Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Mobilieji žodynai (Mobilusis ryšys | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2018-06-19 8
Daugelis mūsų net neįsivaizduoja, kokios naudingos ir praktiškos funkcijos slepiasi išmaniajame telefone. Šiame straipsnyje surinkta informacija, kuri leis jums geriau išnaudoti savo įrenginį. Paaiškės, kad šimtus eurų mokame ne tik už žadintuvą ir galimybę sklaidyti naujienų portalų puslapius ar feisbuką.
(0) 2011-08-19 1
Pasirodžius išmaniesiems telefonams, neteko ilgai laukti ir įvairių programėlių, palengvinančių turistų vargus planuojant kelionę, beklaidžiojant nepažįstamame mieste ar dalinantis kelionės įspūdžiais su draugais. Kokie kelionėse praverčiantys programiniai įrankiai prieinami šiuolaikiniams keliautojams?
(0) 2011-06-16 0
Japonijos mobiliojo ryšio operatorius „NTT DoCoMo“ parodoje „Wireless Japan 2011“ pademonstravo automatinį telefoninių pokalbių vertimo servisą.
(1) 2011-01-14 0
Bendrovė „Google“ savo programą „Google Translate for Android“ papildė nauja eksperimentine funkcija, leidžiančia telefonu versti dviejų skirtingomis kalbomis kalbančių žmonių pokalbius.
(8) 2010-12-21 0
Nauja programa „iPhone“ telefonams „World Lens“ realiuoju laiku atpažįsta užrašuose esantį tekstą ir išverčia jį į anglų kalbą, pranešė „TechCrunch.com“.
(5) 2010-05-10 0
Bendrovė „Google“ pranešė papildžiusi „Android“ OS naudojantiems telefonams skirtą nemokamą programą „Goggles“ naujomis vertimo iš užsienio kalbų galimybėmis.
(5) 2010-02-10 1
Per kelerius artimiausius metus bendrovė „Google“ ruošiasi sukurti mobiliesiems telefonams skirtą technologiją, automatiškai verčiančią iš užsienio kalbos, pranešė britų dienraštis „The Times“.