Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Internetiniai portalai (Mobilusis ryšys | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-07-10 1
Naujienų portalai dominuoja populiariausių interneto svetainių sąrašuose, užimdami vietą iš karto po socialinių tinklų. Apie svarbiausius mūsų šalies ir pasaulio įvykius sužinome iš interneto – informacija lengvai pasiekiama išmaniuoju telefonu, o specialios programėlės svarbiausius straipsnius iš visų portalų gali surinkti ir patogiai pateikti jums. Bet ar jos veikia efektyviai? Ar jomis patogu naudotis? Šiandien apžvelgsime „Feedpresso“ programėlės darbą.
(2) 2016-02-02 54
Jums tereikia ištrinti „Facebook“ programėlę, mat joje greičiausiai prasideda didžiausios jūsų telefono problemos.
(0) 2011-09-20 0
„Wikipedia“ prieš kelias dienas pristatė naują programinį varikliuką, skirta išvaizdą mobiliajai svetainės versijai generuoti. Nors kol kas vartotojai didelio skirtumo nepastebės, ateityje atnaujinimai turėtų padidinti šios internetinės enciklopedijos populiarumą tarp išmaniaisiais telefonais besinaudojančių internautų.
(0) 2011-07-18 0
Ilja Laurso valdoma mobiliųjų programų platforma „GetJar“ žada sparčiai populiarėjančią konkurentę „Google Android Market“ įveikti patraukdama į savo pusę „Microsoft“ ir „Facebook“.
(7) 2011-03-15 0
Kompanija „GetJar“ pranešė pašalinusi „Opera Mini“ programėlę iš savo parduotuvės dėl joje siūlomos naujos programėlių platinimo paslaugos. Platinti programėles „Opera“ pradėjo su „Appia“ programėlių parduotuve ir jiems sekasi geriau nei norėtų „GetJar“.
(6) 2010-12-09 0
GetJar.com, tai didžiausia pasaulyje daugia-platforminė mobiliųjų programų parduotuvė internete, įkurta lietuvio Ilja Laurs. Šiuo metu Ilja yra šios kompanijos generalinis direktorius. Darbas Ilja privertė tapti savo srities žinovu, mes pasiteiravome vadovo apie jo praeitį, apie šiandieninį darbą ir tai, kaip turėtų atrodyti „GetJar“ po penkerių metų?
(3) 2010-11-11 0
Antras didžiausias JAV mobiliojo ryšio operatorius „AT&T Inc” tapo antruoju operatoriumi šalyje, pradėjusiu reklamuoti mobiliųjų paslaugų ir žaidimų portalą „GetJar”, kuris buvo sukurtas Lietuvoje.
(1) 2009-08-27 0
Didžiausio mobiliųjų programų ir žaidimų portalo „GetJar“ įkūrėjas bei vadovas Ilja Laurs pripažintas vienu iš 40-ies didžiausią įtaką pasaulio telekomunikacijų industrijai darančių asmenų. I. Laurs tapo pirmuoju lietuviu, patekusiu į šiuos telekomunikacijų naujienų ir tyrimų lyderio „Informa Telecoms & Media“ sudaromus sąrašus.