas funkcijas, pavyzdžiui, grupinius vaizdo skambučius mobiliuosiuose įrenginiuose, įdiegti vertėją realiu laiku, pridėti botų palaikymą, vaizdo pranešimus ir kitas galimybes.
(9) 2015-03-24 20
Telekomunikacijų bendrovė „Tele 2“ savo klientams siūlo naudotis programėle „Tele 2 Call“, kuri leis belaidžiu ryšiu skambinti iš užsienio tokiu pat tarifu, kaip ir iš Lietuvos.
(10) 2014-10-22 -2
Rusijos operatorius „Rostelekom“ planuoja sukurti firminę internetinės telefonijos tarnybą, kuris turėtų tapti gerai visame pasaulyje žinomo Skype analogu.
(2) 2014-02-26 0
Nemokamų susirašinėjimų žinučių programėlės kaip „WhatsApp“, už kurią „Facebook“ paklojo 19 mlrd. dolerių, yra tikras galvos skausmas mobiliųjų telefonų bendrovėms: kam reikalingas jų ryšys, jei susirašinėti ir kalbėti bus galima nemokamai? „Omnitel“ valdančios„TeliaSonera“ prezidentas Johanas Dennelindas spaudos konferencijoje „Mobile World Congress“ (MWC) parodoje Barselonoje sakė, kad mobiliųjų telefonų operatoriai turės ieškoti alternatyvų kurdami inovacijas ir diegdami kompleksines paslaugas.
(0) 2013-09-03 0
Visiems gerai žinoma internetinių pokalbių galimybę suteikianti programa „Skype“ gyvuoja jau 10 metų. Vis dėlto ši internetinė priemonė nebuvo pirmoji leidusi skambinti į pagalbą pasitelkus skaitmenines technologijas, rašo BBC.
(25) 2013-03-08 0
Kompanija „Microsoft“ Baltijos šalyse atvėrė reklamos galimybes „Skype“ vartotojams. Nuo šiol šiame pokalbių kanale bus rodomi tiek paprasti reklamos skydeliai, tiek vaizdo reklamos sprendimai. Reklamą „Skype“ Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje išskirtinėmis teisėmis pardavinės ilgametis „Microsoft“ partneris – interneto reklamos tinklas „Adnet media“.
(12) 2012-11-15 32
Vakar Rusijos programišiai tyčia internete paviešino informaciją, kurioje buvo nurodoma, kaip galima „nulaužti“ pokalbių programos „Skype“ sąskaitą žinant tik jos elektroninio pašto adresą. Į tai „Microsoft“ priklausanti „Skype“ sureagavo akimirksniu ir iš pradžių uždraudė pasikeisti slaptažodį ar jį atstatyti.
(2) 2012-07-18 0
„Skype“ klientai pastaruoju metu skundžiasi, kad kai kurios tiesioginio susirašinėjimo žinutės „pasiklysta“: vieno kontakto parašyti pranešimai nukeliauja kitam, nepažįstamam adresatui. Kompanija patvirtino, kad tai vyksta dėl sistemos klaidos, skelbia Mashable.com.
(12) 2012-03-29 0
Ilgai pranašautas atviras telekomunikacijų bendrovių karas su internetinės telefonijos (VoIP) paslaugomis, suteikiančiomis galimybę nemokamai kalbėtis internetu, regis, netrukus prasidės ir Švedijoje.
(6) 2012-01-31 0
Pasaulinis ekonomikos forumas Davose (Šveicarija) šiuo metu svarsto įvairias pasaulinės finansinės sistemos problemas. Daugelis sutinka, jog netolygus turtų pasiskirstymas – tai šių laikų bėda, tačiau turtingiausi ir įtakingiausi pasaulio žmonės galėtų nudirbti daug gerų darbų, jei tik pradėtų veikti bendromis pastangomis. Todėl forume nuspręsta apjungti 280 pačių turtingiausių planetos atstovų grupę į vieną socialinį tinklą.
(1) 2012-01-18 0
Mobili internetinių pokalbių (VoIP) kliento „Skype“ versija, skirta operacinei sistemai „Windows Phone“ – jau finišo tiesiojoje ir bus išleista artimiausiu metu. Šią žinią pranešė „Microsoft“ viceprezidentas Rick Osterloh, davęs interviu internetinio portalo „The Verge žurnalistams parodos CES 2012 metu.
(15) 2011-07-06 1
„MySpace“, „ICQ“, „Bebo“ ir kiti internetinio verslo projektai vieniems atnešė turtus, o kitiems – tik galvos skausmą.
(2) 2011-07-04 3
Interneto telefonijos paslauga „Skype“ išmaniųjų telefonų su „Android“ operacine sistema vartotojams pasiūlė videoskambučių galimybę.
(16) 2011-06-08 11
Antradienį populiariausia interneto pokalbių ir vaizdo telefonijos programa „Skype“ vėl susidūrė su problemomis. Apie 13.30 val. programa pradėjo išsijunginėti, o vartotojas buvo įspėjamas, kad „programa nustojo veikti“. Apie 16 val. programa pradėjo veikti, nors ir su trukdžiais.
(15) 2011-05-20 0
Interneto pokalbių programą „Skype“ įsigijusi „Microsoft“ žada palikti galimybę vartotojams naudotis paslauga nemokamai, tačiau ketina didinti reklamos kiekį.