Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Mobilios biuro programos (Mobilusis ryšys | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2020-03-03 -3
Šiandien, kovo 3-ąją, minima Tarptautinė rašytojų diena. Šia proga technologijų ekspertai dalijasi išmaniais patarimais, praversiančiais autoriams, mokslininkams, studentams ir kiekvienam, kasdien rašančiam.
(0) 2019-11-11 11
„Microsoft“ pristatė naują „Office“ programėlę „iOS“ bei „Android“ platformoms, kuri sukombinuoja „Word“, „PowerPoint“ ir „Excel“ programų funkcijas.
(25) 2018-05-09 44
Kad naudotis kompiuteriu būtų patogu, mes išbandome įvairias programas. Tačiau mažai žmonių žino, kad plačių funkcijų paieškoje nebūtina pirmenybę teikti reklamuojamoms mokamoms programoms.
(4) 2015-12-02 9
Naujieji „Microsoft“ flagmanai „Lumia 950“ ir „950 XL“, turintys naujausią „Windows 10“ operacinę sistemą, jau pasiekė Lietuvą ir prekybos vietose pasirodys šią savaitę. Naujieji išmanieji telefonai pasižymi ne tik moderniausiomis specifikacijomis, bet ir galimybe iš telefono virsti į nedidelį asmeninį kompiuterį.
(1) 2013-06-17 0
Bendrovė „Microsof“ išleido aplikaciją, suteikiančią galimybę „iPhone“ telefonuose atverti ir redaguoti „Microsoft Office“ programų failus. Ji suteikia galimybę naudotis šiais dokumentais „debesyje“ ir gali veikti neprisijungus prie interneto.
(2) 2012-11-16 7
„CamScanner“ nėra nauja mobilioji programėlė, tačiau ji nepelnytai pamiršta ir apie ją mažai kalbama. Turbūt taip yra dėl to, kad dažnas neįžvelgia realios naudos, kurią aplikacija gali suteikti kasdieninėje veikloje. Todėl trumpai apžvelgsiu pagrindines šios programėlės savybes bei jos panaudojimo galimybes.
(0) 2009-08-13 0
„Microsoft Corp“ (MSFT.O) pranešė, kad trečiadienį ji sudarė sąjungą su „Nokia“ (NOK1V.HE) ir atskleidė savo planus, jog ketina padaryti programinę įrangą „Office“ prieinamą vienos didžiausių mobiliųjų telefonų gamintojos „Nokia“ mobiliuosiuose telefonuose.